Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gośćterix
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Dopadł cię nieplanowany wydatek:( Ja dopiero teraz bo od rana wędrówka po dochtorach. Przeziębienie przeszło, nawet katar się skończył ale kaszel nie daje mi spa i zaczynam chrypieć, tak mam wysuszone gardło:( Nareszcie u mnie słoneczko, od wczorajszego popołudnia, od razu milej się zrobiło:) Po południu jadę do biblioteki. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem... Witajcie dziewczyny ;) Jestem trochę później bo jestem trochę zarobiona. Biuruję sama, moją biurową koleżankę dopadło nieszczęście. Obumarła jej 10 tygodniowa ciąża i kolezanka trafiła tydzień temu do szpitala...A ja w takim przypadku zasuwam na dwa biurka ..... Orsejko, mam informatyka w pracy i chyba będę musiała poprosić jego o pomoc, ale chłopak też ostatnio bardzo zabiegany ;(. Będziesz mieć nówkę - praleczkę. Moja tez ledwo jęczy przywieziona jeszcze z gajówki więc pora na odpoczynek. Terix...dbaj o siebie! Pozdrowienia i przytulaki dla każdej czytelniczki 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam w nowym tygodniu dziś byliśmy we wsi na północy u innego onko zasięgnąć języka, mówię Wam taki przypadek, że wszystkich zatyka:o w nast. piątek kolejny wyjazd tym razem na tomograf i zobaczymy.... dr House na gwałt poszukiwany, tylko skąd takiego wziąć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko piłaś coś zimnego? bo skąd ten ból gardła? Terix powiedz co czytasz? Dorix a to pierwsza c koleżanki? ale która by nie była przykro, że tak się stało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo pewnieś zmęczona krzataniną imprezową i stąd Twoja absencja.. chodź i opowiadaj jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Zulka współczuję wędrówek i braku odpowiedniej diagnozy, to chyba najgorsze. Bezradność zabija:( Dzisiaj wypożyczyłam Sandry Brown Cel uświęca środki i Wyrok śmierci oraz Elizabeth Egholm Ukryte wady. Wracając weszłam do księgarni i kupiłam Macierewicz i jego tajemnice.Dajmy Tekli dojść do siebie, jutro pewnie pojawi się ze śniadaniem:) Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero jak puściłam ostatni post, pokazał się poprzedni. Terix u mnie teraz kiepsko z czytaniem, skupić się nie mogę ni cholery:o jeszcze raz dobranoc, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane :) kawunia podana zapraszam (_)(_)*(_)(_)(_)(_) Zulko.. choroba wie co to ból gardla ..doktókę odpuściłam jak zobaczylam ile to ludzi jest w kolejce :O..c.coś tam przyniosła ;) Zuluś ..dobrze że byłaś u innego oka ponoć Katowice są na b.dobrym poziomie jeśli chodzi o tę ranę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix... wspólczuję koleznce ❤️ a tobie zyczę mocy byś popierniczała za obie tak trzeba ❤️ a teraz choć napij się kawuni :) Terix.. mój wydatek już pierze jak szalony :) wziełam sobie na raty O% w EURO AGD .. na 10 tarek po 120zeta ..gotówki niestety brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo... co z tobą ? Vanilko... napisz czy s. coś znalazł ? jade zaraz do wsi O ..ostrzyc on już ma nerwa :) Ploteczko.. pakuj pakuj ....napisz jak ci idzie to rzeczywiście ciezki okres w waszym zyciu ..taka zmiana ale na lepsze bo tego chcecie a to jest najwazniejsze ❤️ Wszystkim miłego dnia 👄 ps.. czekamy na Daisy ..Fruwającą..Beatulkę o Bastylce nie wspomnę oj jak jesteś potrzeba nam tu twoje wsparcie ..rady koniecznie wróć proszę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzięki Orsejko za kawusie ❤️ dobrze, że chociaż prędko udało się zamienić stare na nowe i pranko leci. Zwykle takie awarie chodzą parami :P nie życzę Ci tego - u mnie tak bywało. Zulko bardzo mi przykro z powodu Twoich zmartwień. Moja Sw....a też ma problem bo nie potrafią zdiagnozować do konca. Wyniki gorsze i nie wiadomo z jakiego powodu :O Terixiu - ciągle narzekam na wysuszone gardło w nocy :O Nie pomaga nawilżacz choć chodzi całą noc tuż przy mojej głowie. Boje sie kataru okropnie :O Dziewczynki pracujące trzymam za Was kciuki żebyście nie przeforsowały się - czasy nadchodzą trudne :O Plotko Ty też uważaj na siebie przy przeprowadzce 🌻 Dziękuje za życzenia w imieniu 60latka :D ❤️ Zaraz ide umawiać sie do Kociambrów :D więc prędziutko seria kanapek dla Was: https://kuchnialidla.pl/img/img/Original/be6ed9be82-Katalog-kanapek_98498_960x540.jpg 🌻 http://www.tanio-szybko-smacznie.pl/wp-content/uploads/2014/04/Kremowy-szpinak-do-croissanta_03a.jpg 🌻 http://www.magazynbieganie.pl/wp-content/uploads/2014/03/kanapka-z-%C5%82ososiem-i-chrzanem-fot.-Marta-Szewczuk.jpg Z dżemikeim, ze szpinakiem i z łososiem a czosnek to na kaszel dla Terix Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Nie wyobrażam sobie życia bez pralki, dobrze że szybko załatwiłaś. O.. pewnie ma już dość burczenia przy uchu jakiejś maszyny, a pańcia jeszcze każe siedzieć grzecznie :) Tekla wiedziałam że nie zawiedziesz i jest pyszne śniadanko, takie jak lubię, dzięki 👄 Tekla ja na to gardło brałam już pół łyżeczki oleju lnianego przed snem i też bez żadnego efektu. Chyba trzeba przeczekać. Jutro mam ostatni masaż, a od przyszłego tygodnia raz w tygodniu przez miesiąc. U mnie ciepło ale słonka brak. Jedzemy zaraz na działkę, trzeba zrobić porządki jesienne. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Teklo ja Pożeram wszystko,wszystko tak ładnie wygląda,oprócz wedzonego ,tego mój organizm nie toleruje. Oczywiscie to Plotka (dalej ni jak sie nie mogę zalogować) Dziewczynki zyje jak w jakimś kłebku,wszędzie torby ,worki pudełka,w sobote znowu coś zawieziemy a meble w nastepną sobote,juz transport zamówiony z dzwiganiem.Oczywiście cos trzeba pomóc. Ja dalej szafa po szafie ,polka za pólka pranie (dobrze ze pralka chodzi) Nie musze nowej na razie kupowac choc lat kilka ma. W pokoju postawiłam duzy worek i odrzucam dalej,jutro u nas zabieraja jakies szmaty,postawię,moze komus cos sie przyda. Czeka na mnie stos prasowania,pewnie zaraz poprasuje. Juz ustaliłam z M jakie dywany zabieramy a co zostawiamy.Mam czas na pakowanie do czwartku,w piatek wizyta lekarska rękowa.Pewnie cały dzien trzeba bedzie stac w kolejce.Następny tydzien- musze coś zrobic z kręgosłupem ,nawet prywatnie blokade bo cały czas biore leki. Slepa czekam na okulary,costam jeszcze widze w starych ale zle.Nawet juz samochodem nie jezdzę. Teklo a Ty w koncu zamówiłas? Zulko cały czas myslę co Wam doradzić. Juz nawet myślałam o poradzie Swata brat jest onkologiem chirurgiem,ale nie mam smiałości sie pytac. Czasem mi cos radził tak na podstawie wyników,płytek ze zdjęciami.Ale po prostu jakos mi niezrecznie sie pytać. Pracuje w L.Za daleko od Was jechac.Wiem ze pojechalibyście wszedzie,ale czy on pomoze nie wiem. Moja swasie wyciągnał z tej cięzkiej sytuacji.jakos na razie jest wszystko dobrze.I oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nowa stronka. Robie sobie chwilke odpoczynku.Moze jakas Czytelniczka chętna na herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terix ja strasznie sie boje przeziębien jakichkolwiek'Zawsze zostaje mi kaszel,który trwa kilka miesięcy mimo brania specyfików różniastych. Kurujcie sie by u Was tez tak nie było. orsejko u mnie w ubiegłym tygodniu jak poszłam po recepty lekowe,w przychodni o dziwo był tylko 1 lekarz ( a zawsze przyjmuje chyba 6) reszte na zwolnieniu.Ludzi tez nie było bo do jednego lekarza az tyle osob nie zapisywali.Pewnie panuje znowu jakas odmiana ze tak ludzie chorują.ja biore cały czas duze dawki wit E i nic mnie nie bierze,juz mysle czy to nie efekt tej witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w przypadku mojego łacza ze swiatem dalej nic nie wywalczylismy wiecej.Syn nam zawraca głowe zeby dalej walczyc o całkowite rozwiazanie umowy z ich strony a my po prostu juz nie mamy czasu.coś tam wywalczylismy od nich ,mamy tym razem warunki na pismie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zajme sie tym prasowaniem,nie mam komu podrzucić. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teekla
Przez pare godzin nasza stronka była niedostępna - błąd serwera. Ale już`jest OK Ploteczko - jutro jade w sprawie okulule, Jade z bratem i bratową (zabieram sie z nimi bo oakurat jadą w te strone co potrzeba :D)- ciesze sie bo wole żeby mi ktoś pomogł dobrać oprawki. Na M nie moge liczyć bo on nie potrafi ocenić :P Pozdrawiam Was dziewczynki - ide spać, jestem wykamana po gimnastyce. Dobrze śpijcie ❤️ ja mam ostatnio koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam plotkowo Tak teklo wczoraj stronka nie działała,myślałam ,ze naprawili i sie zalogujemy w końcu,ale nic z tego. Zapraszam na kawusię. Teklo poprasowałam wczoraj,dałam radę,tez lubię prasować,ale wczoraj jakos mi sie nie chciało,lenistwo mnie dopadło. Terix i co zrobiliście na działce?Przygotowana na zimę? Dorix smutne co piszesz odnośnie koleżanki Teklo ja pojechałam z M po okulary,a ile potem sie nasłuchałam od córki ze przeciez miała ze mna pojechać w sobotę.A ja nie czekałam bo szkła zamawiane,potem musiałbym przyjezdzac specjalnie po okulary. Orsejko wstałas na kawę? Miłego dnia Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Vanilko myślałam jak nie będzie juz dzieci bedziesz częsciej zaglądała do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teekla
Heloł 🖐️ Plotko za kawusie dziękuje ❤️ piękny dzień - jade zaraz z "moimi" do galerii handlowej. Licze na to że tam gdzieś czekają na mnie fajne oprawki do okulele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz krążę miedzy pracą, W-wą i szaleństwem jesiennym. Dzisiaj wyplumkana siadam do kompa i pracuję, na 13 lecę badać sądowych. Na szczęście Pani myje mi okna więc pogoda będzie wykorzystana :-). Skoro udało mi się przefarbować to może wieczorkiem uda mi się wysłać kilka fotek naszego Cuda :-D. Pozdrawiam wszystkie i zabieram się za pracę 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×