Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość
19.39 a jakie to ma znaczenie? Cięcie jak cięcie. Liczy się dobro matki i dziecka, a nie sflaczaly brzuch. Cc wykonuje sie przy wskazaniach. Jeśli je masz to wierz mi, że wygląd brzuch nie będzie istotny. A na pewno w przyszłości można poprawić jego wygląd. Mnie najprawdopodobniej czeka właśnie cc i nie myślę o brzuchu tylko o tym, żeby operacja przebiegła bezpiecznie. A tak przy okazji, dziewczyny, mały kopie mnie tak mocno w szyjkę że aż mi łzy lecą :-( boli. Jest wyjątkowo aktywny nóżkami i boję się że zaraz zobacze jego nogę. Te kopniaczki mnie bardzo bolą :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Dziś jest masakra, jestem strasznie senna i zaczyna mnie rozbierać (i to nie mąż!), syn w szkole, też jakiś niewyraźny, a ja z planów, które miałam na dziś postawiłam na leżenie w łóżeczku, bo nie mam zwyczajnie siły. Młody fika na pęcherzu. Zastanawiam się jak jest ułożony. Jednak nie umiem tego określić. Dziś będę dzwonić do położnej. Zrobię sobię wizytę jeszcze przed prodem, bo czuję się strasznie zagubiona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM dla mnie też najbardziej istotny jest przebieg operacji i bezpieczenstwo ale wygląd dla mnie tez jest ważny. Uwierz ze Twój mąż na pewno niie bedzie zachwycony jak będziesz miała wielki obwisły sflaczały brzuch i + 20 kg :) Może Ci mówic co innego a swoje myslec..i sama nie wiem czy dobrze bedziesz czuła sie we własnym ciele.. lepiej chyba zbierac informacje i zapobiegać niektórym tematom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 31t4d
Dokladnie, MM masz racje, jesli sa wskazania do cc to wyglad brzucha sie nie liczy! Poza tym jednej wyjda rozstepy, innej nie. Mi wyszly takie wielkie zylaki na nogach ze jestem pewna ze niedlugo bedzie to do operacji, a nie spodziewalam sie. Blizna sie zmniejszy a flak na brzuchu to juz kwestia indywidualna jak opisane wyzej uroki... PS Sennosci dzien kolejny! :) Dziewczyny ja sobie ciagle z Synkiem rozmawiam zeby mi uciekal z pecherza albo jak sie wypina, zeby chował dupke, ale nie slucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uwierz ze jest ich sporo co robic po cc zeby jakoś wyglądac bo moze zdarzyc sie rozstep miesni prostych brzucha a wiele matek jest tego neiswiadome i jeszcze robią brzuszki co staje się bardziej szkodliwe i nieestetyczne.. poźniej juz na wsyztsko jest za pozno. Jest tego mnóstwo...ale jak dla CIebie nie jest to wazne to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja tez zmeczona do tego zjadlam ciasto z makiem i mam mega zgage :/ dziewczyny ja ostatnimi czasy mam mysli zeby zaczac ogarniac torbe do szpitala...jakos tak mnie wzielo ze w razie "W" nawet nie wiem co gdzie mam :) Ale musze sie Wam pochwalic ze chyba mamy imie wybrane jakos tak na spontanie Kuba powiedzial do braciszka Adas i stwierdzilismy ze moze byc tym bardziej ze mamy dlugie nazwisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Gosciu, ale co da zebranie informacji? Na pewne rzeczy nie mamy wplywu, a 20kg moze zostac i po sn... To powiem na przykladzie mojej mamy. Ma masakre i to nie przez flak. Zostala rozcieta podluznie a nie w poprzek. Przy drugiej cesarce zdecydowali sie ciac po bliznie zeby nie miala krzyza na brzuchu. Wyglada to fatalnie, ale nigdy na to nie narzeka, bo uratowala mi tak zycie. A jesli maz/ partner nie jest w stanie zrozumiec ze cialo moze sie zmienic i zapobieganie temu moze zdac sie na nic, to polecam zmienic go. Nigdy nie jest za pozno. A atrakcyjnie chce wygladac kazda z nas, bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu to da zbieranie informacji ze jesli wiesz ze masz rozstep miesnia prostego przez cor obi sie ten okropny flak to mozesz zaczac chodzic na cwiczenia do fizjoterpauty i to naprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Rozstep miesnia nie ma wiekszego zwiazku z cc tylko z sama ciaza. I jest to dla mnie wazne, choc nie priorytetowe. Nastawiam sie na sn, dbam o cialo najlepiej jak moge, ale jesli padbie decyzja o cc, to brzuch bedzie najmniej wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Czesc Kochane. Ja odpoczywam. Bylam u swojego gin wczoraj. Mam brac leki caly czas do konca 36 tyg. Beda starac sie podtrzymac ciaze jeszcze przymajmniej 6 tygodni. Ale jak zacznie cos sie dziac mam nie czekac czy przejdzie czy nie. Tylko od razu przyjechac. Plecki mnie juz bolą od tego leżakowania ;( Właśnie ogladam wózki i zastanawiam sie nad marką Mikrus 3 w 1. Mam trichę glupie pytanie ;) czy jak dziecko odbiera się ze szpitala to w foteliku od wozka 3w1? I czy w kazdym takim foteliku mozna przewozic noworodka? Czy jest tam taka wkladka dla noworodka? Bo taki fotelik wydaje mi sie dla dzieci ktore juz siedza, albo probują siedziec. Wiec dziewuszki Kochane doradzcie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli patrzysz na wozki 3w1 to te foteliki sa od 0-10,13 kg wiec w tym wracasz ze szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Tak patrze foteliki 0-10 albo 0-13 kg ;) i na niektorych aukcjach jest napisane wkladka dla niemowląt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja mam fotelik z ta wkladka ale do 1dziecka nie mialam i tez jakos to bylo :) teraz mam swoj fotelik a wczesniej mialam od szwagierki pozyczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy kombinezon zimowy lepiej 56czy 62 kupić? I czy lepszy z nogawkami czy taki typu becik? :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Mm ja mam 56 i 62 zimowe takie z nóżkami oprocz tego mam spiworek w foteliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxy
Nie wszystkie kombinezony typu becik mają dziurkę między nogami na zapięcie w foteliku więc proponuję na to zwrócić uwagę. Słyszałam że położna nie wypuściła ze szpitala dziecka bo nie można bo było zapiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Goscxy oczywiście masz racje ;) ja ten spiworek mam zakladany do fotelika przez otwory na pasy dopiero pozniej wklada sie dzieciaczka zapina pasy i dopiero zasuwa sie spiworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka88
A ja zastanawiam się czy jest sens kupować teraz śpiworek..nie wystarczy ocieplany kombinezon i ciepły kocyk do okrycia. Obawiam się, że początek listopada to trochę wcześnie żeby pakować malucha w zimowy śpiworek. Rozważam opcję kupienia śpiwora (takiego do fotelika i wózka) pod koniec listopada/początek grudnia. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Ja kupuję 62, zazwyczaj ma przedział 0-3. Szkoda kupić 56, bo musi służyć w sumie przez większą część zimy. Długo się zastanawialam czy to oby właściwe myślenie, ale mam nadzieję, że tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówię 62 z nóżkami ale no właśnie... Do fotelika czy gondoli to jakiś inny ma być? W temacie ubranek i ubierania dzieci jestem kompletnie zielona. Moje pierwsze dziecko i w dodatku nigdy nie miałam możliwości nawet podejrzeć choćby u rodzeństwa, bo nie mam. :D Mały mnie tak kopnal parę razy dziś że byłam pewna że zaczyna się juz akcja...to są przeszywające kłucia w podbrzuszu... jutro idę do lekarza bo nie wiem czemu mam jakieś myśli że robi mi się rozwarcie :/ panikara jestem chyba :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
17:26 ja 10 lat temu rodziłam i też byłam zielona. Teraz ponownie jestem w ciąży i mimo, że już to przechodziłam, mam wrażenie, że nadal nie mam pojęcia o niczym. Co kupić, w jakim rozmiarze i jaką ilość:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja tez mam w planach kupic rozmiar 62. Mam nadzieję ze na zimę wystarczy. ;) a jak juz rozmawiamy o zimowych rzeczach to jaki rozmiar czapki zimowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Mm daj znac jak po wizycie :) Przyszla mama ja mam czapeczke taka typowa newborn bo nie wiem jaki listopad bedzie a pozniej jakby co to dokupie jak juz bede wiedziala jaki obwod glowki kolezanka rodzila tez w listopadzie i czapeczka bodajze wg rozmiaru 0-3 msc w grudniu byla za mala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Dziéki dziewczyny za odpowiedzi ;) Kochane jestescie ;) MM trzymam kciuki zeby wszystko było ok i nie było rozwarcia ;) sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje chlopakow w brzuchach , nie ma to jak dziewczynki to jak wygrac w totka ale jak wiadomo raz na milinon sie zdarza , na szczescie jak wasi chlopcy jak dorosna bedzie dosyc tego baby boom bo porzeciez chlop z chlopem sie nie rozmnozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wizytę po południu, dam Wam znać, dzięki kochane. A co do wpisu wyżej... Chyba szkoda jednak komentować... Trzymajcie się! MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie sie rozmnazac i plodzic tych chlopakow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:59 ch.. Ci do tego bede chciala to i 10chlopakow splodze :p a ty to pewnie cnotka niewydymka bezdzietna albo masz same szpary i tak cie to boli ze bolca nie masz :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poniej zaqkladaj temat mam syna geja ...matko bosko co robic hahah nie plodzic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie tez niepotrzebnie splodzili jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×