Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość Lucyna30
Kasiu jak się czujesz? byłaś na IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Lucyna jest lepiej bylam na IP mam brac nospe forte apap duomox i jeszcze jakies tabletki :/ dostalam zapalenia pecherza i poszlo mi na nerke :( pytalam o kp i dr powiedzial ze moge ale troszke sie boje i maly jest wiecej na mm a ja odciagam pokarm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Kasiu chyba też bym tak zrobiła... wracaj szybko do zdrowia ;) leki szybko powinny Cię postawić na nogi ;) mi znowu wróciło obfite krwawienie i bóle, a jestem 2 tygodnie po porodzie... a już się coraz lepiej czułam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Dzis mamy lekki kryzys. Wlasciwie od ppppludnia. Mala 2h przy piersi spedzila jak nie dluzej. Polozna mowi ze to dlatego ze potrzebuje wiecej pokarmu a laktacja sie rozkreca. Nie wiem, moze w nocy jak bedzie ciezko to poprosze o dokarmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Jak się czujecie dzięwczyny? Mi dokucza ból w krzyżu:-( brzuch twardy non stop. Położna dzwoniła i mówi że to jeszcze nic nie znaczy albo znaczy wszystko:-) bądź tu mądry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja bylam dzis na ktg i nic nie wykazalo. Wczoraj mialam skurcze nieregularne ale wzielam nospe i kapiel i przeszlo. Dziewuszki wszystkiego dobrego zycze cierpliwosci i zdrówka Wam i malenstwom :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Przyszła mamo, jak długo u Ciebie trwają takie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Wczoraj meczyły mnie ponad 2 godziny. Wczoraj mialam co 2-3 minuty przez kilka sekund, pozniej z 20 minut przerwy i znowu kilka skurczy co 5-7 minut na kilka sekund, a na koniec skurcze pojawiały sie coraz rzadziej i ucichly. Wiec pewnie przepowiadajace były. Bo strasznie nieregularne byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
U mnie nic. Trochę uplawów, moze ten czko sie kruszy. Idę dziś na spacer długi moze rozbujam szyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
U mnie też takie nieregularne ale zaczęły się wczoraj ok 23-24 i do tej pory nie przechodzą, zaczynają się w krzyżu i przechodzą na brzuch, bardzo nieregularne, jedne słabsze inne bardzo mocne ale wiem od położnej że nic nie znaczą. A szkoda. Ciekawe ze gdy leżę to są silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Basia a jak zmieniasz pozycje z lezenia np w stanie lub chodzenie to tez masz? Czy ustępują czy nasilaja sie? A masz jeszcze wizyty u gin? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Właśnie jak wstaje to są lżejsze, ale częstsze. Ale już chyba przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Dziewczyny jestem zalamana :( byla polozna najpierw od wtorku do piatku waga Adasia stala w miejscu a dzisiaj sie okazalo ze spadl z wagi o prawie 100g :( a caly czas mi gadala do piersi do piersi a tu k***a takie cos...mam go budzic co 2godz i podawac po 15minut piers a pozniej 60ml mm i jutro kontrola u pediatry czy przybral :/ sorki za slownik ale jestem tak zla i tak fatalnie sie czuje ze po prostu wysiadam :( musialam sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Ojej, Kasia, rozumiem. To strasznie stresujące, napewno wszystko się ułoży i mały wnet będzie słodkim pączusiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiur spokojnie. Wiemy, ze robisz co mozesz... Dobrze ze ten spadek zostal wyłapany. My jestesmy po usg brzuszka, niby ok, ale teraz tez mam placz, a sama dostalam goraczki, nie wiem czy z anemii, czy z przemeczenia, czy z krwawien z jelita ktore mi bardzo dokuczaja po porodzie... Zwazylismy sie i od piatku mamy 125g na plusie, ale karmimy sie co godzine, Mały ulewa polowe tego co zjadł, wiec jemy, jemy, jemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Śniło mi sie, ze rodze i obudził mnie ból krzyża i bóle jak na okres. Godzine sie powiercilam i teraz wstałam zjeść śniadanie, bo położna mowila, zeby w razie czego najpierw kanapkę zjeść, bo w szpitalu nie karmią, a poród jak maraton. Niestety wstałam to przeszło. Mogę sobie z toba Basia przybic piatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Fenyloetyloaminka dobrze tym naszym maluszkom u nas:-) u mnie w nocy też postraszyło i przeszło. W piątek przejdę się chyba na IP. Zobaczyć czy wszystko ok. Dziwi mnie że gin ustalił mi termin z om na jutro bo wszystkie kalkulatory i koło położnicze, które mam w domu wykazują mi termin z om na 12.11 i nie wiem co myśleć. Ufam że się nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
A jutro nie masz do gin Basia? A ktg mialaś robione choc raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Miałam podczas ostatniej wizyty, tydzień temu. Kazał mi iść do szpitala max 5 dni po terminie, to wypada poniedziałek więc chce iść w piątek. U nas w szpitalu na izbie przyjęć jest bardzo nieprzyjemnie:-( mój ginekolog pracuje na oddziale onkologii ginekologicznej odkąd zrobił nowa specjalizację i nie ma go już niestety na położniczym. Ech będę musiała coś naściemniać żeby mi zrobili ktg bo u nas w szpitalu pytają czy: Wody się nie sączą? Czy ciśnienie w normie? Czy ruchy wyraźne? Jak wszystko ok to przyjść właśnie 5 dni po terminie na indukcję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
To powiedz ze dziecko zbyt *****iwe jest np. To powinni zrobic ktg. :) U nas ciezarne pod koniec są pod szczególną kontrolą. A co do pojscia do szpitala to lekarz wystawia skierowanie, a nie ze same kobiety ida np 3 czy tam 5 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Właśnie chyba tak zrobię ale mam jeszcze cichą nadzieje że jednak mały zechce do piątku wyjść:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Zasnelam i tyle z rodzenia. Dziś pochodzę po schodach. Moze pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowaliście stymulacji brodawek? Położna mi poleciła i rzeczywiście podczas takich zabiegów mam skurcze, natomiast gdy zaprzestanę to się wyciszają. Położna twierdzi że to bardzo dobry znak bo gdyby organizm nie był gotowy to podczas stymulacji nie miałabym skurczy. A wy próbowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Dziewczyny jestesmy po wizycie u pediatry maly przybral od wczoraj 50g :) ale pobrali mu krew z zyly (az musialam wyjsc i zostal z tata bo sie poplakalam razem z nim) i na noc musze mocz pobrac jutro znowu kontrola bo beda wyniki i znowu pomiar wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kryzys, mleka mało, niby jest, ale widzę po małym, że tylko by jadł i jadł, a tam się szybko robi pusto. Kupiłam herbatkę na laktację i będziemy produkować. Oby się udało! Nie chce mm :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
DomDel moze sprobuj sobie kupic Femaltiker :) mi pomogl a tez mialam kiepsko z mlekiem :/ ale ze maly jest oslabiony za szybko zasypia i stracil na wadze i przez to musimy sie dokarmiac mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Femaltiker świetna sprawa, też mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
A my dalej w szpitalu. Mala traci na wadze. Okazalo sie, ze mam za malo mleka. A tak cos czulam wlasnie, mowilam ze wydaje mi sie ze za malo. No ale skoro polozne widzac ze mleko w piersi jest to zakladaja ze jest go duzo no ok. Dzis na laktatorze okazalo sie ze tylko kilka kropli splynelo...masakra. Az sie poryczalam bo waga malej dzis rano to troszke ponad 2400 ( urodzeniowa 2700). Wszyscy mowia zeby sie nie martwic itp. ale coz...O 18:00 idziemy wazyc drugi raz i oby zaczela przybierac. Ja dalej bede walczyc o pokarm z laktatorem i przystawianiem do piersi ale glownie dokarmiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej dziewczyny :) Kiedy macie szczepienie ? Na jakie szczepionki się zdecydowałyscie ? My będziemy miec 5w1 .. pediatra mówiła ze wczesniaki są tylko szczepione tymi szczepionkami troszeczke się boje :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×