Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrocilam z Polski z urlopu i jestem zalamana

Polecane posty

Gość gość
@19:24 a myslisz, ze za granica jest inaczej?! Np. w uk pielegniarka jak zarabia 1500-1600 mc "do reki" to juz jest dobrze, a za to samej sie utrzymac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa ma krzywe nogi jak sra bajkopisarzu, twoje smieszne studia sa chu/ja warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie pomysl np ile zarabiaja sportowcy i czy potrzebuja do tego jakiejs szkoly z ktorej kazdy gowno pamieta po kilku miesiacach albo latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuja bo bez studiow jestes zero, ja skonczylem AWF cwelu i zyje dzis dobrze, lepiej niz wy przygłupy gnijace na bunk bedzie w uk i placace 1000 funtow za wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest te AWF ? A ta szkólka od fikołkow ? Do do tego potrzeba az szkoły ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pewnie nawet przewrotu w przod nie zrobisz i zazdroscisz ze inni skonczyli AWF hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000f to ja odkladam miesiecznie cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerokiej drogi ziomale
Kto RAZ wyjechał do cywilizacji z tego dzikiego pseudokraju zwanego PL i poczuł normalne życie to ogląda PL tylko na mapie, bo nie ma po co wracać do tego niewolniczego katolickiego padołu, chyba że jakiś kompletny życiowy przegryw który jest głupszy od lokali ( co jest bardzo trudne bo lokale to mega debile ). Normalni ludzie nie wracają ani nie jeżdżą na wakacje do PL, bo to strata czasu, a sentymenty to są dla idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamnow
Wcale nie jest AŻ TAK drogo, choć fakt, ceny powalają... Byłam ostatnio z chłopakiem w Biskupinie i za kiełbaski z grilla + frytki zapłaciliśmy ponad 70 zł :/ Wiadomo, raz nie zawsze, ale w porównaniu z zarobkami to ceny są w PL tragiczne. W tym roku jedziemy na Mazury, znalazłam artykuł o fajnym hotelu, podzielę się, bo może ktoś się skusi: http://kazunarii.pl/luksusowe-wakacje-na-mazurach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO nie umiesz liczyc. U mnie kosztuja 12zł i do tego keczap. W uk za kielbaski plus frytki zaplacisz 70funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbaski plus frytki 70 funtów hahaahah no żart roku, padłam :D może 15 max ... mieszkam w dużym mieście w UK, w sobotę bylismy we włoskiej restauracji uznawanej nza jedna z najlepszych w mieście. tam pracuję Włosi, mąka oliwki sery są sprowadzane z Włoch. było nas troje, ja maż i syn. każdy miał pizzę 30 lub 34 cm i to nie podstawową margheritę, lecz np z różnymi rodzajami serów, z cukinią, oliwkami, lub z szynką prosciutto, chestnut mushrooms (brązowe pieczarki), koktajlowymi pomidorkami, szpinakiem itd do tego dziecko sok z jablek świeżo wyciskany z lodem, ja małe Peroni a mąż duży Innis & Gunn. i syn jeszcze loda dwie gałki z wafelkiem. i ile zapłacilismy za to? no nie mało, bo 64 funty (plus dalismy 10% napiwku, bo tak zawsze robimy jak jestesmy zadowoleni), ale to i tak nie jest dużo. bo zarabiamy całkiem spoko. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale w PL wszystko jest za bezdurno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
64 funty lol, pewnie na kredyt hipoteczny to zarcie :D w PL max 60zł zaplace za cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL za nic nie musisz płacić, bo wszystko jest za bezdurno i dają każdemu. Można się obeżreć kaszanką, ogórkami, popić wódą, piwem i wszystko za friko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 64 funty lol, pewnie na kredyt hipoteczny to zarcie smiech.gif w PL max 60zł zaplace za cos takiego w Pl dałbyś za to minimum 150/200 zl poza tym te 64 funty to kilka w sumie 3 godziny pracy mojej i męża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol az 3 godziny wam to zajmuje?:D mi tylko dwie w PL ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
64 funty to o tak mało jak na restauracje. Ja zazwyczaj tyle wydaję na siebie jak gdzieś wychodzę. Na szczęście nie mam męża czy dzieci więc mogę sobie pozwolić, ale powiedziałabym, że 64f to malutko jak na restauracje. A za 3 osób osoby to taniocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow o restauracje sie licytuja tepaki :D umarlam z zazdrosci bo wy takie atrakcje przezywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ nie bądź taka zawistna, tylko dlatego, że cię nie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio z chłopakiem w Biskupinie i za kiełbaski z grilla + frytki zapłaciliśmy ponad 70 zł :/ X Ojej..... nie stac cie?.....a podobno tak duzo zarabiacie na tym zachodzie, tak sie chwalicie ze stac was na wszystko....haha wydalo sie ze na zachodzie grosze zarabiasz i kazdego funta oglądasz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Lol az 3 godziny wam to zajmuje?smiech.gif mi tylko dwie w PL ------------------------ serio zarabiasz w Pl 60 funtow w dwie godizny? pogratulować :P i nie gadaj ze 60 f = 60 zl bo to jedna z najgłupszych rzeczy i tylko SKRAJNI IDIOTCI tak myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą ... wielu Polaków w UK - z tego zawistnego rodzaju, nie normalnych a normanych na szczęście też jest tu sporo - marzy o tym, by mieć na parę 60 funtow w 3 godziny pracy ... ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocilam z urlopu , nie bylam dwa lata w Polsce i takie mam spostrzezenia: w duzych miastach jest naprawde super, ludzie sa z reguly kulturalni i naprawde wszystko na wysokim poziomie, jednak we wioskach czy malutkich miastach mimo tego, ze jest inaczej z zewnatrz to czas stanal w miejscu. W niedziele faceci ubieraja sie w garnitury a babki sobie robia fryzury , ktore je postarzaja o 20 lat, zakladaja suknie , ktore ewentualnie mozna zalozyc wedlug mnie na wesele, sa jakies grube , widac ze sport to dla nich abstrakcja. Pieniadze nic tu nie zmieniaja; nawet wrecz przeciwnie bo znajoma sie zdziwila ,ze nie chce wracac do kraju, ale co tu tlumaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak lepiej niz w uk gdzie islamisci codziennie biegaja z nozami a male ciapaki krzycza allah akbar i nawoluja do modlitw w meczecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak oczywiscie ze tak jest polglowku. Mentalnosc polska taka niestety jest; Pojsc do kosciola, oblukac co inni maja nowego do ubrania, kupic ciuchy na rynku czy pepco i szpanowac nowym autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islamiści przynajmniej nie chlają jak polaczki i ich kobiety się nie kur'wią jak polczyny, a to już jest wiele, dlatego islam przejmie europe i zachlane mordy wyginą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chleja za to cpaja i robia wybuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islamisci na trzezwo sa gorsi niz Polacy po 10 piwach. Polak to swoj pedale. Ciapaty to obcy. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×