Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny w czym będziecie zabierać dziecko ze szpitala do domu? Macie juz kupione ubranie na wyjście? Listopad moze byc chłodny. Kupowac kombinezon zimowy? Chce body z dlugim rekawem i pajac. I nie wiem co na to. Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Kombinezon albo zimowy albo jesienny:-) zależy jak będzie, czapeczka, body, pajacyk taki grubszy i skarpetki. U nas w szpitalu to położna ubiera dzieci do wyjścia i jak jej coś nie spasuje to nie wypuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozmiar? Basia kupujesz 62? Nie wiem jaki ten kombinezon kupić. Czy oba już? Jak macie coś na oku dajcie link. Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja planuje kupić na wyjście kombinezon 62 raczej z takich miękkich, ale jeszcze nie mam nic na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gość gośćff basia
Ale taki kombinezon można kupić trochę taniej, w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej ja też własnie nie wiem w co ubrać małęgo na wyjscie ze spzitala :( Kupiłam mu własnie taki kombinezon misiowy roz 62 i taki zimowy również 62 body i pajace 56 - 62 . Więcej ubranek kupujecie na 56 czy 62 ? A tak w ogóle to jestem dzisiaj strasznie nerwowa i płaczliwa :( bez powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Wczoraj kupiłam coś w tym stylu, ale inny nadruk. Za taka cenę z promocji w smyku dorwałam ostatnią sztukę w rozmiarze 62, bo te misie czasem kosztują stówę i więcej, a nie wiem czy w ogole sie przydadzą, cięzko przewidzieć pogodę: https://domodi.pl/dla-dziecka/odziez-dziecieca/odziez-dla-niemowlat/cool-club-pajac-ocieplany-niemowlecy-cool-club-niebieski-smyk_14292435 Jeśli bedzie zimno to kombinezon zimowy, ale nadal nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Super! Ja szukam jeszcze ciepłego białego kombinezonu bo planuje chrzciny w święta, tak się zastanawiam czy właśnie kombinezon do chrztu to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
a body pajacyki itd w jakich rozmiarach wybieracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Wszystko mam na 62, chyba 4 sztuki na 56. Mój chrześniak był chrzczony w święta i miał właśnie biały kombinezon, pamiętam, że przypadkowo kupiłam go w C&A i sprawdził się super, a też planowałam jakieś wypasione ubranko, a miał zwykłe białe ciuszki pod spodem :) Chociaż pewnie jakis pastelowy kolor i biała czapeczka tez dadzą radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Dziki:-) Fif ja mam wszystko 62, bo już się przejechałam jak moje pierwsze dziecko miało 59cm jak się urodziło, a wyprawkę miałam wtedy 56r i owszem część ubranek pasowała przez tydzień:o Dziewczyny jak się czujecie? Ja mam takie dziwne uczucie ciężkiej głowy, ciśnienie ok. Chyba z niewyspania:o i mam takie intymne pytanie, czy bolą was brodawki? Bo mnie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny ja na wyjscie mam 3opcje bialy kombinezon 2to bialy komplecik ocieplany spodnie i kurteczka a trzeci to taki pajac misiowy :) zreszta jak by nie bylo to mam do nosidelka spiworek wiec damy rade :) a co do ciuszkow to mam ogromne ilosci kaftanikow bodziakow spioszkow polspiochow czy pajacykow w roznych rozmiarach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Miało być dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Basiu, ja miałam kilka dni bólu, jak zaczęła się produkcja siary. Teraz ani bólu, ani pokarmu, więc moze to przejściowe? :) Chyba już dopadają nas uroki ostatniej prostej, bo gorzej śpię, robi mi się słabo dość często (dziś w łazience) i znów mam wilczy apetyt, a muszę się trochę kontrolować z wagą, wpadłam we wtorek do położnej bo miałam zle wypisane zwolnienie i posłuchałam sobie tętna i wskoczyłam na wagę i bite 11 kg juz jest, ponad 20% wagi sprzed ciąży, więc ledwo chodzę. No i zgaga, po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Korzystałyscie z wizyt położnej przed ciąża w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Nie, ale jakby co to jest 24/h pod telefonem. Mam jedną swoją położna z przychodni i prowadzi mnie przed każdą z trzech ciąż, fajna babka. A Ty korzystasz z takich wizyt? To jest prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jak byłam u lekarza rodzinnego to Panie w rejestarcji ze przysluguja wizyty na nfz przed porodem. I ze spotkania odbywaja sie na temat porodu, skurczow, wyprawki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Ja to nawet nie mam numeru do położnej, dobrze, że udało mi się dostać do jednej z lekarek. Jak pytałam o wizyty domowe po porodzie, to powiedziała mi, ze tego sie juz nie praktykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Co Ty mówisz? To nie wiedziałam. Synka urodziłam w 2014r to po porodzie położna była trzy razy u mnie. To teraz coś się pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Jak się nie praktykuje nawet na stronie nfz jest ze połozna powinna przychodzić przed porodem, a po powinno być 4 wizyty, chyba ze potrzeba to 6. W zaleznosci od potrzeb. Poczytajcie sobie dziewuszki. A ja w łóżku. Cały czas boli mnie prawa strona brzucha, czy chodze czy leże, a jak dziecko sie poruszy to oj mocniej zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Może tak się ułożyło że uciska na wątrobę? Czasem tak bywa. Bardzo Cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Da się przeżyc, ale przyjemne nie jest. To chyba nie watroba, bo odczuwam ból ok 5 cm od pępka w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszla mama tez tak mialam i jak ucislam w to miejsce to czulam cos okraglego ;) moze pupcie ci wyciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
przyszla mama to na pewno dzidzius uciska jakies nerwy i dlaego boli tez mam nieraz tak ale na szczescie moj maly szybko opuszcza rakie miejsca. mnie niestety znow dorwal silny bol zeba ze siedze w poczekalni do dentysty; ( do tego pol buzi mnie boli i nie wiem ktory to zab;(( ja juz mam z tymi zebami. jak mnie nigdy nie bolaly tak teraz w tej ciazy chyba nie przestana mnie bolec; ( nie życzę nikomu; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Karola, ja w tej ciąży od początku chodziłam do dentysty co tydzień. Wiecznie coś. Na koniec kanałowe w jedynce. Odpukać narazie skończyłam, ale pójdę we wrześniu jeszcze na kontrolę. I niech nikt mi nie wmawia, że to napewno nie przez ciążę! W pierwszej nie miałam takich problemów, ale za to po ciąży okropnie mi poleciały... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaAnia
Jaką koszulę kupiłyście do szpitala? I jak dobierałyście rozmiar? Ten na brzuchu to taki faktyczny czy te koszule się trochę rozciągają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja jeszcze nie mam koszuli. Tez zastanawiałam sie jaką kupic. Nie wiem czy xl czy xxl. Nadal dziecko mi uciska na prawa strone. Mam dziś wizyte u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaAnia
Boję się kupić za duza, zeby nie wyglądać jak w worku, a przeciez po porodzie wiadomo brzuch troche sie zmniejszy. Moze się troche jednak rozciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Ja mam dwie normalne i dwie z kieszeniami do karmienia, rozmiar xl , szczerze mówiąc nie lubię tych koszuli z wycięciami, dla mnie wygodniejsze są te zwykłe na ramiączkach bawełniane. Jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×