Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Zulko ja dopiero teraz ❤️ Byłam dzisiaj w moim "kółku" a potem krzątanina i szyłam jeszcze. Przerobiłam ostatnie dwie poszewki na poduszki z guzików na zamki blyskawiczne. Już mam niecierpliwe palce - nie chce mi sie zapinać guziki jak zmieniam pościel :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Zulko pisz! :D pytaj ❤️ będe szczęśliwa mogąc być może pomóc ❤️ Zulko - pomimo tabletek czasami czuje sie „niewyraźnie”, niepewnie. nie biore wtedy dodatkowych - zalecenie jest zdecydowane: 2xdziennie, rano i wieczorem po jednej Ulotka nie pozwala brać dodatkowych bez konsultacji - mogą niebezpiecznie obniżyć ciśnienie ale nie tylko. Nazwy ostatnim razem nie podawałam: VICEBROL forte 10mg - nasz polski. Ma długą liste skutków ubocznych ale jak spytałam o to neurolog to powiedziała mi zeby sie nie bać. Większość tych objawów nie występuje a musimy w ulotkach podawać wszelkie skutki uboczne jakie kiedykolwiek wystąpiły (nawet te najrzadsze) bo obowiązują nas normy unijne. Lek jest dobrze tolerowany - ja poczułam ulge natychmiast, pacjenci zgłaszają podobno to samo. Jak czuje sie niepewnie i mnie troche huśta to mierze ciśnienie, zwracam uwage na diete (zauważyłam, że niektóre produkty podnoszące poziom cukru źle wpływają) mimo, że cukrzycy nie miałam nigdy i nie mam. Warto więc zwracać uwage na IG Zulko od czasu kiedy zażywam lek - to taki ostry atak zawrotów głowy z nudnościami zdarzył mi sie jeszcze tylko 2 razy a biore od czerwca. Haratałam przez Bieszczady na rowerze i nic sie nie działo. Teraz 25stycznia mam wizyte i zobacze co mi powie, mam nadzieje że dostane na czas opis TK kręgosłupa bo stan szyjnego kręgoslupa może być przyczyną (choć ja wiem że u mnie to raczej stan naczyń ale kręgosłup też) A my Zulko - ciągle nad biurkiem….:O a jak nie nad biurkiem to nad kuchennym blatem te łabędzie szyje pochylamy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wpisem nie widziałam Twojego wpisu Teklo, jakieś czary mary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hęj hej Zulko!!! :D :D zanim spać pójdziesz to poczytaj Troche trwało zanim naklepałam te zdrowaśki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedną uwage: szumy w uchu to wypisz wymaluj kręgosłup szyjny i naczynia a raczej przepływy w odcinku szyjnym właśnie :O Zbadaj to Zulko - poproś o badanie tzw "przepływów" - bada się metodą USG albo Doplerem bo to moze być odpowiedź na Twoje uparte szumy w uszach Dobrej nocki Zulko ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hłe hłe hłe :P:P:P a te czary mary to ja zrobiłam :P Jak sie logowałam to dwa razy ten sam wpis mi zrobiło. No to ja MYK! i edytowałam ostatni, usunęłam zawartość i w to miejsce wkleiłam swoje wypocinki na temat Vicebrolu :D:D:D taka ze mnie spryciara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dzięks za podpowiedź, przy okazji wizyty u rodzinnego pogadam o skierowaniu i badaniu, chyba, że laryngolog tylko może je dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w mroźną niedziel kawa herbatka z cytrynka,kawa zbożowa,cappuccino . Śniadanko u mnie biały ser z jogurtem rzodkiewką i ogórkiem i szczypiorkiem proszę się częstować (______________________) udanej niedzieli,trzymaj cię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na kawusi i śniadanku Vanilko ❤️ dzięki :classic_cool: pycha U mnie wreszcie słońce! :D :D :D i minus 3 Nigdzie nie wychodze, wstawiłam mięsko do piekarnika Będzie pachniało i będzie miło Małżowina o 15.00 jedzie na lodowisko, ma przygotowane banknoty dla WOŚPu - i przyjedzie z serduszkami co mnie bardzo cieszy ❤️ ❤️ ❤️ Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie minus pół stopnia, ale słońca niet:o kolejny pogodowo ponury dzień Vanilia dzięki za niedzielny śniadaniowy starter;) Teklo z kim tym razem małż wybiera się na łyżwowanie? - ale wymyśliłam słowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołedniowe heloł :P Zulko ❤️ tym razem sam łyżwuje :D. Jakoś wymyśliliśmy, że będziemy sami. Za tydzień idziemy na święto dziadzia i babci - mamy zaproszenie do przedszkola :D Dzisiaj cieszymy się samotnością :D : tylko my i orkiestra :D Wzięłam sie za szycie i słucham muzyki - tym razem Edvarda Grieg'a "Peer Gynt" a potem pójdą najpiękniejsze wokalizy: muzyka Preisnera (filmowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
ruda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz normalnie :D U mnie dzisiaj rano na - 9, a w południe słonecznie, zwariować można :P Vanilia doszło dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dobry wieczór wszystkim :) I mamy koniec weekendu. Ja tym razem posiedziałam w domku, trochę porobiłam tego, na co dzień zwykle brakuje czasu. To pogrzebałam w szafach, to przejrzałam wieszaki, szuflady.... Zaczęłam antybiotykoterapię na ten helikobakter. trochę mnie ćmi łepetyna, pewnie od dużej dawki leku. A poza tym u mnie mróz kilkustopniowy i wiatrzysko zawiewa. Zimno. Pozdrawiam wszystkie cieplutko 👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo bardzo lubię motyw z Podwójnego życia Weroniki, Preisner jest genialny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix trzymam kciuki, żeby jutro było lepiej z głowizną:) Fruwająca a gdzie ma być zimno jak nie u Ciebie;) zresztą u Dorix tak samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam raniutko. Dziewczynki zostawiam kawusię,pije w biegu. Jeszcze kilka dni i bede wolniejsza(mam nadzieję) Wszysko jak wiecie sie nawarstwiło i praca i przeprowadzka.Zaraz jade i dzis pracuje do 21 godziny.To same wiecie nic sie juz nie chce.Jutro do około 15,16 i w środe tez.Czwartek i piatek mam wolne dzięki temu i sie przeprowadzamy od w zasadzie juz,ale meble wszystkie w sobote.I myśle ze spac wtedy tez pójdziemy tam. Takze jestem zalatana bardzo,najgorszy najcięższy tydzien przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorix tak jak pisze Zulka heli ma większosc ludzi,tylko jesli sie nie odczuwa dolegliwosci nic sie z tym nie robi (tak powiedział mi kiedys gastrolog)jak sie zapytalam czy moge zarazic kogoś. Mnie antybiotykoterapia 3 antybiolami zmiotła wtedy,cos mi lekarz odstawił bo ...strasznie to było meczace. Miłego tygodnia ,jak bede wolniejsza napisze co i jak,ale to pewnie juz u siebie. Sciskam wszystkie Kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dziękuje za kawusie Plotko ❤️ U mnie znowu szaro i minus5 Ploteczko - trzymam kciuki za bezawaryujną przeprowadzke ❤️ Dorix - też trzymam kciukaski żeby terapia była łatwa krótka i skuteczna ❤️ Zulko ❤️- "Podwójne życie Weroniki" to mój ulubiony kawałek. Film zresztą też ciekawy. Właściwie cały Praisner to takie oszałamiające motywy. Dzisiaj jade do sąsiedniej wsi, odbieram młodszego wnusia z przedszkola bo Rodzice pojechali z J do B..a na kolejny bilans maluszka ;) A my po drodze kupimy sobie cosik dobrego i zadekujemy sie u nich w domu i będziemy robić co sie nam spodoba :D Wg powiedzonka: "kota nie ma - myszy harcują" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Ależ zalatany masz teraz czas, szczęśliwie dolegliwości minęły i możesz zająć się urządzaniem mieszkania. Wczoraj był piękny dzień, potrafimy się zjednoczyć na przekór wszystkiemu:) Zbulwersowało mnie zachowanie niektórych księży - a potem się dziwią że coraz mniej ludzi chodzi na mszę:( Tekla ja też brałam po udarze Cavinton prze kilka lat. Ale zaczął mi za bardzo obniżać ciśnienie i dr odstawiła. Teraz nic nie biorę. Dorix przy wrzodach liczy się przede wszystkim osłona, bo antybiotyki potrafią zrujnować żołądek. U mnie dzisiaj -9 i wiatr, zero śniegu:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
miłego dnia wszystkim ❤️ Plotka ..trzymam kciuki ❤️ I ja spadam do pracy potem na kijki :) Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Witam pozdrawiam To ja też już po kolędzie. Wieczorna herbatka może ktoś chętny na kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×