Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość1003
MM, daj znac jak po wizycie! Ja jestem po swojej, lekarka przyznala, ze dziecko duze i bedziemy myslec co z tym dzialamy blizej terminu. Maly dzis dupka do dolu, mam bacznie obserwowac ruchy, bo na szybkim usg sie wiercił bardzo, podobno jesli czesto zmienia ulozenie to jest wieksza szansa okrecenia sie pepowina, mam byc czujna. Mialam usg nerek, potwierdzil sie zastoj moczu, ale na tyle ze nie jest nam zagrazajacy. Co do kombinezonu, to nadal szukam, ale zimowy wezme wiekszy niz 62. Ten misiowy pajac, ktory kupilam niedawno wydaje sie byc ciasny na ubrankach 62, a wole zeby dziecko mialo luz, sama sie denerwuje jak obecnie ubrania mnie sciskaja. I chce zeby posluzyl caly sezon. A zastanawiam sie nad jednym do fotelika z nozkami i nad spiworkiem do gondoli. Bo wystarczy jedna awaria w czasie wyjscia i zostaniemy uziemieni na spacery na dwa dni na czas schniecia ;) Pozdrawiam cieplo, a gosciom wypisujacym glupoty dziekujemy :) i oby Nasi synowie nie trafili na Wasze corki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Gość 1003 to tam obserwuj siebie uwaznie ;) ale badz dobrej mysli :) . I jak dziecko ma byc duze to lepiej pomyslec o wiekszych ubrankach, niz maja byc za male. A jaka waga przewidywana jest? Podsunelaś mi myśl zeby miec dwa kombinezony na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość1003 nie trafia na corki bo nikt tutaj nie ma corki ... heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze bedziesz chciala zeby spotkal chociaz jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Akurat gosciu nie trafilas, bo jedna z mamuś czeka na corke :) Pozdrawiam i wole odpowiadac komus z kim rozmowa toczy sie na jakims poziomie :) Przyszla mama: No wlasnie mysle zeby miec dwa, nie mam doswiadczenia wiec nie wiem czy to dobry pomysl. Spiworek bylby najgrubszy, bo do samochodu i tak nie trzeba takiego cieplego. No nie wiem, ciagle sie zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dzis nie mialam dokladnego usg, takie z wymiarami mam 22.09, pewnie wtedy sie wiecej dowiem co do wagi i wymiarow. Wyprawke kompletuje na 62 juz do poczatku jakos tak intuicyjnie omijałam najmniejsze rozmiary. A jak bedzie to czas pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow jedna to właśnie ta jedna dziewczynka przypada na cała chmarę chłopaków waszych synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurielka
Dziewczyny ciągle się denerwuję czy wszystko ok, bo ostatnio to ktg takie niewyraźne i doktor mówił, że to może dlatego, że mały spał, ale teraz to ja spać nie mogę tak się martwię. Jak często można robić ktg w ogóle?? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ooo widze ze u nas tez sie zawistne osobki pokazaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawistna nie , poprostu przejrzyjcie na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PD
Ja jeszcze ubranek nie kupiłam żadnych. Też się zastanawiam nad tym rozmiarem. Z jednej strony, mój starszy syn miał 57cm jak się urodził, ale w 56 wchodził bez problemu. Z drugiej za chwilę z tego wyrósł. Kiedyś w Tesco były wielopaki body i najlepsze było to, że one nie były równe tylko różniły się długością o te kilkanaście milimetrów. Także jak pierwsze były za małe to kolejne były dalej dobre. Ale to bylo lata temu, nie wiem czy są tam nadal hmm :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
PD jeszcze są w tesco. Ogólnie w Tesco te rzeczy dla niemowląt są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PD
Bella, a jaka cena? Nie mam Tesco blisko, ale pewnie się wybiorę. Szukałam na allegro jakichś pierwszych ciuszków, ale nic nie mogę wybrać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
czesc dziewczyny. bylam dzis na wizycie u gin i wszstko ok. troche sie martwilam tymi czestymi twardnieniami brzucha i nieraz przy tym odczuwam bol w dole brzucha. ale lekarz po zbadaniu zapewnil ze szyjka sie nie skraca an9 moe robi się rozwarcie. USG mam za tydzien. za to znow dzis bylam u dentysty z bolem tego samego zeba co ostatnio ; ( dalam mu ostatnia szanse i lekarz jeszczego leczyl ale jak znow pojawi się bol to wyrywam go bo mam juz dosc tego zęba. eh wiecznie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też w miarę ok- szyjka mogłaby być ciut dluzsza, no ale ja już tak mam... Na dzień dzisiejszy nie ma rozwarcia na szczęście! A kopniaczki mogą być nawet bardzo bolesne- mój kopie w pęcherz i nerw kulszowy... :-( skurcze przepowiadające mam nadal. I od dwóch dni mam ból głowy :-( pewnie z emocji. Mam nadzieję, że dziś się wyspie bo nie śpię od trzech dni w ogóle..ani w nocy ani w dzień... Trzymajcie się kochane! MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mm ile ma twoja szyjka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
PD pajace kupowałam 2 szt za 40 zl, body 37 zł 5-pak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny u mnie jakas masakra :( nie moge sie polozyc na prawym boku ani na chwileczke po przebudzeniu chcialam sie obrocic w strone meza i tak mi sie w glowie zakrecilo jakbym byla pijana ze az musialam do wc leciec co tak mnie zemdlilo :/ do gina dopiero 27 ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ojej. Ogolnie nie powinno w zaawansowanej ciazy lezec na prawym boku, bo uciska sie na zyle glowna i dziecko oraz organizm nie jest dotleniony jak nalezy. Mam nadzueje ze juz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Leż głównie na lewym boku. Mnie też już męczy leżenie w jednej pozycji. Najgorzej po nocy, czuje się taka obolała, bo nie umiem sobie jeszcze znaleźć pozycji idealnej. Czasem jak leżę na plecach to młody się strasznie wierci dopóki się nie odwrócę... Jeszcze 2 miesiące:-) damy radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PD
Bella dziękuję, dziś pomęczę męża i pojedziemy :-) boję się kupować na necie, bo jak pierwszemu kupiłam body 56 to ubrałam mu je jak miał 4 miesiące... Rozmiarówka cudowna! Jednak te z Tesco są sprawdzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Leze i spie przewaznie na lewym boku ale chociaz na 5min chciałabym sie odwrocic a tu sie nie da nawet na plecach sufit wiruje ale slabiej...jeszcze troche trzeba pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Jaka markę kosmetyków do pielęgnacji bedziecie używały? Nivea? Johnons? Bambino? Czy cos zupełnie innego? Bo ja sie zastanawiam nad Bambino. Tylko do twarzy na wyjscie na zewnatrz kupilam ten niebieski Nivea Baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka_167
Witam Dziewczyny :) Chciałbym do Was dołączyć. Termin mam na 8.11, to moja pierwsza ciąża, spodziewamy się córeczki :) Byłam we wtorek na usg i Mała waży 1640 g. Co do leżenia to ja mam tak jak dłużej leżę na wznak. Poza tym ostatnio okropnie bolą mnie żebra i kręgosłup w odcinku piersiowym. Czy któraś z Was też ma taki kłopot? Jeśli chodzi o kosmetyki to planujemy kupić te z nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym brzuchem? U mnie druga ciąża wprawdzie na początek grudnia a ogólnie brzuszek malusieńki ledwo co widać.Lekarz spr wody lodowej i niby ok,waga dziecka też,ale nie mam praktycznie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiatusia
Dziś oglądałam program , faktycznie same chłopaki się rodzą nie ma ubranek w sklepach , wszystkie męskie 56 wykupowane Sa masowo , faktycznie sytuacja wyglada nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Annka_176 ja tak mialam, ze az bolalo mnie w gornej czesci brzucha. I okazalo sie ze musze inaczej siedziec. Musze byc oparta i bardziej odgięta do tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Witaj Aniu! Cześć kochane dzięwczyny! Cieszę się że wszystko u was dobrze! Kasiu jak się czujesz? Mam nadzieję że to tylko chwilowe. Dziewczyny mój UPRAGNIONY syneczek robi mi psikusy - w ogóle się nie rusza a jak już mam jechać na IP to zaczyna brykać:-) i tak w koło:-) Ja staram się spać na lewym boku ale rano zawsze budzę się na plecach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się kładę na lewy a i tak zawsze się budzę na prawym MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Basiu lepiej bo sie nie klade ;) zobaczymy wieczorkiem moj maz gada ze jak jeszcze raz sie powtorzy tak ze znowy bede wymiotywac to mnie osobiscie do auta zaniesie i ina ip pojedziemy :/ tylko ze u nas z automatu jak ciezarna z jakas dolegliwoscia to na oddziele zostawiaja :( a chcialabym spokojnie do 38tc w domu zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×