Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Cześć dziewczyny pozdrawiam ,kawkę i herbatkę wstawiła (_______________________)> miłego dzionka Muszę zebrać myśli to napiszę więcej. Bo trochę wkurzeni z m byliśmy ,ale przeszło nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Jestem już w domu, wróciliśmy wczoraj wieczorem. Dzisiaj jestem trochę rozbita, dochodzę do siebie:P Pobyt można uznać za udany, oprócz dwóch dni. Poniedziałek zaraz po przyjeździe był bardzo deszczowy i wtorek, ostatni dzień pobytu. Prawie ze wszystkim zmieściliśmy się w czasie, zabrakło jednego dnia na Morskie Oko, ale byliśmy w ubiegłym roku więc da się przeżyć:( Nie czytałam co wydarzyło się na cafe, ale nadrobię później, teraz zaczynam pranie:) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Vanilko dzięki za kawusie ❤️ Witaj Terixiu po urlopie ❤️ mam nadzieje, że jesteście w dobrej formie ❤️ U mnie piękna pogoda i napływ bardzo ciepłego powietrza - wieje co prawda ale jest super. Będe mogła na gimnastyke pojechać na rowerze :P Zostawiam Wam śniadanko: naleśniki razowe z masłem orzechowym, jogurtem i malinami http://fashionelka.pl/wp-content/uploads/2014/04/naleniki-na-niadanie.jpg Miłego dnia życzę wszystkim 🖐️ Vanilko czekam na relacje (jak ochłoniesz) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Teklo dziś ze śniadaniem trafiłaś w punkt, moje smaki:) 👄 Ploteczko ten gość pisze retrokryminały i jest taki mikry, ja i koleżanka ze swoimi 170 cm wzrostu wyglądałyśmy przy nim jak jego ochroniarki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko pozdrrów swoją uroczą mamę, fajnie razem wyglądacie i jak napisałam czekam na fotkę trzech dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo taki wspólnie spędzony czas z bliskimi cenny bardzo, fajnie, że o to dbacie:) u nas wczoraj też mocno wiało, a wieczorem była awaria prądu i na pół godziny nastały egipskie ciemności w całej dzielnicy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix welcome home:):) ale szybko minęło, co? oswajaj swoje domowe kąty, a w wolnej chwili podeślij jakieś foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza Dorix urlopuje pełną parą i nie ma czasu na posłanie nam morskiej bryzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka udanego wypoczynku Tobie życzę:) i nawet nie proszę o wpisy, odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Kawusia czeka Terix sto lat w zdrowiu i radości Dorix duzo zdrowia,spełnienia wszystkich marzeń Teklo u mnie wczoraj było bardzo ciepło,ale wiało okropnie,suszarke cięzka na balkonie musowo było przywiązac Zulko to nic ,jesteście wysokie ale naprawde ładnie wyglądasz,to facet niski do Was pewnie nie pasował. Dziewczynki jakas jestem nie do zycia,ostatnio jakbym zwolniła.Nie wiem co się dzieje,werwa mineła.A miałam tyle do zrobienia. Dzisiaj jade na jakies zakupy z M,jutro wraca syn,mamy wiele spraw do załatwienia A przede mną bardzo trudny tydzień Orsejko tez lubię jak starsze kobiety dbaja o siebie. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotko dzięki za kawkę. Tertx Wszystkiego najlepszego!!!🌼 Doris Wszystkiego najlepszego!!!🌼 Pozdrawiam i tule do wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pozałatwiałam co miałam do załatwienia. Teraz pakowanie, gotowanie dla Mony tak na początek - potem Teo sam będzie dbał i jutro rano wyjazd :-). Buziaki zostawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ploteczko dziękuje za kawusie. Jesień niedaleko możemy popadać w depresje jesienne. Nie martw się i nie miej sobie za złe że masz spadek formy ❤️ Terixiu - wszystkiego Najlepszego w Twoje Urodzinki http://www.tapeta-bukiet-roze-kwiatow-kwiaty.na-pulpit.com/zdjecia/bukiet-roze-kwiatow-kwiaty.jpeg 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 Śniadania nie było bo szczepiłam sie p grypie więc zapraszam na naleśniczki: http://4.bp.blogspot.com/-YWdfGTGgFCM/U-oUCiCiWvI/AAAAAAAAUjU/Rvsxv94OAeQ/s1600/_DSC2014.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę Teklo pewnie jutro usmaże nalesników,narobilas mi smaka Nie wiem Teklo naprawde,siły mnie opuściły,werwa uleciała w powietrze. Najbliższa sąsiadka jak jej powiedziałam ze wyjezdzamy zaczeła płakać ,normalnie leciały jej łzy. Szkoda mi jej bo bardzo sie zżyłysmy.Zreszta nie tylko z nia.Juz kiedys pisałam,ze sąsiadów w sumie mielismy dobrych.Niby mi nie szkoda wyjezdzac ,ale jednak jakis okres w zyciu zostawiamy za soba. Ale nie ma odwrotu.Boje sie tylko samej tej przeprowadzki. Małzyk ma tydzien wolnego ,będziemy kursowac do L. W poniedziałek M ma egzamin prawa jazdy.Koszmar,jak on to zda.Sam twierdzi ze cięzko będzie. Ja mam tez wizyte u neurologa z wynikiem w kierunku zespołu cieśni nadgarstka.Wtorek tez mamy cięzki. Mam komisje lekarska,pewnie mnie uzdrowią.I choć na chwilke bede sie czuła zdrowa.Ale jesteśmy razem ,wiec jakos musimy przezyć. Pewnie dzisiaj właczymy piec bo jednak wieczory i ranki sa chłodne. Vanilko a jak Wasz piec działa juz? Jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jaką szczepionką sie szczepiłaś,pamietasz nazwę? Musze podsunąć pomysł córce,moze sie zaszczepi,ona jest siedlisku zarazków.Ja niestey nie moge sie zaszczepic,rodzinny mi nie zaleca,zero kolejnej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko nie płakusiaj ❤️ powiedz sobie, że nie wyjeżdżasz na koniec świata i zawsze będziesz mogła zajrzeć do byłych sąsiadów i kawke z nimi wypić i pośmiać sie, pogadać ❤️ Brałam Vaxigrip Tetra W tym roku szczepionki p grypie są tzw czterowalentne (4 szczepy) i oczywiście droższe :D Poprzednie były trzywalentne (3 szczepy) W zeszłym roku ze zniżką jako emeryt płaciłam 30 zł a teraz 45 zł. Ale mam to za sobą. U mnie dzisiaj były próby instalacji grzwczych i nawet troche podgrzali - mam cieplutko w domu. Pozdraiwam 🖐️ zapraszam też na kapuczinko (_)? (_)? (_)? (_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowo Terix przesyłam Tobie urodzinowe uściski i moc najlepszych życzeń 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo za słodkości 👄 i zobacz, jaka ze mnie sklerotyczka urodzinowa;) dobrze, że czuwasz i wiesz kto i kiedy, wtopy nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, a może ta zniżka nastroju wynika z dwóch powodów, bo i już wychodzi fizyczne zmęczenie i emocje wywołane przez płaczącą sąsiadkę... a wracając do autora - ma nazwisko na W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo u nas dopiero dziś wywiesili komunikat, żeby rozkręcić zawory na kaloryferach, pewnie w następnym tygodniu będą robić rozruch grzania. w ubiegłym roku sezon grzewczy zaczął się 22 września, czyli w tym będzie podobnie. Teklo a po tej szczepionce nie czujesz się przez chwilę rozbita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×