Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

witam niedzielnie zegarki przestawione, wcześnie a jakoby później było;):P obudziłam się, właściwie deszcz zaciekle stukajacy o parapet mnie obudził po nowemu o 5:o teraz już nie pada, jeszcze leżakuję, ale, że w brzuchu burczy - a Tekla wczasuje - trzeba się zabrać i zrobić coś dla ciała;) zatem do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Niedzielną kawę i herbatę podam (_) (_) (_) (_) (_) Goście poszli do kościoła, ja przygotowuję śniadanie. Tekla miłego pobytu, pewnie z wycieczek w górki nici, ale zmiana otoczenia i beztroska, pozwoli wam wypocząć. Zulka ❤️ Daisy przeżywasz armagedon, współczuję❤️ Na obniżenie cukru polecam INSULSN ziołowe tabletki, przed śniadaniem i obiadem., jak będzie wysoki przed kolacją można podać pół tabletki. Sama ocenisz ile podać. Mnie po zatruciu 2 lata temu odstawili wszystkie leki i przez dwa miesiące jechałam tylko na tych tabletkach.To są same zioła. Paluchy też mam pokłute, mierzę 5-6 razy na dobę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Terix.. dzieki za kawunie ❤️ U mnie wieje okropnie a do tego bardzo leje ....rano o6tej nie było prądu dali o10tej :) Zulko.. trzymam kciuki ❤️❤️ ❤️ Teklo... miłego odpoczynku ..sama zmiana otoczenia działa cuda ..mnie bardzo tego brakuje:O tęsknię za morzem :O:O:O miłego dnia wszystkim ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
spróbuję z komputera syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się!!!! Zasiadłam do kompa syna i tutaj wszystko działa! Mam naszą caffe! Nie łączą mnie laptop i telefon ;( Zatem buziaki zasyłam bo czekam na gości by razem pojechać na cmentarz. U mnie też pogoda do doopy ;( Już byłam w kościółku i zrobiłam obiadek. Nic specjalnego, udka kurczaka lub kotlety mielone, ziemniaki, marchewka z groszkiem zasmażana ( uwieeeeelbiam!). Całuski dla każdej... Dla Daisy ze 100....😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze ja :P 🖐️ Piź*d*z*i łokropnie Dzisiaj LB, rozwiązuje krzyżówki , czytam "Sto lat samotności" Marqueza. Byliśmy na wątróbkach a potem krótka sesja zdjęciowa bo zaczęło padać. Najlepsze z dzisiejszego dnia są maliny :) Wyszło na chwile słońce - Gospodyni zagnała nas do ogródka, krzaki uginają sie od późnych malin. Mamy jeść i objeść je do końca. Mam więc zapewnione desery przez cały pobyt. Podmuchy wiatru duże - przeżyliśmy chwile grozy jak zabrakło prądu. Hłe hłe :P człówiek tak przywykł, że brak prądu byłby dla niektórych dramatem: pełne zamrażarki, internet, telewizja, radio, pompy do wody, agregatory kurna :O lepiej żeby nie ❤️ Stwierdziliśmy Terixiu tak jak Ty: że zostawiliśmy problemy w domu a tutaj mamy tylko jeden malutki (brak słońca) Jutro ma być troche słońca - zaplanowaliśmy wypad wzdłuż Otrytu, trasa w lesie - znamy ją bo wiele razy robiliśmy na rowerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam :) - podobno podrzucony w wakacje Piesio jest dalej przy sklepie, ma się dobrze, karmią Go, radzi sobie. Dołączył podobno do Niego drugi psiak. Mam nadzieje, że pan T - właściciel sklepu nie da im krzywdy zrobić . 🌻 Dobrej nocki Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ;) Jak fajnie, że nasza Teklunia ma z nami kontakt 👄. Dziewczyny, weszłam wczoraj na caffe ze stacjonarnego domowego komputera bez żadnych problemów. Więc to, ze nie moge się z Wami połacvzyć to wina laptopa... U mnie wiatr się wycisza ale za chwilę wyłączą prąd bo zapowiedziana jest konserwacja i przerwy w dopływie energii elektrycznej. Zatem szybciutko stawiam kawunię, herbatkę i przytulam każdą mocno, po niedźwiedziemu ile tylko wlezie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z telefonu w pracy też wchodzę.... Jeszcze w życiu nie miałam takiej hecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie juz widać :P Wiec dobrego dnia Kochane Dziewczyny. I wiecie co? Nie dajcie się codzienności i zmartwieniom. Za łeb hydrę! Na tym gorszym ze światów... dbajmy o siebie, swoje zdrowie i własną psychikę. Człowiek (baba) wzmocniony wiarą i miłością....bywa, że góry przenosi!!!! 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem słoneczka i wiary, ufności w to co niemożliwe wszystkim Nam życzę na nowy tydzień 😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie dziekuję Dorix.... za życzenia słoneczne i jest słonko :) za kawunie ❤️ I ja zycze wszystkim miłego dnia 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nic nie poprawiałam, nic nie ulepszałam, samo mi się naprawiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotka2
Witam i zaparzam kawusie juz z l Powoli musze to wszystko ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Z telefonu udało się zalogować a ciekawe jak tutaj bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę dziala wszystko Miłego dnia dla wszystkich i bezpiecznego jutra. My wczoraj juz postawilismy chryzantemy,ciekawe czy nie umarzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×