Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gośćffbasia
*Gość1003 :-) a nie Gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano dostałam plamienia, pojechałam na IP, szyjka się rozwiera i stąd one się wzięły. Rozwarcie na 2 palce i cisza. Zostawili mnie na oddziale. Nie ma miejsc więc leżę na śmiesznym małym łóżeczku... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dom Del czyli to plamienie od rozwierania szyjki? Dobrze że pojechałaś. Który dokładnie tc? Myślę że zaraz będziesz tulić swoje maleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, mówią, że to właśnie od rozwierania. Wczoraj był lekko różowy śluz, ale dziś juz brązowe plamienia więc pojechaliśmy. Męża już odesłałam do domu skoro nic się nie dzieje. Oby jak najszybciej się zaczęło, bo leżenie w szpitalu mnie przeraża. 39t 2d dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
DomDel więc jesteś kolejna w kolejce. Brawo ty :) Trzymam kciuki by było szybko i w miare bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze mam co 5min, ale już od kilku godzin, więc może mnie któraś wyprzedzić :-) leniuszek woli w brzuszku siedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Mamusie listopadowe))) życzę szybkich porodów, 10 punktów dla maluszków. Dla dziewczyn cc , nie jest źle jest super;-) miałam dwie. Jestem mamusia wrześniowa. I tak czasem Was czytam, żeby po wspominac;-) jak to bylo z brzuszkiem;-) u nas zaraz dwa miesiące;-))) wózek polecam bugaboo cameleon 3, polecam to gorąco wart jest każdej zlotowki;-))) wcześniej miałam stokke xplo... zdecydowanie mniej polecam:-(((( to takie małe wiadomości. Jeszcze raz Was serdecznie pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
A takie skurcze do czego porównać? Jak okres czy bardziej zginające w pół z bólu? Cały czas się boję, że przegapię, że rodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dom Del, czekamy na dalsze wieści, trzymaj się kochana, będzie dobrze! O skurczach się nie wypowiem bo miałam z oksy a to trochę innaczej się odczuwa. Tyle że miałam krzyżowe opasające brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Dziewczyny ktore juz rodzily: jakie dokumenty wypelnia sie przy przyjeciu na porodowke? Pamietacie pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusiu wrzesniowa jak Twoj brzuch po porodzie ? Wchlanal sie juz ? Zastanawiam sie ile to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola0096
Dziewczyny ja juz w szpitalu i prawdopodobnie jutro cesarka. Trzymajcie kciuki bo strach mnie juz dopadl; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Karola trzymam kciuki!! Będzie dobrze! Czekamy na wieści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Wlasnie odpadl mi czop sluzowy :( we wtorek stuknie 37 tydzien. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxy
Nova spokojnie, na tym etapie możesz tylko odpoczywać i się oszczędzać, czop przy pierwszym dziecku zazwyczaj odpada kilka dni przed porodem więc bez paniki, bo stres nie jest wskazany, co ma byc to będzie, natura wie co robic, dziecko jest już duże i w pełni przystosowane do życia więc nic się strasznego nie stanie jak za parę dni wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Dzieki goscxy :* spanikowalam bo nie spodziewalam sie tego tak szybko. A moglam isc spac ale nieee.....zachcialo mi sie jesc w nocy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Dodam tylko ze czop byl krwisty i bylo go sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 1:50 urodziłam słusznego chłopczyka :-) poród mega szybki, każdej życzę takiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Domdel gartulacje ;* duzo zdrowka dla ciebie i maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dom Del gratuluję z całego serca 🌼🌼 napisz później jaz odpoczniesz. Karolina Nova czekam na wieści, jak czop był krwisty to chyba już bardzo blisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
DomDel gratuluje :* u mnie narazie cisza. O 9:00 zadzwonie do poloznej i sie dowiem co i jak, wizyta u gina dopiero w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gratulacje Dom Del.; ) ja jeszcze czekam. jak na bombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
DomDel gratulacje. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Gratuluję słusznego i slicznego synka :-**** duzo zdrówka dla Was <3 super ze poród przebiegł szybko ;) KarolinaNova daj znac co u Ciebie ;) Ja po wizycie. Mam przyjść za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Karola0096 trzymam kciuki. Bedzie dobrze :* juz dziś bedzie po wszystkim u Ciebie ;) sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dziewczyny jeszcze raz gratuluję wszystkim świeżo upieczony mamusiom:-) Ja niestety jeszcze muszę czekać, byłam na wizycie szyjka twarda, zamknięta nic się nie skraca. Ginekolog kazał się zgłosić 20.11 na indukcję:-( dał mi tylko 5% szans że zacznie się samo, biorąc pod uwagę poprzednie porody. Tyle czasu leżałam bo szyjka się skracała a jak teraz by mogła to się zaparła. Dodatkowo zrobił mi się jakiś guz w pochwie:-( ginekolog powiedział że to nic groźnego (zatkany gruczoł) ale usunąć trzeba najlepiej zaraz po porodzie:-( dlaczego się mnie ciągle coś musi przyplątać tonie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Wedlug poloznej zaczela sie akcja porodowa. W ciagu od kilkunastu godzin do kilku dni pojawia sie skurcze, najpierw co 20 minut a nastepnie jak przejda ze beda co 5 to udac sie do szpitala, lub jak odejda wody. Takze Maja widocznie chce szybciej powitac Świat i zobaczyc rodzicow:) termin mamy na 30 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Karolina super:-) masz piłkę do ćwiczeń? Dobrze jest kołysać biodrami na piłce:-) Twoja mała już jest donoszona i niedługo będzie razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie Panie! Możecie mówić, że to spam, bo tak to często bywa, kiedy ktoś mówi o realnej zmianie życia. Ale chcę Was przekonać, że można. Listopad kojarzy się często ze zmianą opon, a ja chciałabym, żeby chętne i chętni pozbyli się opon, które ciążą od lat. I to na naszym ciele! Także, drogie Mamy, może Wy, albo Wasi mężowie, chcielibyście coś zmienić, a nie wiecie od której strony zacząć. Polecam więc sprawdzonego trenera i dietetyka. www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×