Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

U mnie także zima!, jak co roku,hi,hi. No ale większe śniegi i mrozy pamiętam zatem nie narzekam przynajmniej na to hi,hi nie zamierzam:p. Moja ocieplona chałupka sprawuje się jak ta ,,lala,,. Nie wiedziałam że warstwa styropianu,kupa wełny sprawi takie cuda,sprawiła! A teraz zmykam przytulam mocno i🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
herbatka z cytrynką wieczorna galaretka i kisiel,budyń śmietankowy @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrudziałam;) Terix i nie wiadomo cieszyć się z wyniku, czy nie;) żartuję, bo tak naprawdę dobrze, że żadnego dziadostwa nie wyhodowali, ale to oznacza, że znów jesteś w punkcie wyjścia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, czyli powolutku córcia urządza się na poddaszu:) a powiedz, pracorowo jest w tym samym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko co to za dziadostwo nie chce od Twojego dziecka się odczepić i tylko nerwy Wam szarpie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia optymistyczne jest to, że wciąż można i robią ccuoś u Twojej sis, niech tylko pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix pędzisz niczym wicher;) najważniejsze, że wszystko ogarniasz:) powiedz czy interwencja znajomego dok w sprawie helikob. polegała na zmianie leków, czy ich dawkowania, a może zupełnie czegoś innego? bo rozumiem, że już lepiej znosisz kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za temat- Czytam bo lubię .Chyba etykiety na żarciu bo tutaj o czytaniu ani słowa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Vanilko 🖐️ Dzięki za kawusie ❤️ zaczyna sie odwilż Wczoraj byłam u wampirzyc w O, poszło gładko ale potem miałam troche pilnej roboty a wieczorem gimnastyka. |Dobrą wiadomość mam taką że jednak opis TK mam na czwratek. Niestety musiałam użyć protekcji :O inaczej byłabym z niczym. Ehhh samo życie Za chwile jade na impre do przedszkola mojego młodszego wnusia :D Będzie fajnie Kanapki dla Was https://2.bp.blogspot.com/-6AaNCz8Rvi4/VsQ4PKji-pI/AAAAAAAAAqM/NVJBQ-ZA7-w/s1600/kanapki%2Bz%2Blahudek%2B2.jpg i biegusiam Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka, Tekla jestem, delektuję się kawą i zagryzam kanapkę:D Vanilka trzymam kciuki za sis. Tekla samych przyjemności na imprezie. Zulka znowu jestem z ręką w nocniku. Wczoraj dr powiedziała że już nie wie jakie badania zrobić:( Tekla cieszę się ze będziesz miała wynik, szkoda byłoby przekładać termin wizyty. Orsejowa napisz coś więcej, co u ciebie. U mnie odwilż, zaczyna robić się błoto:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Vanilko..dzieki za ..👄 Teklo..rowniez dzieki 👄 miłego swietowania na imprezie u wnusia :) zulko... szkoda gadać.... Wszystkim miłego dnia u mnie wiosennie +8 ale szkoda że brak slonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam i ja Wpadłam by choć pozostawić znak życia;) Zulka Tak moje dziecko ciągle w jednym miejscu pracuje. Nie dlatego żeby była zadowolona z płacy hi,hi. No ale jest sporo plusów jeden blisko domu no a drugi zdobywa umiejętności. Gdzieś doświadczenie zawodowe zdobyć trzeba zatem cierpliwie je nabywa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się poczuje pewnie to pomyśli o jakichś zmianach albo zażąda podwyżki:D Jeszcze jeden plus to ma umowę na stałe nie jakieś tam terminówki czy zlecenia. Terix Współczuję👄. Ciut rozumiem przez co przechodzisz bo mam pacjentkę z podobnymi dolegliwościami:( Orsejko Czasy takie że młodzi mają gorsze zdrowie jak my. Nasze pokolenie rosło jeszcze w innym klimacie i na innym jedzeniu. Smutne ale prawdziwe. Teeklo Kanapeczki takie że od razu poczułam buczenie w żołądku. Na dokładkę takie śliczne że aż zal pałaszować;). Dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zdrówka życzę i miłego dnia. u mnie ciągle zima hi,hi teraz jest -1 ale jakieś takie zimno z ziemi wyłazi że ciągnie po goleniach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :O Terixiu - ręce opadają :) Chciałabym jakichś dobrych wieści ❤️ a przynajmniej takiej że czujesz się lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też śnieg spłukany i zaczęło wiać. Przynajmniej nie jest ślisko. Miłego wieczoru życzę Wczorajszy budyń Vanilko oczywiście zjedzony! :D:D:D Zrobiłam znowu badanie poziomu witD - w piątek się gin będzie oceniał mój stan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ kawa i herbatka zaparzone (__)? (__)? (__)? (__)? wstawać :P śniadanko też jest: http://wellnessodkuchni.pl/wp-content/uploads/2010/11/kanapka-z-rwarogiem-bananowym.jpg 🌻 http://www.magazynbieganie.pl/wp-content/uploads/2014/03/kanapka-z-%C5%82ososiem-i-chrzanem-fot.-Marta-Szewczuk.jpg 🌻 https://kuchynalidla.sk/img/SK/960x540/201611071151-bageta-viva-camembert_lidl.jpg Udanego dnia życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Witam Kolezanki. Teklo wreszcie cos zjem,te kolorowe kanapeczki smakuja . Dzisiaj jestem w domu wiec troszeczke zwolnie.bo naprawde nie wiem jak żyje.Musze byc w domu bo mamy montaz drzwi. Trzeba lodowke zapelnic bo pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyjemy bez neta jeszcze przez jakis czas.mojego dostawcy nie ma tu jeszcze .jest tylko drogie ups na razie. Takze przechodzimy procedure rozwiazania umowy wczesniejszej i znowu przepychanki,ale mamy pisma wszystko na papierze wiec tetaz chyba problemu nie bedzie tylko potrzeba czasu na wszystko..zeby wszystko gdzies tam odlezalo. Mam tylko neta w tel ale jakos nie jestem przyzwyczajona do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam i ja👄 Teeklo Mniam jak pisze Ploteczka dzisiejsze kanapeczki kolorowe nie tylko podniebienie ale jak zawsze i oko cieszą. Dziękuję👄 Ploteczko Życzę kompetentnych monterów,by drzwi otwierały się tak jak powinny i zamykały podobnie. Dorix Dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×