Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gośćfif
Przyszla mamo trzymam kciuki !!! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Przyszła mamo, jestem z Tobą myślami! Będę Ci kibicować z całego serca! Wszystko będzie dobrze, czekam na wieści kochana i przesyłam mocne uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zamiast Sab Simplex sprowadzac mozecie kupic w polskich aptekach Esputicon. To jest dokladnie ten sam sklad. Wogole Espumisan, Esputicon i Sab Simplex to TEN SAM lek zawierajacy simetikon - substancje rozbijajaca gazy. Rozne jest tylko STEZENIE simetikonu w leku. Sab Simplex ma go kilkanascie razy wiecej niz espumisan, skad jego "cudotworczosc". Esputicon jest mocniejszy niz espumisan i wymaga mniejszego dawkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Chyba przypaletala sie do mnie infekcja drog moczowych, szczypie kiedy siusiam :( macie jakies sprawdzone sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
Dzięki wszystkim za gratulacje! Moje komplikacje po cesarce; usunięty jajnik, krwiak nad i pod ramą, trzeba było niego wycisnąć mnóstwo krwi- był tak wielki, że szklanka krwi z niego wyszła dosłownie. Przez to moja rekonwalescencja po CC bardzo wolno idzie,minął tydzień a ja nadal wrak człowieka....trzymam kciuki za resztę przyszłych mamuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszla mamo i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Mi przed ciażą pani w aptece poradziła Furaginę ( nie wiem czy karmiać mozna), brać witaminę C i pić duzo zurawiny soku albo herbaty. I przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
No u mnie po oksy nic sie nie wydarzylo. Nadal dwupak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Przyszła mamo, Twój maluszek to mały uparciucha:-) musi być mu w brzuszku bardzo dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Przyszla mamo a juz myslalam ze malenstwo na swiecie :) ale pociesze Cie u mnie przy 1porodzie po pierwszym podejsciu z oxy tez zostalam w dwupaku ;) pozniej dzien przerwy i znowu kroplowka ktora juz zadzialala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Przyszla_mamo oj charakterny ten twoj szkrab ;) Czy Was tez tak jak mnie cieszy kazda kupka i kazdy baczek zrobiony przez dzidzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Przyszła_mama też myślałam, że już tulisz maleństwo ;) Bucikowa życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia ;* mam nadzieję, że szybko staniesz na nogi ;) dobrze, że masz takich dzielnych pomocników ;* Karolina też się cieszę i kupką i pierdkiem i jak się odbeknie ;) bo moją małą strasznie kolki męczą... :/ wczoraj jak mała zrobiła kopę, to mój mąż powiedział, że to najlepsza wiadomość dnia ;P hehe a później dodał: jak to priorytety się zmieniają... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
A co wy myslicie ze to tak hop siup ;) i juz urodziła ;) nie ma tak dobrze. ;) Kochane jestescie ze tak mnie wspieracie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bucikowa usuniety jajnik? Od czego? Ojej mam nadzieje ze szybko wyzdrowiejesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Dziewczyny bylam u pediatry z wynikami z morfologi i posiewu...i niestety dostalismy skierowanie do szpitala :( maly ma bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Kasiur88 wszystkuego dobrego dla Was. Zdrówka przede wszystkim. Nie załamuj sie. Czasami lepiej pojsc do szpitala i byc pod kontrolą, tam pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Kasia, przykro mi. Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje! Dużo zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Dziekuje dziewczyny...jak to dobrze ze jestescie :* jak sobie pomysle ze w te malenkie cialko beda igly wbijac to az mi sie plakac chce :( jak ja ten szpital przezyje :( jedyne pocieszenie ze znowu przybral 170g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Kasiu trzymaj sie, bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Kasiu pisz jak tam u Was? Mam nadzieję, że szybko wrócicie do domu... bardzo mi przykro :/ Przyszła_mama czekamy też na wiadomość od Ciebie ;* Wczoraj mąż kupił sab simplex, daliśmy 2 razy do mleczka po 6 kropelek i żadnych kolek ;) Misia spokojna i szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dziewczyny u nas chyba grypa żołądkowa:-( dopadło mnie i córkę. Strasznie się boję że malutki się zarazi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Kasiu trzymaj sie, bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Lucyna leżymy... Maly dostal pierwsza dawke antybiotyku i pobrali mu mocz na posiew znowu. Mam nadzieje ze tamten wynik to byla albo pomylka w laboratorium albo ja zle pobralam... Mamy kolege na sali ktory jest tylko o 3min mlodszy od Adasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Dziewczyny zglupialam... Byla Dr na obchodzie i mowi mi ze maly ma morfologie dobra i UWAGA UWAGA.....badanie ogolne moczu tez jest DOBRE!!! Teraz tylko czekaja na wyniki z posiewu...kochane jakas taka iskierka sie we mnie rozpalila ze moze to jednak byl zwykly blad :) tak bardzo o tym marze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Kasiu moze faktycznie zle pobralas probke na posiew. Moja bratowa robila kilka razy swojej wtedy chyba 5-letniej corce, bo trzeba w jakis odpowiedni sposob pobrac i pozniej przechowywac to zanim sie odda do badania :) takze skoro w szpitalu mowia ze wyniki dobre to tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu jak się czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Basiu jak zdrowko? Przyszla mama nadal dwupak?? Dziewczyny sa wyniki z posiewu i musza powtorzyc badanie bo wyszlo ze jest zaburzona flora czyli cos tam jest ale nie wiadomo czy jedna bakteria czy wiecej :( znowu musimy czekac min do jutra co tam znowu sie pokaze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffBasia
Kasiu, najpewniej wszystko będzie dobrze. Ucałuj maleństwo, pewnie jesteś już bardzo zmęczona tym wszystkim :-( U nas lepiej, wczoraj jeszcze dorwać męża a potem synka. Malutki na razie ok. Wydaje mi się ze porostu się czymś zatruliśmy bo nikt nie miał temperatury ani nawet kataru, i szybko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Basiu zmeczona to malo powiedziane...jedyny plus tego wszystkiego to dzienna kontrola wagi i maly wazy 3460 czyli wróciliśmy do wagi urodzeniowej nawet z plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×