Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrocilam z Polski z urlopu i jestem zalamana

Polecane posty

Gość gość
Gdyby nie USA to uk bylby jak Rumunia;););) Taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zamykajcie te Polske , chuj wam w d.. kogo to obchodzi, narazie jeszcze ludzie lataja , ale jak bedziecie robic problem to przestana, do czego tam sie spieszyc? Do wiecznego zrzedzenia i tych skwaszonych twarzy?? Gdyby nie dotacje z Unii i zachodnie markety to jak by ten kraj wygladal??? Zwlaszcza ty , kanalio i pasozycie walczyles za Polske ? Pokaz swoj ryj na tym forum z dokladnymi namiarami jak zes taki bohater. Wypowiadac sie anonimowo to kazdy moze i nie wycieraj sobie mordy naszymi dziadkami, bo to nie ich wina ze zgineli nie wiadomo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a twoj uk jak by wyglada tepaczko gdybyscie nie obrabowali kolonii i pomocy USA po wojnie? jak Rumunia byscie wygladali :D:D Kanalio i pasozycie walczyles za Polske ? Spi/erdolilas na wygodne na zmywak. Pokaz swoj ryj na tym forum z dokladnymi namiarami jak zes taki bohater. Wypowiadac sie anonimowo to kazdy moze i nie wycieraj sobie mordy naszymi dziadkami, bo zgineli za wolna Polske a nie dla takich zdrajcow jak ty co pracuja dla obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź stąd przebrzydła bezzębna świnio. Precz! Świnio! Won stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to przygupie za Polske walczyles? Pewnie dalej walczysz oczeniajac inne nacje i wmawiajac osobom bioracym 500 plus, ze Polska to raj, ze to narod wybrany co? Oczywiscie walczysz zza biurka i przy tvp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on walczy z niekontrolowanym wytryskiem podczas brania prysznica. Codziennie tak walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalamana swinia wrocila do Polski i nie poradzila sobie po powrocie. I zali sie jak to u nas "drogo":P Bo w pl nagle sie okazalo ze trzeba PRACOWAC i nie daja tak benefitow jak na zachodzie!;) no skandal!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol, proszę, odpisz mi na temacie Anglia to SYF na moje pytanie o polskie regiony z własnym rządem i parlamentem ... jak nie odpiszesz, będę miała smutny nieudany weekend :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk kazdy weekend jest nieudany. Zj/ebana pogoda to i weekend zl/ebany! Co innego Polska, u mnie dzis 26 stopni, bedzie grill bez pytania głupiego landlorda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisz na temacie na pytanie o regiony tchórzu :) nikt ciebie o grilla nie pytał - ja grilli nie lubię, to typowo polskie bo chyba nie ma innych atrakcji. ja wlasnie zamierzam iść z rodziną na rowery poeżdzić po pięknych zielonych wzgórzach i będziemy mieć piknik a dokoła przyroda, owieczki i jest piękna pogoda, niebieskie niebo. odpisz o regionach, pamiętaj !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w PL region z własnym rządem. To Śląsk. Te folksdeutsche mają pro-niemiecki rząd i za Hitlera należeli do rzeszy. Podobnie jak Pomorze, Breslau, Posen i jeszcze kilka innych pomniejszych. No, ale Stalin im wszystko zepsuł chociaż tak się starali zachować niemieckość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy w UK mieszkaja a w Polsce wlasnie sie pogoda popsula. Jestem w Poznaniu; no wlasnie Polakom sie wydaje ze grill to taka goscina, a kupuja kielbachy i na grill, no no ale atrakcje! Piwko w Biedrze kupujesz? Czy w Kauflandzie?? A moze mowisz Kerfur nieuku bo nie znasz francuskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten rząd na Śląsku na własnych ministrów, wydaje ustawy i rozporządzenia? nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamana swinia niech gnije w szkocji, regionie anglii, juz niedlugo wychodza z Europy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Załamana swinia niech gnije w szkocji, regionie anglii, juz niedlugo wychodza z Europy >>> tak się nie ciesz (sam jesteś świnia, tępaku ) - proszę o dowody na to, że jest taki rząd. proszę o link do strony śląskiego rządu. no dawaj - bo jakoś jak wrzucam w google search frazy typu "śląski rząd oficjalna strona" itd to NIC NIE WYSKAKUJE takiego. tylko urąd marszałkowski itd :P tu masz link do strony szkockiego rządu http://www.gov.scot/Home dawaj swoje linki, dowody, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODPISZESZ? dasz linki?/ a nie stare posty ZNOWU podbijasz tchórzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×