Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość terix
O rany ale sypiecie przepisami, co jeden to lepszy. A Vanilka to chyba worek rozpruła tyle różności:D Wszystko zanotowałam:D Interesuje mnie bardzo sernik stracciatella. Na święta to już nie zrobię, ale po świętach spróbuję. Na święta jedziemy do dzieci. W tym roku nastawiłam się na rolady. Dlatego będę robiła ze szpinakiem i łososiem, z mięsa mielonego z jajkiem i pietruszką, a także chciałabym zrobić z szynki, z przepisu który Vanilka podała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny ten sernik straciatella piekę w tortownicy średnica 24cm i w takiej samej sernik z kaszy jaglanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :D Vanilka duży ten worek z przepisami ma :D Terixiu mmmmm.... zapachniało mi mięskiem dobrym Będe piekła mięska na świąteczny obiad różne i z mielonego też bo maluchy lubią mięsko mielone. Wszystko wrzuce do piekarnika - nikt mnie nie zmusi stać przy garach więcej niż trzeba ;) Dobrej nocy Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie szaro buro,ale 1,5 dnia i będę szczęśliwa. Jeszcze wrócę do tego sernika używałam serka z wiaderka. to teraz herbatka kawa zbożowa inka ,kawka mleczko jak ktoś sobie życzy.plasterki cytryny do herbatki@@@@@@@@@@@@@@@ i miód(---__________---) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wczoraj pięknie świeciło słońce, dzisiaj też nieźle, przebija się przez chmury :D Vanilia dzięki za inkę z samego rana i za super przepisy, pojechałaś równo z nimi ;) Tekla przestudiowałam już wcześniej sernik japoński, byłam nawet na stronach japońskich, ale zrobię z tego przepisu co podałaś :D Sernik taki zrobię po świętach, bo teraz muszę zrobić normalny ciężki, żeby dobrze pojeść, bo od środy popielcowej zero słodkości i jestem niedopieszczona :P Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ ❤️ Dziękuje za kawusie Vanilko ❤️ U mnie plus jeden i brak słońca. W nocy mieliśmy taki smog, że Małżowina o 4 rano zamykał wszystkie nawiewniki :O Fruwająca ❤️:D i słusznie - sernik ma być w święta tradycyjny :P:D ja nie moge więc szukam innych rozwiązań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane 👄 u mnie podobnie jak i was pogoda nie daje za wiele by się cieszyć ..no cusz trzeba uzbroić się w cierpliwość i doczekać tej prawdziwej wiosny :) Byłalam dzisiaj u lekarza z rodzicami i tu dupa zimna mama ostrzela zawalone ,tato jakoś daje rade pewnie dlatego że bierze te wziewy swoje :O ..Mama była bardzo uparta w tym roku i nie szczepiła się na grype i mamy na zyczenie jak pare lat temu kiedy to się nie szczepiła zawsze świeta umilone jej chorobą ...:O mama nadzieje że jakoś się wyliże na swieta ..bo ja mam zamiar wybyć w swiat ..choć śniadanie jest u brata bo jego kolejka ..tak że tyle mi odpada szykowanie ..w drugi dzień swiąt na te urodziny idą więc ja wolna jestem ...:D i czekam jedynie jaka pogoda bedzie ? miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrowiona Kawusia inka zbożowa sypana rozpuszczalna,herbatka zwykła zielona owocowa jeszcze trochę i będę robiła rogaliki na stawie na południe będą. Miłej soboty . A W NOC CZAS PRZESUWANY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Rogaliczki już są,zła jestem ,bo samolot odwołany,mam nadzieje ,że do jutro mój dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Dzięki Vanilka za kawę i rogaliki👄 rogaliki zjem później a teraz dorwę się do apetycznych koreczków dzięki Tekla👄 Zrobiłam roladę boczkową z połowy składników i czekam na zastygnięcie:D Ale już wiem że zamiast pieczarek można dodać paprykę konserwową i trochę kaparów, będzie bardziej wyrazista w kolorze i smaku. Rano pomyliśmy z M resztę okien i już święta. Vanilka nie martw się M dotrze na czas. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnie Teklo nawet w sobotę pomyślałaś o nas głodomorach;) wielkie dzięki ❤️ Vanilia Ty też spać nie możesz;) u mnie dziś szaro i buro, ale sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Czarownica leży na kupce i czeka, jakoś ostatnio nie mam weny do czytania:( a może ugotowałabyś w garze tę roladę? ciekawa jej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj po pracy pomyłam okna i wyprałam firanki, zresztą ostatnio sprzątam całą chałupę w piątki, wtedy mam więcej czasu w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia a dlaczego lot odwołany? to pewnie znaczy, że m garuje na lotnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Zrobiłam kawę (_) (_) (_) (_) i herbatę |_| |_| |_| zapraszam. Zulka wrzuciłam do gara. Ona jest cienka bo z połowy porcji, i taka mało kolorowa. W smaku jest bardzo dobra i zawsze to coś innego, niż te pieczyste. Nie było u mnie w sklepie gotowanej szynki, więc wzięłam jaka była najszersza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka nie są na lotnisku jada autobusem a to już 24 jazdy,mam nadzieje ,że na jutro późne południe dotrą,a nie jedzie sam tylko we 4 jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×