Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość vannilia
Cześć dziewczyny pozdrawiam. Piec 3 dobę hula ciepełko jest w dzień 22 najwięcej noc 19. Plotko ja już kurzu nie mam mamy osobne po mieszczanko. Ciesze się z tego wynalazku my mam na sam ekogroszek.Tylko ma przeboje z babcią burczy ,ze zimno ja okna otwieram ,bo mi ciepło,ona mało co się rusza,tylko śmieci wyrzuci idzie i jak coś to do kościoła,ale to jest zapał 3 dniowy i potem długo nie.Coś przeszło koło nosa ,ale damy radę .Mój szwagier czasem robi mały mętlik,tak jest dobry człowiek tylko potrafi ukuć.Dlatego trochę wnerwieni byliśmy ,aj musiałam się do mojego wyryczeć.Musiałam ochłonąć z tego,jest mi już jeszcze lżej.U mnie dziś słoneczko świeciło dwa dni było zimno.Jeszcze trochę i młodzi o uczelni ruszą.Siostra dziś na chemii była.A te zawroty wymioty to od błędnika wyszły. Wypoczywającym i nam życzę siły zdrowia wytrwałość do spełnienia swoich cichy marzeń. Terix dzięki za fotki fajnie wyglądasz.Trzymajcie się.Przytulam do serduszka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia jak Ty już teraz palisz w piecu to co będzie w zimie, pozostaje tylko Afryka :P W siedlisku ciągle coś do roboty, nie nadążam, bo nic tak dobrze nie rośnie jak trawa i chwasty Dzisiaj była ładna pogoda, ale od jutra zapowiadają deszcze i znowu nic nie zrobię bo będzie mokro, a miałam zaplanowane zrobić z tyłu domu skalniak :D Poza tym wcześniej się robi ciemno i za wiele nie narobię ;) No ale trudno idzie macocha zima :P Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem i ja na kawie, dzięki Vanilka👄 U mnie wypogodziło się, ale zimno. Deszcz i wiatr wyrządziły dużo szkód, aż boję się jechać na działkę:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Po wczorajszym sztormowym dniu dzisiaj jest pięknie i słonecznie :-). Wczoraj łapaliśmy jod a dzisiaj ciepełko. Ja złapałam jeszcze opryszczkę :-p - jak zawsze nad morzem. Posyłam troszkę jesiennej bryzy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko melduje się na kawuni 👄 u mnie nie pada i nawet jest dośc cieplo ..jesli chodzi o słoneczko to akurat dzisiaj chyba ma miec wole a może :O ostatnio i tak bardzo rozpieszczało nas miło .. Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jakoś dzień za dniem,codziennie coś do zrobienia i załatwienia.Dni wypełnione po brzegi,tym bardziej ze M ma tydzień urlopu. Terix pellet daj***ardzo dużo ciepła,my kupiliśmy na teraz debowy,więc musze na czujniku skręcac temperaturę bo jest za goraco.Piec jest czyściutki,nawet sam sie myje.A ile go pójdzie nie wiem,przy pietrowym domu do ogrzewania od soboty nawet nie chyba nie pożarł worka 20 kg.A w domu 22 ,23 stopnie. Na pewno przy niższych temperaturach bedzie wiecej zjadał. Idziemy z M wyszukiwac elektrosmieci i gabarytów,w piatek zabieraja na moim osiedlu.Wyrzucam wszystko pszestarzałe i leżące w kątach na strychu i w piwnicy.I naprawde wszędzie w domu robi sie bardzo czysto. rano zaparzałam kawusie z tel i nawet juz teraz nie jestem ruda. No nic miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko a u mnie pochmurno,deszczowo i zimno na dworze.Normalna jesień. Orsejko zdążą z droga przed zimą u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzięki Ploteczko za kawusie ❤️ u mnie leje jak z cebra W domu ciepło - grzeją, otwarte mam wszystkie okna. Powinnam wyskoczyć na zakupy - troche poczekam, może będzie mniej lało :O Śniadanko: z węglowodanami http://3.bp.blogspot.com/-UlSqRuCnGKU/VA9IywJz5gI/AAAAAAAAEEs/l7vJMnz7-Qs/s1600/DSC04303.JPG i z białkiem http://fashionelka.pl/wp-content/uploads/2014/01/kanapka-z-%C5%82ososiem-i-caprese.jpg Smacznego i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posyłam wam promyki slonka ..bo jednak mysliłam się słonko nie brało na dzisiaj urlopu :D jest super ciepłko 20st. biegam po orgodzie na krótko ... Ploteczko ...to super ten piec a cyknij jeszcze focie piecyka bo kto wie czy ja się nie skusze kiedyś na takie cudeńko ..oj bardzo by mi odpowiadało :) widac jest bardzo wydajny 20 kg. na trzy dni super wydajność a ile kosztuje worek ? bo ja za rufa 10kg .7zeta + do tego drzewo :O idę już do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Nie wpuszcza mnie cafe. Pisze na smartfonie, ale nie za bardzo lubie. Dzisiaj mialam gastroskopie, wyniki z wycinkow za 3 tygodnie Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda jak u Orsejki, czyli totalna beznadzieja Jak tak dalej pójdzie deprecha murowana :) Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix jak przezyłas gastro? Miałas bez usypiania? A ja dopiero niedawno wrócilam od lekarza z kręgosłupem ,dostałam skierowanie do Kliniki Neurochirurgii W L na oddzial,operacja chyba nieunikniona.Jeszcze musze skonsultowac z drugim neurochirurgiem w L.Powiedzial mi dzisiaj lekarz ze nie ma sensu zabiegów a w żadnym wypadku masazy mobilzacji.Normalanie podcielo mi dzisiaj skrzydła.Spania chyba nie bedzie. ile jeszcze przede mną tak sobie myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie cafe wpuszcza, nie wiem na jak długo, nie wiem co się dzieje, czy to mój komputer już strajkuje? Nie widzę kawy, to może od tego zaczniemy:) (_) (_) (_) (_) Plotka może skonsultuj z innym lekarzem, operacja to ostateczność, chociaż w tym temacie to chyba Betulka bardziej obeznana, ona to przeszła. Plotka miałam bez usypiania, ale ze znieczuleniem miejscowym. Pani dr wyczuła jaki ze mnie cykor i bardzo dobrze znieczuliła, można przeżyć. Chociaż akurat te "przyjemności" z czystym sumieniem zaordynowałabym najgorszemu wrogowi, co drugi dzień i bez znieczulenia. Wliczając do wrogów Radziwiłła. Plotka cieszę się że jesteś zadowolona z nowego pieca, bo przy obecnie rosnących cenach, nie każdy będzie mógł się dogrzać. Jeszcze pójdą ceny w górę za gaz, energię, za torebki foliowe(trzeba jakoś zbierać na 500+) nie wspomnę o cenach owoców, nabiału i mięsa, które szybują w górą co tydzień. Nawet prywatne wizyty lekarskie podrożały. gastrolog-było 100-120, teraz 150, ginekolog-200. Tylko moja kariolog jeszcze bierze 80:P Tekla u ciebie dzisiaj miało lać, czy sprawdziło się? Zulka❤️ Daisy❤️ Mimo kiepskiej pogody, miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Terixiu 🖐️ dzięki za kawusie 👄 Leje u mnie od soboty prawie bez przerwy, czasem leje czasem pada :D Jak mówi Fruwająca - deprecha murowana ;) Ciesze się Terixiu że masz gastro za sobą - możesz odetchnąć troche. Ja niedługo (za 1,5 tygodnia)będe płukać jelita :O Plotko - nie załamuj sie tak ❤️ Moja nuerolog też zabroniła masaży - to nic złego, po prostu lepiej nie ruszać ale to nie oznacza koniec swiata. Terix dobrze radzi - zanim zdecydujesz sie na operacje dobrze rozeznaj możliwości. Zostawiam stertę cieszyńskich kanapek ze śledzikami i jajeczkiem http://wiadomosci.ox.pl/files/tidings/duze/24521.jpg ale są też z szyneczką http://www.cieszynskiekanapki.pl/media/images/banner-3.jpg To poprawi nam nastrój Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki 👄za kanapki, zanim będzie obiad przegryzę jeszcze kanapkę ze śledzikiem:D U mnie też trochę zaczyna kapać, muszę iść do biblio i wolałabym żeby z tym padaniem się wstrzymało. Dzisiaj na obiad szykuję udka kurzęce duszone z warzywami. Zapraszam po 14. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla po mnie był facet na kolono, widać też bardzo nerwowy, bo ręce mu chodziły jakby miała parkinsona. Chyba też z tych "odważnych" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Terixiu - takie kolono dla faceta to wyjątkowe "Coś" kobiety mniej emocjonalnie podchodzą - mamy przygotowanie do tego żeby nasze tyłki były oglądane :P Ręce mi nie latają ale ciśnienie rośnie :O A ja przyszłam do Was z frytkami z dyni. Z piekarnika oczywiście: bez tłuszczu, bez soli ale z ziołami (_# # # # # # # # _) :classic_cool: zapraszam u mnie dalej leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu trudniejsza będzie dla mnie tygodniowa dieta tzw bezresztkowa i płukanie jelit niż samo badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam.U mnie słoneczko wychodzi,ale wiatr bardzo zimny i pokropuję sobie deszczyk.Zapraszam zrobiłam małe pizze z kiełbaską pomidorami pieczarkami i mozzarella @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ wieczorna kawusia herbatka i cytryna jak ktoś lubi ooooooooooooooooooo Orsejko my za worek ekogroszku 25 zł płaciliśmy ,ale jak w sobotę zapełniony zasobnik to nawet jeszcze polowy worka nie zjadło,a cieplutko,jak się zagrzeje do danej temperatury,to grzejnik robią się zimne,a jak się schładza dogrzewają,cały czas jednakowa temperatura.Wszystkim życzę zdrowia,dobrych wyników z badań .Trzymajcię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko 100 LAT Ci zyczę z całego serca. Przepraszam,ze dopiero teraz składam zyczenia.ale jakas jestem niemyśląca wcale. Pozdrawiam wszystkie Kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w końcówce tygodnia 🖐️ No i klops :O:O:O wczoraj Zulki święto było i przegapiłyśmy :O Ale dzisiaj naprawiamy wszystko!!!!! :D:D:D:D:D Zulko! ❤️ Wszystkiego Najlepszego w okazji Urodzin!!! 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 Ściskam Cię, całuję z dubeltówki i życzę spełnienia marzeń http://www.claudia.pl/uploads/media/default/0001/01/a532dcb4488eece1f66e82030fc03bd95f348782.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w dalszym ciągu pada. Najgorzej jest u Fruwającej ❤️ Fruwająca melduj czy Twoje Ranczo jest bezpieczne ❤️ Martwie się też co w Bieszczadach bo tam też leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×