Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrocilam z Polski z urlopu i jestem zalamana

Polecane posty

Gość gość
Prawde pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nie załamuje tylko cieszył bo nie musisz w PL siedzieć na stale tylko na wakacje jedziesz. Pomyśl o tych biedakach którzy tam mieszkają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sam sobie matoł przytakuje. Co za paździerz wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urlop w pluu? Strata urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to piękny kraj, ale ma jedną istotną wadę: tu jest za dużo Polaków. No i ta wszechobecna murzyńskość. Stąd kto żyw sp/sier/da/la. I tak tu jest od Mieszka I. Jak nie wojna to zmiana ustroju albo kataklizmy, zima stulecia, powodzie i huragany. Kuźwa...nienormalny kraik z obrzeży Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie ze względu na imigrantów i niebezpieczeństwa,wzrastające napięcie,strach..chciałabym z dziećmi wrócić do Polski. Nie chcę,żeby moje dziec***atrzyly jak jakiś ciapaty s******l mnie gwałci albo morduje,z syna zrobi dżihadystę,a córkę sprzeda jakiemuś staruchowi,który ją będzie lał i zrobi jej 8 dzieci. Myślę intensywnie od kilku dni o powrocie do Polski,wiem,że będzie ciężej,ale u siebie i dużo bezpieczniej. Poza tym moje dzieci będą mogły mówić w swoim ojczystym języku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wracaj jak chcesz skazać swoje dzieci na udrękę całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 zł na śniadanie dla 5 osób? że co?! :O 5 świezych kajzerek = 2,5 zł, masło = 4,5 zł, 10 jajek = 6-7 zł, 1 kg pomidorów = 3 zł, szczypiorek 1 zł. Razem: 17 zł. I masz pyszne i zdrowe śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego udrękę od razu? Skąd wniosek,że będę biedować i żyć w kartonie pod mostem? Jestem świadoma tego,że pogorszy nam się finansowo,ale bez przesady, mam tam też rodzinę, mam mieszkanie,głodni nigdy nie będziemy,a ja zamierzam od razu wracać do pracy,na początek jakiejkolwiek,później będę się rozglądać za czymś lepszym. Nie chcę po prostu żyć w strachu,że coś się stanie mnie,mężowi lub dzieciom,że będzie zamach,że jakiś p***b coś nam zrobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff dobrze ze nie mam dzieci. Kolejny powod zeby ich nie miec - zero zamartwiania sie ze cos im sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce jednak tez sa p****y, mozna siekiera w glowe dostac np, kilka lat temu jakis p***b zabil tak 10latke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc ludzi to nedzne gowna po prostu. Moglaby ta planeta juz wybuchnac np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, smaczne dobre jakościowo jedzenie od znanych producentów w Polsce jest drogie i w ogóle żywność poszła w górę. Do osoby wyżej, prawdziwe masło a nie mix z Biedry lub z wyprzedaży już dawno nie kosztuje 4,50 zł choć i tamta cena była zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk nie ma ani kajzerek ani szczypiorku. Przeciez te głupki tylko chleb tostowy maja. A sery to wszystkie z E-coś tam. Kiedys kupilem pomidora w uka to był z jakimis przerostami rzyg, wywalilem do kosza. Takie goowno jedza angole. W pl poza miastem kupisz ser jaki chcesz i pyszne chrupiace pieczywo mniam palce lizac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiajace ze tacy patrioc***isza na forum POZA POLSKA skoro ja tak kochasz przyglupie to nie powinienes w zyciu pomyslec o wyjezdzie a co za tym idzie nie wiedzialbys smieciu o tym forum. Ale jak to wiekszosc polaczkow ma we krwi, nienawisc wiec chcesz sie zemscic i tu probujesz sie smieciu odegrac za to ze ci swinio nie wyszlo w UK bo niby jak inaczej, TYLKO W NECIE CWELU JESTES TAKI MOCNY W GEBIE hehe co za gowno osrane, nagle wielce polaczkowo pokochal ale wczesniej chcial uciec i mieszal polske z gownem z tymi jego cwelami spod budy z piwem. Znam dokladnie takich smieci ktorym nie wyszlo albo po prostu nie mogli wyjechac wiec ujadaja z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie mozna tych gowien falszywych unikac. UFFFFFFF. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubson44
Mój urlop o mało nie zakończył się totalną katastrofą. Dopadła mnie jelitówka, która zwykle kończy się dla mnie wyłączeniem z funkcjonowania przez kilka dni - najpierw objawy a później jeszcze brak apetytu. Na szczęście miałem kilka saszetek nutramilu i dzięki temu mogłem coś zjeść i nabrać sił, żeby ruszyć pozwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiuu2
Pomysł z takim zastosowaniem nutramilu jest świetny! Niedługo lecę do Egiptu, tez wezmę na wszelki wypadek. Już go próbowałem w trakcie grypy i okazał się bardzo lekkim posiłkiem. Dzięki za pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk pensja 1000, pokoj tez 1000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, dlatego nie warto wyjezdzac z naszej pieknej Polski. Wyjezdzaja tylko nieudacznicy ktorzy niczego nie potrafia i maja dwie lewe rece. :) kocham Cie PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.30 100 zł na śniadanie dla 5 osób? że co?! pechowiec.gif 5 świezych kajzerek = 2,5 zł, masło = 4,5 zł, 10 jajek = 6-7 zł, 1 kg pomidorów = 3 zł, szczypiorek 1 zł. Razem: 17 zł. I masz pyszne i zdrowe śniadanko usmiech.gif - ze co? Bułka z Biedry prawie złotówkę, 5 bułek 5zl. Masło 9zl. Co do ceny jajek się zgadzam. Kg pomidorów o smaku pomidora 14zl, pół kilo 7zl. Do tego cebula, przyprawy, sól i coś do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczegolnie najbardziej kocham te cudowne wieczory piatuniowe i sobotuniowe. :) uchlewam wtedy moj pedalski ryj na grillach i ogniskach z moja kupa znajomych i obrabiamy doopy wszystkim ktorych tam nie ma a jak oni sie pojawia na imprezce dla przyglupow za tydzien to z nimi obrabiamy doopy tym ktorym obrabialismy tydzien temu, itd :D takie z nas falszywe qrwiszony. A te dwie czynnosci czyli obrabianie dop oraz chlanie do upadlego (zeby nastepnego dnia nic nie pamietac z tych chu/jowych imprezek), to nasz sport narodowy, jestesmy w tym najlepsi i dzieki temu znani na calym swiecie, wszyscy nam zazdroszcza. Hehe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche sie zakrecilam. :D Z ktorymi obrabialismy* mialo byc i oczywiscie ze wszyscy nam zazdroszcza takich umiejetnosci qrewskich. Kocham Cie PL! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja raju niestety
gość dziś W uk pensja 1000, pokoj tez 1000... Zgłoś w PL pensja 0 ( bezrobotny ), a pokój 800, tylko nawet na to cweli nie stać bo do 40stki lub dłużej mieszkają z rodzicami, szczególnie singielki które w 90% przypadkach bez faceta nie stać na samodzielne życie. Jakieś pytania na temat tego raju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bułka z Biedry prawie złotówkę, 5 bułek 5zl. Masło 9zl. Co do ceny jajek się zgadzam. Kg pomidorów o smaku pomidora 14zl, pół kilo 7zl. Do tego cebula, przyprawy, sól i coś do picia X Nie stac cie to było sie uczyc w szkole , w PL pensja srednia prawie 5000zł teraz ofert tyle ze musimy sprowadzac ukraincow i chinczykow https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/srednia-krajowa-zarobki-w-polsce-gus,23,0,2237463.html było sie uczuc cwelu, wydajesz polowe na zycie i mieszkanie a druga polowe odkladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5000 to ty cwelu widziales ale na wikipedii :D srednia podbijaja politycy czy prezesi bankow np ktorzy zarabiaja setki tysiecy zl a wiekszosc ma mniej niz 2000, twoja wiedza bingolu powala, skonczysz w koncu podstawowke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij dzisiaj albo jutro podbijac kilka godzin innych tematow zeby nikt nie zobaczyl tegi i jakim przyglupem jestes :D zreszta nie pierwszy raz cibto cwelu smierdzacy pedale udowodnilem buahahaha :D beka niezla z debila :D myslal ze wszyscy zarabiaja srednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo pajac chce polowe odkladac, z minimalnej w plu :D :D :D po oplaceniu mieszkania i zarcia to ci kilka groszy zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie 4000zl to dzis kazdy po studiach w pl ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pracuje w PL i odladam polowe;) ktos tu na emigracji zazdrosci ze w kraju nie umiał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×