Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Dzień dobry koleżankom! Wygląda na to, ze pracorowy komputer mnie wpuszcza i loguje. Domowy komputer i telefon dalej mnie nie wpuszczaja z wpisami na caffe!!!! Teklo! Robię wszyściutko tak jak mi podyktowałaś. I nic z tego. :(:(:( Robię wpis i próbuję wysłać! Zamgli mi się obraz i tyle. Gdy się zaloguję sytuacja identyczna i gdy cofam stronę to już jestem zalogowana i nie mogę na nowo sie logować bo juz mam wypełnione pola! I tak 55 razy próbuje przechytrzyć caffe ale nie potrafię. I nie rozumiem w czym problem. Przez te wszystkie lata nie miałam takich problemów z wpisami! Podejrzewam, że Terix ma tak samo i Betulka też. Ja przynajmniej mogę dać głos z pracorowego komputera i gdy byłam w Cz-wie też zrobiłam wpis. Ale zupełnie nie wiem co mam za cholerę w tym domowym komputerze. Syn mi próbował pomóc i też nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym.... Jesienny Kraków jest przepiękny! Planty nabrały romantycznych kolorów, w całym Krakowie czuć i widać nowy rok akademicki. Wszędzie młodzież! Fajnie popatrzeć na ten kolorowy i mlody tłum. Ciekawie poubierani, usmiechnięci, radośni, WIELOJĘZYCZNI. Slyszałam języki : rosyjski, niemiecki, angielski, szewdzki...a innych nie rozróżniałam :D. Połaziliśmy z Cz. po Starówce, po rynku, po Wawelu, wzdłuz Wisły, zjedliśmy obiadek, potem bylismy na ciachu i piwie (Cz. kierował więc pił herbatkę)....Pooddychalismy Krakowem, nacieszylismy oczęta i wróciłam do domciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś stawiam kawusię na dobry początek dnia i tygodnia. Życzę wszystkim pogodnego, kolorowego, jesiennego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorix.. dziekuję za kawunie 👄 ciesze się bardzo że wypoczęłaś :) mnie udało się jakimś cudem zalogować choć łatwo nie było i nie wylogowuję się :D bo boję się że powróci problem logowania :O Dorix.. a na swoim kompie jaki masz program mozilla ? czy explorer ? pytam bo wydaje się mi ze jednak mozilla ma jakieś cudo ktore blokuje nas 😠 no ale ja nie jestem medykiem i mało co się znam na komputerach programach td. miłego dnia kochane 🖐️ Słoneczne promyki dla wszystkich u mnie swieci w nocy łysy lampił :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka gość
Dzień dobry Nie było mnie przez 2 dni, byliśmy z mężowskim w S- cu. Była 2 rocznica śmierci teściowej. Odwiedziliśmy siostrę i bratanicę męża i wrócilismy z jego bratem :-p. Mamy więc gościa do środy. W czwartek wyjeżdżamy do W-wy do Marysieńki :-D. Będziemy do piątku. Może posiedzielibyśmy dłużej ale Teo zaczyna kolejne studia i zwierzęciarnia zostałaby sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Betulka
Moja wnusia ma imiona po prababci taty i babci mamy - Maria Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Betulka
Mnie dalej nie puszcza więc muszę być rudym gościem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka gość
Ja korzystam z Chroma i też jest problem. A!!! Zapomniałam wam powiedzieć, ze od 1.10. jestem emerytką :-). jeszcze nie dotarła do mnie legitymacja bo mają zatory (podobno). Dopóki będę mogła pracować jako emeryt to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową pora 🖐️ zimno brrrr :O dzisiaj odbierałam wnusia z przedszkola. Dobrze, że założyłam ciepłą kurtke bo mogłoby się to skończyć katarem ;) Na przedpołudniowych zabiegach magle poczułam się źle :O 😭 Leżąc pod soluksami dopadła mnie karuzela i mdłości. Musiałam zrezygnować z jednego zabiegu. Obawiałam sie że nawale z tym przedszkolem ale w pore przeszło. Cholera a juz myslałam, że mam spokój. Pewnie niefortunnie jakoś ułożyłam głowe czy cuś.... Zobacze jak będzie jutro :O Terixiu a Ty gdzie jesteś? Spokojnej nocy życzę wszystkim ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, to ja dorix. Nie loguję się bo dzisiaj pracuję na innym stanowisku pracorowym i nie chcę pozostawiać po sobie śladów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proszę, przechodzę bez problemów. Więc jakiego mam diadła w domu , który mi blokuje drzwi do caffe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betulko, gratulacje dla młodziutkiej emerytki :P Jakie to szczęście być już niezależnym od pracory, teraz mogą Ci wszyscy nagwizdać... No i będziesz mogła sobie dopracować, superaśnie! 👄. Qrcze Teklo, współczuję bujania i zawrotów...niestety, laik jestem w tych sprawach i nic nie mogę doradzić. Najważniejsze, że mogłaś odebrać wnuka bo dzieci zdały się na Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to stawiam kawunię by rozgrzać caffe I życzę nam wszystkim dobrego dnia. Łubu, dubu - łubu dubu Niech zyje nam prezesz klubu... To pisałam ja, dorix Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Dorix dzięki za kawę, mam chwilę wolną, to mogę posiedzieć. Nie wiem czy to przejdzie. Wprawdzie rzadko próbowałam wchodzić, ale i tak cafe mnie wpuszczało. Piszę bez logowania. Trochę mi się nazbierało różnych wizyt i zabiegów. Latam jak kot z pęcherzem:( Od 8 miesięcy odczuwam okropne pieczenie w jamie ustnej(wrażenie poparzenia) i właśnie robiłam kolejną rundę po lekarzach. Był laryngolog, periodontolog, dermatolog, gastrolog, jeszcze został mi neurolog i psychiatra. I jeszcze raz gastrolog, żeby zacząć jakieś leczenie. W wyniku wyszła mi gastroskopia rumieniowa. Drugi tydzień chodzę na masaże i chyba przedłużę o jeszcze jeden. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
miało być gastropatia rumieniowa, jak wstępnie się dowiedziałam-zapalenie błony śluzowej żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa strona przed nami i nic nie widać:o mam tyle rzeczy do ogarnięcia, że nie wiem od czego zacząć, a że są to prace twórcze (muszę napisać coś, czego kompletnie nie czuję i nie wiem jak to ugryźć) więc się denerwuję i marnuję czas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo może faktycznie źle ułożyłaś głowę, albo zbyt gwałtownie ją obróciłaś i stąd bujanie:o Betulka, zazdraszczam wolności;) Dorix nie umiem pomóc z tym durny logowaniem, a może powinnaś wylogować się z pracorowego kompa u wtedy spróbować zalogować na domowym... Terix już kiedyś wspominałaś o tym pieczeniu w ustach, myślałam, że już wiesz co i jak, a tu od nowa wędrówka i diagnozowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana Zulko przytulam z całych sił! Juz wczoraj Cie przytulałam i wysyłałam fluidy, ale nie mogłam tego napisać z wiadomych względów. Mam jakiegoś diabła w komputerze. Wczoraj odkryłam, ze nie mogę dodzwonić sie przez Skypa. Do mnie ludziska mogą się dodzwonic i gadulić ale jak ja daję sygnał to mnie rozmówca nie słyszy. Już sama nie wiem co mi sie poprzestawiało w tym laptopie. Syn wczoraj próbował poprawić ale nic nie zdziałał. Mus go zabrać do jakiegoś magika :P. A teraz mówię głośno "DZIEŃ DOBRY" wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko , w kompie mam dwie przeglądarki : mozilla i chrom. Obydwie nie wpuszczają mnie na caffe. W biurowym mam mozillę i działa bez zarzutu, loguje sie i wysyłam bez problemu. Dzieks za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix...wspołczuję dolegliwości jamy ustnej, sama mam często afty i wiem co to znaczy ;(:(:( Teklo 👄. No wnuk to gośc pierwsza klasa! Przesympatyczny, uroczy chłopczyk! I jakie zaangażowanie. Rośnie nam drugi Lewandowski :D:D:D. Brawo dla rodziców za szukaniem pasji dla dzieciaka! No to stawiam tradycyjna biurową kawunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie zrażać mi się brzydką pogodą i nie przygnębiać. Wstajemy, wstajemy, prostujemy plecy, wyciągamy ramiona w gorę, nabieramy powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Gdy wysyłałam wszystkie moje wypociny w jednym poście to mi uznawano za spam. Jak go podzieliłam na kilka to mi wysyłało bez problemu. Całuję Was wszystkie na dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×