Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem brzydki mam depresje i do konca tygodnia musze sie wyniesc

Polecane posty

Gość gość
Co do strzyzenia nozyczkami to tez nie wiem bo to kurka raz za krotkie pojdziesz w zadlugich to wygladasz jak zjeb , poczekam miesiac do 15 wrzesnia i pojde moze jakos to dotrwam razem z wyplata a lustra tez mnie myla mysle ze to swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja i matka chce mi niby pomuc niby a tylko przeszkadza czyta z jednej strony jakies poradniki ksiazkowe a z drugiej mnie wyrzuca mam jej dosc ona nie wie co to jest wynosze sie i kij przerwa 25 min na ladowanie baterii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie jest tak zle. Kobieta nie wie poprostu jak na postepowac. Napewno Cie nie wyrzuci. Postaw sie tez w jej sutuacji, ona nie wie co Ty czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobranoc ja juz bede uciekala. Wyrzuc z domu lustra to moze sie lepiej poczujesz :d i a wlosy masz normalne heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ee tam mam jej dosc , czekam na kase pokupuje rzeczy umowie sie z fryzjerem dam jej nawet 40 zl za nozyczki i chuj bo to tez przychodzilem a za 10 zlotychte szmaciary tna jak prezesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresję masz chyba przez matkę, no bo nie przez wygląd? Spróbuj znaleźć sobie dziewczynę, nie powinno być problemu, a będziesz miał jakąś bratnią duszę, która ci pomoże sie pozbierać w różnych trudnych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie jesteś zdrów jak ryba fizycznie a to już jest cud sam w sobie , możesz pracować nawet w pracy gdzie się nie musisz odzywać za dużo , np na taśmie produkcyjnej. Idź na siłownie albo w domu sobie ją zrób , twój organizm wskoczy na inne tory , wypełni się endorfinami . Z matką za dużo nie gadaj bo to kobieta a one inaczej patrzą na świat , sam widzisz ,że nie potrafi ci pomóc. Po pierwsze robota , po drugie siłka , sam zobaczysz jak cię zmieni, po trzecie dziewczyna . Wszystko przed tobą. Do roboty musisz się zmusić , jak nie ta robota to inna . Wszystko przed tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przez wyglad jestem skazany na samotnosc , interesuje mmie wyglad uwazam ze to bardziej realne niz dziewczyna wygladam okropnie czekam miesiac i ide sie obciac nozyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobisz z sobą ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd idzie zmienić fryz itd , budowę ciała przez ćwiczenia . A widziałeś brzydkiego faceta z ładną kobietą ? Bo ja tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam srednio dobry wygląd ale nie jestem ladny zacząłem zmieniać fryzurę i jest lepiej.Zaczolen tez ćwiczy i brać cos na przyrost masy mięśniowej.I jest lepiej. Nie załamuj się bierz się do roboty i do ćwiczeń. I Do fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge isc na diete , fryzure kombinuje kilka lat ale z takimi lustrami to nie ma sensu ta np jest dobra https://zapodaj.net/3d20b269e7cf9.jpg.html Uwazam ze na zdj podchodze pod ronaldo czy cos :p Ogolnie to wlosy nie rosna tez codziennie zebym ja kombinowal zreszta u jednego sie da u innego nie :p dziewczyny mnie nie interesuja widzialem brzydkich z pieknymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz postanowione szukam pracy za 2 tys plus i sie wynosze o ile nie wylece wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu okazalem sie strasznie brzydkim czlowiekiem :/ to okropne i nie mam ochoty za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***e mnie to wszystko nie wiem czy czekac zeby sie obciac nozyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide na bezdomnosc czekalem 4 msc na leki na depresje i chyba sie nie doczekalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz obsesje na punkcie tych włosów i nożyczek ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sie nie doczekales? Jejku przestan z tymi wlosami sa normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tak to nie obsesja a wyglad chyba i chuj i te lustra zaczelem juz rozumiec swoj wyglad nie za ladny jestem nie tak jak mi sie wydawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze tu 2 msc a zanim wroce do starej fryzury to minie lipa ze tak c*****o wygladam, moze to wina zarostu on mi tez rosnie po dniu juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiajace jest to, ze naprawde masz powazny problem czyli bezdomnosc a Ty ciagle o tef fryzurze piszesz. Cos chyba nie tak. Wywal te lustra i po klopocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj najwiekszy problem , niestety jestem chory z brxydota bezdomnosc mi obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta p*****le to zycie , brzydki zarosniety , zastanowie sie nad zyciem aa te lustra co mnie oklamywaly nie nawidze ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Lajf is brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ide spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie widziałeś brzydkiego faceta.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolilem sie i 200 razy lepiej w lustrze wygladam , chuj ze maszynka tepa jak sk***ysyn i reszta mydlanej pianki syfow bedzie od c***a jutra :/ eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dzisiaj ostatni dzien w domu? Pakujesz sie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego według was jakaś dziewczyna miałaby spierdolić sobie życie związkiem z kimś takim? :O Takie dobre jesteście to same się z nim umówcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymyślaj jakichś depresji, bo jesteś po prostu zwykłym leniem. Nic dziwnego, że matka cię wyrzuca z domu jak nic nie robisz, to po co trzymac darmozjada. Znajdź sobie pracę albo idź na studia i udawaj, że się uczysz :D też sposób. To, że jesteś brzydki nie jest wymówka, dużo jest brzydkich ludzi i jakoś nie zabijają się z tego powodu tylko normalnie żyją. Znajdź sobie brzydka laskę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×