Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Zulko nie zrozumialam,pytasz o swatów,nie ,tu maja własne biznesy,zostaja teraz sami.Ale mam nadzieje ze młodzi beda ich odwiedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Zulko jestem naprawde niemysląca ostatnio. Stronka sie pokazała. Zulko musze powoli iść szykowac .Moze zaraz M wstanie i cos bedziemy działać.Dziękuję za miły poranek z Tobą ❤️ Kiedys Orsejka piła ze mna kawę ,teraz brak jej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko będę się zbierać powoli, muszę zrobić zakupy, jakieś mięso do pieczenia ( mojemu m nic teraz nie smakuje, wszystko zajeżdża chemią) może takie doprawione po swojemu i upieczone mięso (chociaż też nie wiadomo czym ta świnka była tuczona) bardziej podpasuje... o 7 otwierają sklep. trzymaj się Plotuś, dzięki za wspólny świt i do następnego razu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko jeszcze napiszę,mój tato jak przez to przechodził lubił szynke (wędlinę ) taka swojska. I bardzo mial ochote na ryby wędzone.Typu makrela,dorsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🖐️ Chodźcie na herbatke albo kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? Plotko Zulko fajnie że mogłyście pogadać nad ranem kiedy nie mogłyście spać. Jestem z Wami całym sercem. Ja ostatnio dobrze sypiam, czasem nawet nie wstaje siusiu. Ale zwykle raz w nocy wstaje. Najlepiej śpi mi się nad ranem niestety mam wtedy najwięcej snów i sporo się "napracuje" :D Zulko - jak nie ma małżowiny z jakiegoś powodu to też nie moge się zorganizować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wiedziałam, że nie zawiedziesz i nie dasz nam paść z głodu;) dzięks za pyszne kanapki 👄 chyba dmuchnęłyście w moją stronę ładną pogodę, bo i słonko świeci i ciepło się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnęłam chałupkę, łącznie z myciem okien, prasowaniem pościeli (wiem sama sobie dokładam roboty, ale lubię wyprasowaną pościel) zaraz nastawię ogórkową na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zamykam na dzisiaj czytelnię, niepocieszona, że nikt więcej oprócz Tekli i Plotki (nie licząc usprawiedliwionych urlopowiczek i zasmuconej Daisy) nie zajrzał:o nu nu nu dziewczyny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze ja. Zulko też prasuje pościel :D wiem, że dokładam sobie roboty ale lubie taką. Właściwie prasuje wszystko za wyjątkiem majtek i skarpetek. Dzisiaj zrobiliśmy pod wieczór przejażdżke nad naszym Jeziorem było cieplutko 24 stopnie. Piękny zachód słońca. Teraz szyje jeszcze - mam takie długie białe suwaki wszywam do poszew na kołdry bo wkurzają mnie wyłażące kawałki kołdry pomiędzy guzikami a w ogóle to nie mam już cierpliwości do guzików :O Mam tylko jedną zmiane pościeli bez guzików - uwielbiam ją :classic_cool: Reszta z guziorami :O ale jeszcze chwila i będzie na zamki :D Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
dobrej nocy😴❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie Vanilia za herbatę dzięki:) Teklo jesteś pomysłowa dziewczyna:) jeszcze mnie nie zmęczyły guziki;) i nie mogę do tego dopuścić, bo mam dwie lewe ręce i zamków nie wszyję:o u mnie w jednej poszewce poducha wystaje pomiędzy guzikami, bo poszewka na styk, w innych spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszym pogodnym dniu zostało wspomnienie, dziś znów mokro:o ale może grzyby urosną... nastawiłam nocne drożdżowe ze śliwkami, ładnie pachnie. tak dawno nie piekłam i wcale nie miałam na to ochoty, ale kupiłam wczoraj śliwki i okazały się, jak dla mnie takie nijakie w smaku, więc tym sposobem będzie ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Nie dość, ze mnie mało to jeszcze nie chciało mnie zalogować Do dzisiaj jestem pod wrażeniem wizyty u dzieci w W-wie. Pięknie mieszkają, są tak bardzo szczęśliwi oczekując na Kruszynkę :-). Pani dr zmieniła termin porodu na 30 września...więc już za chwilę. Pewnie w przyszłym roku będę miała kursy do W-wy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0statnio strasznie dokuczają mi stawy, wysiadł mi prawy bark, biodro a o kolanie to nawet nie mówię. Jest ciepłe i chyba obrzęknięte. Ale dużo siedziałam bo jestem obdarowywana grzybami i rączki mam wciąż brudne ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wnuk w środę wyjeżdża już do Gdańska, musi odebrać klucze od mieszkania, jego rodzice wybrali się w podróż do Iranu zahaczając o Azerbejdżan...głowa mała co wymyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po długich przepychankach zarezerwowaliśmy hotel i w sobotę jedziemy na 8 dni do Jastrzębiej Góry. Przy okazji zrobimy inspekcję miejscówki wnukowej ;-) i zawieziemy mu duże gabaryty i inne dobra :-). Mieszkanie ma super, w fajnym miejscu bo obok Parku Oliwskiego - stamtąd do uczelni rzut kamieniem. Jedziemy bo Teo wciąż siedzi nam na karku ale przynajmniej przyda się do opieki nad zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj mamy piękne słoneczko i jest cieplej co cieszy :-). Małż pojechał z 3 psami na długi spacer i mam ciszę i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiera naszą Monę, Blanka mojej siostry i Wafla naszych podróżników irańskich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra w ramach dni"dobroci dla zwierząt" ;-) zrobiła mi knedle ze śliwkami - będę miała ful wypas obiadek - chłopy mogą sobie odgrzać kotlety mielone z lodówki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×