Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość1003
Powiem Wam, ze to o czym piszecie jest urocze :) Bo tylko raz w nocy wstalam i ze wzrokiem maniaka w srodku nocy zjadlam dwie zimne parowki :) A to takie "ciazowe", nie wiem, ale wzbudza we mnie pozytywne emocje :) Miewam zachciewajki, ale raczej wieczorami, wczoraj smazylam frytki, a przed chwila skonczylam jesc chałwe, ale w nocy jak wstaje to pije zazwyczaj melise i na tym koniec :) U mnie +11kg, 33 tydzien, kto da wiecej? Obawiam sie, ze nikt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka_167
Hehe, ja też ostatnio mam zachcianki w nocy. Staram się jednak wytrzymać do rana, bo mam potem okropną zgagę :P A co do kg to Cię przebiję, bo przytyłam 13 kg, ale przed ciążą miałam niedowagę. Tydzień 31+3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Hehe, ja tez z niedowagi startowałam, wiec mozemy zwalic na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Dziewczyny im bardziej byłyście szczupłe tym więcej możecie przytyć, nie przejmujcie się, po ciąży szybko waga spadnie. Trzeba tylko nie ec pozytywne nastawienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31tc - 14kg :D:-D Chyba wygrywam ;-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurielka , Mój maluszek jest tak spokojny że są chwile w których nie wyczuwam ruchów oraz co gorsze tętna. Lekarz mówi ze to zdarza się. To moja druga ciąża dlatego dziwi się że panikuję. Niestety obecna ciąża jest diametralnie inna. Mój pierwszy synek nawet na parę sekund nie pozwolił mi zapomnieć że jest w brzuchu. Obecny maluszek nier****iwy kompletnie .Dlatego cały czas słucham, macam brzuch a tam cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Cześć dziewczyny :) Wczoraj byłam na wizycie , wszystko ok synek waży 2 kg , dostałam już skierowanie do szpitala na cc. Dzisiaj mam dzwonić do mojej gin i ma ustalić mi dokladny termin w szpitalu najprawdopodobniej będzie to 3 listopad. Szyjka 2,9 cm, nadal luteina i asmag forte. Pojawiły mi się leukocyty w moczu i dostałam lek . 31tydz6dz. - 6 kg na plusie startowałam z 47 kg :) waga zaczyna mi teraz bardzo iść do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Fif, super że już wszystko wiesz, piękną wagę ma Twój smyk:-) dobrze że wiesz już na 100% że będzie CC zresztą jak dzidzia taka duża to i tak byś pewnie miała! Jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane a jak u was ze smakiem? Moi najbliżsi od kilku dni narzekają że wszystko co ugotuje jest za słone:o w ogóle mało soli używamy ale teraz naprawdę wydaje mi się wszystko mdłe, nie czuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Fif super ze wszystko dobrze :) ja tez ide na cc mialam wybor ale wybralam takie rozwiazanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
A ja bym chciała żeby już był listopad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja to chcialabym porod naturalny niż cc ;) a dziewuszki macie juz bielizne do karmienia? Jak rozmiar dobralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Przyszła mamo, mam dwa staniki z h&m miekkie, rozmiar M. Czasem juz w nich chodze, jak bola mnie zebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Miałam dziś usg. Mała się przekręcila i jest ułożona pośladkowo :-( zmartwilam się bardzo bo to już 33 tydzień. Niby ma jeszcze minimum 3 tygodnie, ale czytałam, że po 34 tygodniu ciężko dziecku się już tak odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Do tego jeszcze wymaz z szyjki wykazał i grzybicę i bakterie i antybiotyk muszę brać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Bella, będzie dobrze. Ja słyszałam że jak już jest główkowo ułożone to nie powinno się już odwrócić. A z pośladkowego jeszcze ma spore szanse. Nie martw się. Antybiotyk też brałam na grzbice razem z globułkami i wszystko jest ok. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Bella, spokojnie, ma jeszcze czas :) Moj dzis w nocy zrobił taki obrot, ze nozki byly po prawo a dzis sa po lewo, tez 33 tydzien :) Nie zamartwiaj sie, ulozy sie tak jak trzeba :) Antybiotyk raz dwa zadziała i bedzie po klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella kicaj na piłce to sie odwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
A mnie cos cchoroba rozklada :(:( boli mnie bardzo gardlo i katar mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Od godziny wymiotuje dalej niz widze. Nagle mnie złapało, nie wiem czy zatrucie (watpie, sama wszystko przygotowywalam dzis), czy wirus, czy to od zgagi... Przypomnial mi sie pierwszy trymestr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc1003 wspolczuje; ( jak sie dzis czujesz? mysle ze to moze byc wirusowe. jesien przynosi niestety ze soba rozne wirusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Fif, gość1003, współczuję. Mam nadzieję że szybko poczujecie się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Zdrówka dużo Kochana. Mam pytanko czy wycieka Wam siara z piersi? Jezeli tak to jak długo? Ja juz kilka dni temu zobaczylam na bluzce plamy. A w nocy obudziłam sie i patrze bluzke mam mokre i przescieradlo. Najpierw pomyslalam ze wody mi odeszly. A tu patrze to z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Mi tylko troszkę, pojedyncze kropelki wyłącznie z prawej piersi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
A i tak od 3-4dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 jak się czujesz :( ? U mnie jeszcze nie pojawiła się siara :) Kasiur a Ty wiesz już kiedy będziesz miała cięcie ? Jeśli nie to kiedy będziesz ustalala termin ? Miałas już przy pierwszym maleństwie CC dobrze kojarze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Dziewuszki a Wy skad wiecie ze bedziecie mialy Cc? Bo mi lekarz nic nie mowił jak bede rodzic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja mam wskazanie kardiologiczne i dostałam już skierowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Fif, będziesz dokładnie wiedzieć kiedy urodzisz:-) zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu ja i tak czuje ze wcześniej urodze :D Juz nie mogę sie doczekac :) mam nadzieje ze szybciutko nam teraz zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×