Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrocilam z Polski z urlopu i jestem zalamana

Polecane posty

Gość gość
dzis 18:50 wow, ale poziom reprezentujesz, biedaku ... tak mi ciebie żal co do latania do Polski, jest to też żenujące, że w okresie gdy są wakacje szkolne czy jakierkolwiek ferie szkolne, loty do pl są masakrycznie drogie. Albo ujmę to inaczej - są droższe niż loty do znacznie fajniejszych krajów. np w 2016 pamiętam, że za loty do Polski, kupione 3 miesiące wczesniej, na 3 osoby dalismy 380 funtów. z kolei za loty do Florencji, też w 2016, kupowane miesiąc przed wylotem,dalismy za nas troje tylko 250! dlatego w zeszłym roku nie było Polski - rodzina zatęskniła i sami do nas przylecieli , pierwszy raz od 4 lat tu byli (ale dorzucilismy się 50% do lotów). swietnie się u nas bawili, a my sobie polecielismy na piękną Islandię. w tym roku Polska na tydzień i Wiedeń na tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno takie kokosy zarabiasz w uk w twoim "biurze" i narzekasz na ceny lotow do polski swinio? Co za tupet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze sie, to fakt, ze podroz do Polski to nas osob mieszkajacych w innych krajach jest droga. Loty to swoja droga, ale dochodza prezenty dla rodziny, rodzina tez zawsze oczekuje, ze pojdziemy z nimi do restauracji itd. Jakos nam tam prezentow nie daja, to jest tez przykre oczywiscie. Ja po urlopie w Polsce czuje sie bardziej zmeczona niz przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby myslec pod wzgledem finansowym to faktycznie podroz do Polski nie ma sensu, jest droga, na miejscu tez drogo. Czasami jestem zdziwiona na plus , ze cos tanie. Moja rodzina zostala w tej chwili w malym miasteczku i niestety - wies spiewa i tanczy, najbardziej mnie dobija to patrzenie co kto ma, co ubrane, co zbudowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nam tam prezentow nie daja x A czemu my mamy wam prezenty dawac? Podobno tak duuuuzo zarabiacie:D.....wystarczy ze wykarmilismy was w dziecinstwie i dalismy darmowa edukacje. Teraz to wy macie sie odwdzieczyc Polsce, nie odwrotnie wy przegrywy na emigracji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwdzięczamy się Polsce, pozostawiając w niej miejsce na karierę dla takich osób, jak ty. Potrzeba więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes przegrywem skoro sie tu dowartosciowywac musisz. To logiczne, jak sie gdzies jedzie w goscine to sie daje prezent, nawet jesli mieszkam w Warszawie a jade do ciotki w Poznaniu. A jesli sie rzadko widuje z rodzina to tez milo gdyby ktos mi cos dal, nie chodzi o kase tylko drobiazg. Wykszatalcilam sie bo tam sie urodzilam wiec to bylo logiczne, a nie musze teraz sie odwdzieczac, wystarczajaco placilam podatkow i zasranych zusow z ktorych nie korzystalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, jeszcze z mojego doswiadczenia, to o tym ze my jestesmy przegrywy a Polska eldorado to mysla ludzie z niskim wyksztalceniem i z wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loty do Polski sa faktycznie drogie, nieadekwatnie do atrakcyjnosci kraju pod wzgledem turystycznym. Polskie miasta jak Grdansk, Krakow, Poznan, Warszawa sa Ok na tzw city break, ale przeciez Baltyk jest zimny I brudny. to zdecydowanie lepiej jest poleciec na Kanary, do Grecji czy cos I tam miec gwarancje czystej cieplutkiej wody I pieknej pogody. I czesto tansze loty. ja tez kiedys zapalcilam za loty do Polski prawie 200 euro wiecej niz za lot do Faro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale w pl wszystko jest za bezdurno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezdurno? jest takie slowo w slowniku jezyka polskiego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczajaco placilam podatkow i zasranych zusow z ktorych nie korzystalam X To twoj problem ze nie korzystalas nie nasz. Skoro daja to trzeba korzystac zadufana nieudacznico na wygnaniu. Lepiej ten ma kto wie jak sie ustawic w zyciu a nie ten ktory nie korzysta gdy daja. Nie placilas wystarczajaco duzo, koszty twojego wychowania i wyksztalcenia w PL znacznie przewyzszaja te grosze co wplacilas z podatkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to niestety kolonia białych murzynów, jeszcze zaściankowanych i 500 lat wstecz mentalnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to jest jednak cywilizowany kraj. Oglądnijcie sobie na yt "uchodźców" we Francji, Włochach UK. Jak te małpy tam się rządzą. Aż strach wyjść. Polska jest bastionem białego człowieka i tak powinno pozostać. Życie w Polsce nie jest drogie tylko płace niskie, ludzie powinni walczyć o mniejszy czas pracy i wyższe płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wole biala kolonie niz sniada albo czarna. Gnij w uk smieciu:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty wiesz co sie dzieje we Francji czy Wloszech, jestes gnida i tyle. Mam to gdzies czy ty masz cos w d***e, Polacy placa zusy nie wiem po co bo nie wiadomo czy dostana emeryture, a jak maja np operacje to potem zasuwaja do apteki po drogie leki. Sluzba zdrowia lezy, wiele spraw lezy a ludzie widza tylko otoczke. Ggyby nie ludzie ktorzy wyjechali i Unia Europejska to by byla druga Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sporo prawdy w tym co piszesz, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ie przytakuj sobie antypolska swinio , sprawdzilem po IP. W polskiej telewizji widzimy dobrze co sie dzieje na zachodzie. Wybuchy na ulicach, ponad 50 zabitych w londynie w tym roku, strefy szariatu i no-go w Paryzu, dzieci zabierane matkom. Gnij tam;) won od PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie na swiecie nie widzialam (i chyba nie zobacze) narodu tak nienawidzacego siebie nawzajem jak Polacy Wszyscy trzymaja sie razem i pomagaja sobie wzajemnie oprocz Polakow, co za wstyd Masakra jak tutaj sie wyzywacie, nie ma znaczenie czy jestescie po studiach czy pracujecie w fabryce poniewaz wasz poziom kultury wynosi zero Co za patologia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawiść autora większości wypowiedzi jest dowodem na to, jak Polak traktuje drugiego Polaka. Przepraszam, o autorze tych bluzgów powinno się pisać polak, nie Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz pretensje ze nie szanuja cie inni a sama wyzywasz od patologii? Haha! Co za tupet! Zdradziliscie Polske pracujac dla obcych i mamy was za to szanowac? Smieszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:11 Zdradziliscie Polske pracujac dla obcych i mamy was za to szanowac? aha tak tak, ale tą kasę, jaką emigranci wysyłali latami do Polski (niektórzy nadal wysyłają) to kochacie :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa ktora wysylacie panstwo polskiemu sie NALEŻY, to wasze frycowe za koszt ktory ponieslismy aby was wychowac i wyksztalcic. Zrozumialas to tępaczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, a to Ty osobiście płaciłeś za moje studia? hm jakoś o ile pamiętam, to za moje studia i brata na państwowych uniwersytetach, zapłacili rodzice... i teraz my - ja z UK, brat z Warszawy - pomagamy rodzicom finansowo np opłacamy im prywatncy hlekarzy, badania itp, bo jak wiadomo, polska państwowa słuzba zdrowia wykańcza ludzi zamiast leczyć. zwłaszcza takiech 60+ ma głęboko w .... wiadomo gdzie. fundujemy rodzicom loty do nas, czy wycieczki po Polsce więc się nie martw, spłacam KOGO NALEZY. NIE CIEBIE durniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba miec nasrane w glowie piszac ze zdradzilismy Polkse pracujac dla obcych , albo ze wyjechalismy? Tak, prawdziwy patriota powinien tyrac za grosze i chodzic do kosciola. Umierac tez bo przeciez sluzba zdrowia jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym człowiekiem dyskusja nie ma sensu. Był, nie udało mu się i teraz próbuje się wytłumaczyć, że sam zrezygnował, wrócił z pobudek patriotycznych. Sam siebie oszukuje, ale on nie umie przyznawać się do porażki, nie potrafi przyznać, że jest nic nie wartym śmieciem na utrzymaniu mamusi. Nie karmić trola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie, zeby pisac o zdradzie, dlatego ze ktos np jest ciekawy swiata, wyjezdza itd?? gość wczoraj - ogladasz tvp info co? Ciekawe ze dzisiaj tak sie obchodzi fundusze unijne, tyle kasy polska z Unii dostala a pis i tacy jak ty narzekaja na unie. Jesli sie przejedziesz do mniejszych mieescowosci to zobaczysz jak wygladaja np drogi- masakra totalna, a taka niby Polska swietna co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle drogi sa wynikiem tego ze Polska zostala ograbiona w czasie rozbiorow i wojen plus zlodziejskich rzadow liberalow. Jakby uk mial komunizm to by mial takie same drogi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle drogi są wyniki złego zarządzania pieniędzmi, głównie z Unii. Gdyby nie Unia to Polska by piszczała z biedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostacje z unii to odpowiednia cena za to ze maja dostep do polskiego rynku zbytu. I za to ze walczylismy za Europe przez tysiaclecia. Zabiora dotacje to zamkniemy rynek;) proste:) Dzis wiecej juz wplywa z VAT niz z UE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×