Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

🖐️ kawusia i herbatkaUUUUUUUUUUUUUU Miłego wekeendu. Wczoraj zmarł nam wujek,bardzo bliska rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Jestem. Wylogowanie się z pracorowego komputera by w domu laptop mnie wpuszczał NIC nie pomogło. Dalej w domu nic nie mogę do Was napisać. Ale nic to , nie poddaje się :P. Jestem troche zaorana w pracy więc mam niezawiele czasu. Zatem szybciutka kawunia. I do niej drożdżówka. Sercem z Wami 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko, obie kręciłyśmy się po Czytelni. Współczuję smierci bliskiej osoby :(:(:( 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Vanilka ❤️ Dorix mój też nie chce mnie przepuszczać Wczoraj mnie było, bo leżę z temperaturą, dopadł mnie wirus.Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Dziękuje za kawusie, drożdżóweczke Vanilko - ❤️ przykro mi bardzo ❤️ ❤️ ❤️ U mnie jesiennie, ładnie, nastrojowo. Dzisiaj ostatni dzień zabiegów - ufff nareszcie Potem zakupy na niedziele A póki co zostawiam kanapki: http://www.fabrykasily.pl/upload/gallery/2015/09/id_3166_1443524185_1260x410.png 🌻 http://www.mojegotowanie.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0001/58/2dc9b1a3d8f2a883f23f15cdafea816a0fd531fe.jpeg i życzę dobrego, udanego dnia 🌻 Terixiu - zdrowiej nam ❤️ ❤️ ❤️ - aspirynka na stoliczku koło kanapek i gorąca herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Orsejowa
wylogowało mnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orsejowa
Proba z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc orsejowa
Witam z tel .nie lubie pisac jakoś nie poręcznie mi 😠 Tu mnie wylogowało samo jakies cholerstwo ..... Vanillko ..❤️ Jesli chodzi o prace to moje dziecko pracowało w barze ...a syn najlepiej niech się uda do galerii i popyta z barach sklepach agd ... media ...tam zawsze potrzeba st... i godziny łatwo dopasować ..ciekawe jak będzie jesli pisiory zamkną sklepy w niedziele :O przecież tam pracuje wielu studentów .....ludzie dorabiają do pensji przy rozkładaniu towaru przeważnie w łykendy :O smae dobre zmiany :O Wszystko drożeje ..walczymy albo i udajemy że jest smog a dyputat weglowy dla górników jest by było poparcie ...ciekawe kiedy to wszystko walnie bo ja już mam dość ..wkurza mnie jak ktoś za mnie planuje mi wolne itd..😠 Milego weekendu PS.. Teklo dzięki za fotki są cudne ..kawaler z wnuka już ..bardzo dobrze bo takie granie w piłkę chlopaka rozładuje emocje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość orsejowa
A widzę że z niego wulkan energii :) Qurcze ciekawa jestem co to pioruństwo nas blokuje 😠 mam wiele roboty bo mama ma imieniny w niedziele i oczywiście trzeba coś zrobić ..przygotować dla gości :O U mnie dośc ładnie ale wieje .. Plotko ..zrobie ci fotkę ulicy mojej choć pewenie widziałaś już na F.. link jest udostępniony mego osiedla choć to nie moja ulica ale one wszystkie takie same wieć jesli chcesz to zerknij proszę :) 🖐️ kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Dzięki Vanilka za kawę👄 Dzisiaj już jest trochę lepiej, temperatura odpuściła ale nadal mam kaszel. Musiałam zrezygnować z piątkowego masażu, ale umówiłam się na następny tydzień. Plotka ze wszystkimi są jakieś przepychanki, bo im chodzi tylko o to żeby klienta złapać, a później nich się dzieje co chce. My już odpuściliśmy, w czerwcu M przedłużył umowę z Vectrą, za cały pakiet miało być 90 zł, rachunki przychodzą na 100, bo pracownik się pomylił w wyliczeniach. Pracownik się pomylił, klient płaci U mnie pada i wieje, na razie nie wychodzę z domu, M wziął urlop na przyszły tydzień żebym mogła wyleżeć a ja na wtorek zaplanowałam działkę:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Plotkowo Jestem wieczorkiem ,ale zalatana jakoś.. Terix jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie czy iść na inna droge z dostawca nie podjelismy. Mysle cały czas czy warto sie denerwować co innego jest na infolinii niz w salonie.Wiem jedno ze komórki musimy podpisac gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej ,ze przez miesiąc bede prawie bez telefonu tzn będe miała inny telefon na karte.Bede musiała brac telefony od innych jak beda w domu.Ale dam radę. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teklo jak czytam twój grafik to mysle ze teraz na ostatnie dni miesiąca musze chyba tez rozpisac wszystko bo mi sie nazbierało duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o północy 🖐️ wcześniej nie dałam rady wejść - cały dzień coś porządkowałam, coś kupowałam, coś piekłam, gotowałam. A teraz drukowałam fotki dla mojego M: to mój drobiazg urodzinowy zamiast kwiatka ;) Kupiłam w Ikei ramke na 8 zdjęć i wybrałam z naszych zasobów 8 fotek, które mniej więcej obrazują 60 lat życia mojego M :D Fajnie to wyszło ;) ugotuje w garze przy okazji. Dostanie też nowy skórzany portfel i dobre gruzińskie wino ;) Jutro będzie u nas gwarno Upiekłam czekoladowe ciasto przekładane czekoladowo-śmietanową masą ;) właśnie polukrowałam różowym lukrem i moge iść spać. U mnie było dzisiaj 26 stopni. Szalałam na rowerze. Dobrej nocy życzę wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - zrób grafik ❤️ będzie Ci lżej Ja całe życie organizuje sobie z notesem i ołówkiem - jestem spokojniejsza i rzadko mi sie zdarza coś nawalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,jednak dalej Plotkowo pomarańczowo. Teklo 10 Lat dla M Orsejko 🌻 dla Twojej mamy. Zapraszam na kawusię. Nawet tylko czytających. Teklo u mnie az tak ciepło nie było.wiało zimnem.Ale zapowiadaja ciepły tydzień. Teklo mam juz zaplanowane oby mi tylko nic nie pokrzyzowało sie. Juz mamy zaplanowana dokładnie przeprowadzkę co i jak.Kiedy co dalej wywozimy.Najgorętszy okres dla nas. Bo i lodówke musze opróznic bo zabieramy.takze kupuje co najpotrzebniejsze ,mozna powieziec ze na sztuki wszystko z chemii i art spozywczych.Tak aby wystarczyło. Dokupiłam wczoraj worow prózniowych,ladnie sie wszystko zmniejsza,nawet kołdry to listki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dzieki za kawkę Plotko❤️ Teklo wszystkiego najlepszego dla M.Orsejko dla mamy też wszystkiego najlepszego. Miłej niedzieli i słonecznej❤️pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
Plotka dzięki za kawę👄 Czeka cię teraz najgorętszy okres, ale poradzisz sobie❤️ Ja też jestem bardzo zadowolona z tych worków, bo nie miałabym gdzie trzymać zapasów. Orsejowa dla solenizantki dużo zdrowia🌻 Tekla dla jubilata samych słonecznych dni 🌻 U mnie ze słońcem kiepsko, ani widu ani słuchu :( Zulka ❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teklo oczywiscie 100 lat i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
kłaniam się niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dla Jubilata moc najlepszych życzeń 🌻 Orsejko Twojej mamie również najlepszego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orsejowa
Witam kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(_)(_) Dziękuję serdecznie za zyczenia dla mojej mamy 👄 Teklo... dla M Wszystkiego Najlepszego !!!!! Vanillko... byłam W duzej wsi wczoraj rano bo wiecie kochane piątek 13 był dla nas prawdziwie 13tym moja pralka odeszła na emeryture ..zerwał się jej beben i o mało pożaru nie było ..chyba wyczuła że na mojej ulicy gabaryty... zabierali tak pojechała sobie :O...a wczoraj pojechaliśmy po nową ...bo co bez pralki ...i Vanillko obsługiwał nas student pytam to wiem tak że jak syn taką prace by chciał to trzeba pochodzić po pasażach marketowych ...kawunie piliśmy na pasażu TESCO i tam rowniez młodzi s...robią świetną kawunie . Zulko... miło że wczoraj byłaś ❤️ co u was jak M ? Terix.. choroba i mnie nie udaje się zalogować :O co robić .. Dorix....a u ciebie nie ma w firmie jakiegoś magika by się poradzić co można zrobić ...jestem bardzo ciekawa co by poradził :O Daisy .. pomachaj nam co u ciebie !!!!!!! Pogoda świetna ciepełko cudne a mnie gardło boli jak cholera chyba wybiore się do doktorki po jakiś antybiol .. Wszystkim miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo.. udało się mi zalodowac pierwsza pomarańcza :D:D:D ale już jestem zadowolona od poniedziałku 👄 Plotuś ja mam kołdry w takich workach choć ponoć w takich workach nie wolno przechowywać kurtek puchowych ,kołder puchowych ,futer ,kożuchów no i kurtek że skóry ale ja mam jedno futerko i skórkę kołdry tak dla próby i zaglądam co jakiś czas i nić się nie dzieje skóra nie jest zgnieciona i nie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×