Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem brzydki mam depresje i do konca tygodnia musze sie wyniesc

Polecane posty

Gość gość
Po co mu robicie nadzieję? Każdy ma swoje problemy i rzadko która kobieta może utrzymywać mężczyznę. Puknij się w głowę 22:42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zdjęcie to ocenimy czy naprawdę jesteś taki brzydki. Na pewno bardzo przesadzasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie weź się w garść i idź do jakiejkolwiek pracy, tak żeby móc mieszkać pod dachem. Masz na to dosyć siły, przekonasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu osoby wierzące, które by się za niego pomodliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49 puknelam się w głowę i co? Jeszcze jakieś rewelacje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mieszkasz? Możesz podać w przybliżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 i nie pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jeśli masz jakichś znajomych to napisz do nich na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie wygladasz tak zle tylko Ci sie tak wydaje. Co lubisz robic, masz jakies zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa praga ehh zalezy mam tez rozne odbicia i chuj bywaja takie ze wygladam lepiej niz ho ho i bywaja takie ze okropnie zdj moge miec bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przystojny chłopak z ciebie, nie mam pojęcia o co ci chodzi z tym wyglądem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Sorry myślałam, że jesteś w potrzebie a ty jesteś leń i padożyt, k-ce jak zwykle miał racje jezyk.gif xx Widać, że nigdy nie miałas ciężkiej depresji, bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Jedna sprawa, lepiej zamilknąć, niż dawać osobie w depresji takie "rady" jak twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy z powodu wyglądu możesz wyrzucić za okno, a teraz zajmij się prawdziwymi problemami. Nie masz powodu żeby się bać wyjść do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie chce mi sie nic wiem ze ludzie sie tym tak nie przejmuja ale dla mnie to wazne , jak mowilem to sa dobre zdj jak i lustro i odbicia mam tez takie paskudne https://zapodaj.net/6ec3acd06dcdd.jpg.html To wszystko wgl jest do d**y nie mam po co pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum ma rację. Tak się składa, że ja mam depresję. Tabletki w kieszeń i do roboty. Rachunki same się nie opłacą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:08 a miało na coś pomoc ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ci za pomoc ludzie nie zdaja sobie sprawy co to jest depresja w moim przypadku i moich problemow z tym zwiazanych niedlugo sie chyba wyniose i tyle;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomagaja ci ? Jestem okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P***a z ciebie, a nie facet :O Niestety coraz więcej takich pokemonów. Kiedyś nikt nie robił dramatu z powodu takiej pierdoły. Są ważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wygladasz! Tylko Ci usmiechu brakuje ;) Tak musisz brac leki Twoj swiat sie wtedy znieni zobaczysz. Mialam znajoma byla w cuezkiej depresji. Namowilam ja na wizyte u psychiatry po 3 miesiacach poznala mezczyznr seojego zycia. Kiedys mi powiedziala, ze w zyciu by nie pomyslala, ze bedzie tanczyc bez alkoholu. Opisala to tak: przed braniem lekow widziala tylko same problemy w glowie i 0 wyjscia. Po kekach oroblemy byly ale rozwiazania tez, poczula sie jakas lzejsza. Wiec chopie walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda sa ludzie ktorzy staraja sie zrozumiec! Np ja zdaje sobie sprawe z bolu ktory odczuwasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli. Początki były trudne. Przy depresji człowiek zmusza się do wszystkiego, ale tak jak mówię rachunki same się nie opłacą. Podchodzę do tego racjonalnie. Nie musi mi się chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne to jest wspolczuje :( ale wiem, ze z tego mozna wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to wszystko ten nastroj to nie pozwala na wszystko:( jeszcze taka depresja ,rozdwojenie jazni mi podchodzi ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Ci łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mowilem czekam okolo 3 msc na sama wizyte kolejne 3 na dzialanie leku o ile nie bede bezdomnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoja mama tego nie rozumie? Moze wez ja do lekarza z Toba niech on z nia pogada. Czesto ludzie nie wiedza jak sie zachowywac w stosunku do innych z depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×