Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem brzydki mam depresje i do konca tygodnia musze sie wyniesc

Polecane posty

Gość gość
Pomagam mamie za to mieszkam u niej , rzucilem prace i kursy zawodowe przez wyglad to czy bede zarabiac 5 tys czy 1 tys nie ma znaczenia nie jestem rzadnym leniem jak bede miec fryzure bede pracowac i ksztalcic sie , mocna depresja teraz troche zeszla zaburzenia nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze sie wynosic jeszcze z domu ale w kazdej chwili moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem paskudny waga , wzrost , wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja . Popelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole nie jestes brzydki . ja jestem strasznie brzydka i ciagle kombinuje i uciekam przed zyciem. gdyby nie maz czy rodzice to bym popelnila samobojstwo. przez cale zycie szlam z ogromnym oporem, z ogromnym trudem zdalam studia(nie ze wzgledu na nauke a na ludzi) po ktorych prace mam na kazdym zakrecie ale ciezko mi w niej przetrwac. najpierw mialam sama fobie spoleczna i osobowosc unikajaca bo cierpialam a teraz to chyba przeksztalcilo mi sie w jakas osobowosc schizotypowa bo przestalo mi zalezec kompletnie na ludziach, nie widze w nich niczego przyciagajacego czy ciekawego, odrzucaja mnie i jestem na nich kompletnie zamknieta a zyje w swoim wewnetrznym swiecie. chcialabym pracowac tylko ze zwierzetami bo tylko w nich widze wartosciowe istoty ktore mnie nie mierzwia i nie irytuja ani nie nudza. jak mozna sie domyslic mam tez depresje przewlekla przeplatana nerwica i fobia spoleczna z jakims katastrofalnym i nieodwracalnym ogromnym introwertyzmem. osttania deska ratunku jest lek solian w malych dawkach z ltyrozyna z rana (leki na serotonine mi nie pomagaja wiec ide w dopamine). jak to nie pomoze to cale zycie bede kombinowac z praca i byc uwieszonym bluszczem na mezu i rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem tam ja mam depresje i zaburzenia nastroju , mozliwe ze jestem jeszcze bardziej paskudny niz mi sie wydaje , patrze sie na innych ludziach szukajac zakrycia swoich wad np ubraniami , to straszne rzucilem prace , kursy , plany jest mi obojetne co ze mna bedzie matka eygania mnie z domu teraz dostaje 1 tys zl wyplaty planuje oddac 200 , kupic gre za 100 zl jakies zele do mokrych wlosow od razu na efekt mokrych wlosow , reszta sie rozejdzie czasem , jestem zly na zycie ktore dostalem , nie wiem i chory , jestem zly na lustra ze bylem oszukiwany , nie mam nikogo obojetne mi wszystko :p czekam na wyplate zeby rozj***c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi juz o fryzjera to jak sie obetne widze taki kwadratowy ryj albo brzydka fryzure wszystko takie moj wzrost waga wygladam jak wieszak , to jest straszne zaczne brac chyba jakies narkotyki po prostu zeby to zabic ta depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na arkotyki to Cie raczej nie bedzie stac :d kup sobie jakies przyrzady do cwiczen i do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem zly jestem nic sobie nie zawinilem przypomnialo mi sie jak ktos mi zniszczyl kurtke nike , frajer **** ny nie odezwe sie do niego nigdy w zyciu c***a j****a nie lubie ludzi , nic sobie nie zawinilem , wgl rozdwojenia jazni dostalem , ide spac przecierpie to czekam na leki do 28 to mnustwo czasu ale juz niedlugo eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze go ludzue cisna farmazona , pale j****a , ciote , pozera , kozaka , cwaniaka eh kupie sobie inna moze ta byla ladna jak bede robic bo sam sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze bus mamie dorzucil sie na oplaty i jedzenie. Ty tylko ja chce to tamto... chlopie nie dziwie sie ze ona chce Cie wyrzucicja Ty pol wyplaty wydajesz na wlosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 zl na zele i dam moze cos fryzjerce jak mnie ladnie obetnie starannie i tyle prywatna znajde i powiem ze za starannosc plus 15 a za wyglad plus 20 czyli moze okolo 50 zlotych jej dam , powiem jej ze jak ma mnie sciac brzydko byle jak to niech oszczedzi mi wlosow bo ja zapuszczalem 2 msc na to sciencie i tyle tak i chuj szkoda wlosow i czasow chce byc ladnie starannie obciety a przychodze prywatnie bo tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralla a
widzialam zdjecie i ty albo sobie jaja robisz, albo nie wiem :o Zwyczajny jestes, ty brzydkiego chlopa nie widziales chyba :o Tylko wez d**e w garsc i znajdz prace. Za 2tys.+to znajdziesz, ale chyba brutto, bo taka najszybciej sie znajdzie, za najnizsza krajowa. Ale praca jest, tylko sie trzeba narobisz 1500zl netto za 160godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzialem za tyle jestem brzydki i tyle okropny wiesz pod swiatlem nie widze koloru wlosow i bladosci , budowy ciala , wielkosci , jest mi zle p*****le zycie planuje kupic wosk nablyszczajacy i krem nawilzajacy ale i tak to p*****le brzydki jestem , obcinam sie tez nozyczkami nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w d***e wszystko czekam na kase , potem do pazdziernika na zdrowie rodzicow sam juz nie daje rady brzydki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak jesteś zameldowany na stałe to nie może cię wyrzucić, masz prawo tam przebywać, chyba że ma wyrok sądowy eksmisji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem pomagam jej do pazdziernika i tyle pomimo depresji za duzo sie nie napracuje to pomagam musze cos kupic z domu po wyplacie bo lipa , nie wiem nie chce mi sie zyc przez wyglad i lustra sa rozne i tyle np zrobilem sobie fryza i w domu widzialem go zle moze to przez zarost przyzwyczajenie u fryzjera widzialem go takiego jakiego chcialem miec bylem oddalony na pewno dziwne sa no ale czesciowo takie same dzieki tej fryzurze wiecej widze co mialem moze nie dokonca na pewno sie zgadzaja niektore i chuj , nie wiem tam tak nie wynosze sie narazie przezywam depresje i tyle nie chce nic mi sie , obetne sie chyba im szybciej tym lepiej poczekam do tego 15 wrzesnia na wzrost wlosa i chuj nie ma co czekac to tez takie jak mowilem tu pieknie tam gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez spotkalem sie z kilkoma wysmianiami w zyciu spojrzeniami i zlosciami chcialbym sobie cos wyciac i dobrze wygladac na zlosc im :p nozyczki i chuj tylko te lustra eh ide spac bo o 8 wstaje to dziwne wszystko , zobacze tego fryzia moze wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wgl sie zycie p****alo rodzice kaleki nie wiadomo co z nimi , ja depresja eh ... nie lubie ludzi i chuj jak bede zmuszony to im pomoge , nie lubie ludzi za wszystko i falszywosc p*****le to wszystko i moje zycie tam i glosy i ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcielem sie i jestem brzydki pomagam mamie za kilka dni mieszkania zamykam temat mam dosc wszystkiego , matka gna do pracy sama nie wie po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dosc matki moge tyle o niej powiedziec noge na niemowle spierdziec sie i jesc straszne i tyle chce leki juz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kolejny dzien patrzenia w lustro jest troche lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×