Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

eloł 🖐️ Ciesze sie Dorixiu że wypad udany. Teraz możesz brać na bary rocznice niepodległości ;) ❤️ Ploteczko ❤️- a nie mogliby zastosować krio ale miejscowo? na te konkretną noge czy miejsca po złamaniu? oszczędziłoby Ci tego dyskomfortu zimną komorą. Tam gdzie ja chodze na zabiegi stosuje sie miejscowe "wymrażanie" miejsc ze stanem zapalnym. Zulko❤️ - każda Lusia inaczej ubierana, bo ciuszki szyte z różnych różności. Synowa zaopatrzyła mnie w fajne reszteczki tkanin kupowanych jeszcze w Br..e Terixiu❤️ - to jest dłubanina którą bardzo lubie. Zamiast rozwiązywać krzyżówke przy popołudniowej kawie z Małżą - siedze i wyszywam oczka, noski i rzęski :D albo obrębiam buciki z kolorowego filcu. Dorix❤️ - pod moimi oknami są piękne forsycje - tylko czekać jak zakwitną - gołym okiem widać że pąki idą Wiosna! puka do drzwi :D nawet chwilowe oziębienie w łykend wcale tego nie zmieni :P:D 🌻 Miłego wieczoru Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Ci Dorixiu tego mycia głowizna ;) nie moge jeszcze myć głowizny :O jeszcze pare dni. Mam sporą wysypke pod włosami :O Terixiu - krówka bananówka to rewelacja -szczególnie dla tych którzy lubią połączenie kajmaku z budyniem. Słodziutkie mniam :classic_cool: Użyłam banany bardzo dojrzałe - lepsze są jednak nieprzejrzałe. Wrąbaliśmy dzisiaj po ciachu z dokładką bo nie da sie tego ciacha zjeść bez dokładki. Naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Dziewczynki kawa Dorix ciesze sie,ze choc troszeczke sie zrelaksowałaś. My mamy wejsciówke do spa od lipca i nie mamy kiedy z M pojechac bo albo przeprowadzki albo inne zajecia. Ale kiedys w weekend pojedziemy. Teklo dostalam takie skierowanie do komory nawet nie wiedzac o co dokładnie chodzi.Ponoc ta komora działa na wszelkie schorzenia a ze ja mam i problem kregosłup i biodro i połamaniec i reka,wiec wszysto na raz. Tylko nie wiedzialam ze połamaniec tak zareaguje.Widocznie zmiana temperatury i połamane kosci szybko odczuwaja .Ale noga boli jak wroce do domu az pójde spac.Teraz wcale.Tak mysle moze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia,zaraz wybywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziękuje za kawe Plotko ❤️ Wydaje mi sie, że to normalne że boli po zabiegach. Te zmiany temperatury mają stymulować prace kości a to boli - nie zniechęcałabym sie na Twoim miejscu. Efekty mogą być warte tego dyskomfortu. Szybciutko śniadanko https://goo.gl/images/duUa89 i lekki omlet - do wyboru https://goo.gl/images/y6kD6n Miłego pogodnego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie ciepło,ale przeplatanka słońca z chmurami. Mam dla was wiadomość ,że ja już od dłuższego czasu kupuję skarpetki w sklepie medycznym bez uciskowe z przędzy bambusowej,bo w sklepach nie sprawdzały się te bez uciskowe,a tu taki je po lubiłam ,że innych nie chcę ,że jej kupuję. Też polecam wam miód manuka bardzo dobry tani nie jest ale,warty swojej ceny. A Orsejko jak będziecie mieli chwilę to wybierzcie się do centrum ogrodowe Majewscy,jak tylko odzyskam trochę siły to się wybierzemy też,byłam tam 2 lata temu byłam pod wrażeniem. Polecam tez wam dziewczyny odwiedzić to miejsce,gdy będziecie w tych stronach. Zulka ty jak byłaś na szkoleniu chyba we Wrocku napisz w jakim hotel byłaś. Zdróweczka życzę nam. Tak jak Doris pisała coś mnie tknęło i tez mija 10 lat mi 29 marca miałam operację,a jeszcze śmieszniej teraz jak to mówi Plotka z połamańcem 29 marca ma wizytę lekarską,a 8 kwietnia wyszłam ze szpitala. Już się cieszę bo za 10 dni m przylatuje. Córka od poniedziałku pracuje jako kelnerka,dziś wieczorem przyjeżdża do domu ,bo będzie miałam wolne ,od poniedziałku wraca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Dzisiaj trochę wcześniej się wyrobiłam, bo przeczuwałam że będzie kanapka z łososiem:D Muszę się śpieszyć coby Zulka mnie nie uprzedziła, ale zostawię jedną kanapkę:D Plotka nie rezygnuj poczekaj do końca, na pewno ci nie zaszkodzi. Ja po pierwszych masażach też czułam się jak połamaniec, wszystko mnie bolało, ale już minęło. Vanilka trochę za daleko jak dla mnie. O miodzie manuka słyszałam, ale to co mówią podziel przez dwa. Miał leczyć raka, ale jak do tej pory nie słyszałam żeby ktoś ozdrowiał po jedzeniu miodu. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodowo u mnie jakoś względnie, ale już było lepiej :D Byłam z M do kontroli i na razie odpukać, w kwietniu znowu USG, a w maju TK :D Zulka niestety nic nie wiadomo, bo dalej pracujemy bez regulaminu pracy i regulaminu wynagradzania. Jestem zła na siebie, ze podpisałam porozumienie Jak bym nie podpisała dostawałabym wynagrodzenie jakie miałam poprzednio. Na razie czekam co dalej Mimo ponurego nastroju wszystkim miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Terixiu - będe pisać ile kanapek jest na stole :D:D:D hi hi Vanilko - na moim terenie są Ogrody Kapiasa - piękne Więc wiem co mówisz. Chyba w każdym regionie jest takie ogrodnictwo Majewskiego lub Kapiasa :D Kupiłam sobie w zeszłym roku ozdobne trawy na balkon Trzymam kciuki za Córke ❤️ Fruwająca - nie martw sie ❤️ będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
ztudziałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrudziałam miało być:P Terix jak miło, że o mnie pomyślałaś i podzieliłaś się łososiowymi kanapkami, dziękuję 👄 Teklo a Tobie za przygotowanie takiego śniadaniowego wypasu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
witam ,jestem juz w domu. Na razie nie rezygnuje ,ale dzisiaj po radach przed zabiegiem nałozyłam na top /podkoszulke bawełniana z krótkim rekawem. Nie wiem ale moze było lepiej wytrzymac. Musze cos pomyslec o jakis bawełnianych getrach na jutro,ludzie zakłądaja. Na razie chodze,jeszcze nie rezygnuje.Ale przyznam sie myslałam ze lepiej bede to znosiła.I połamaniec juz zaczyna bolec.Boli do zasnięcia,rano juz bólu nie czuje,jednak kosci odczuwaja zmiany temperatury. Vanilko jak pisze Terix nie wszystko wyleczy ale nie zaszkodzi brac i stosowac.tez słyszałam o miodzie. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix kiedyś miałam dobrze, bo moja sis (jest absolwentką szkoły baletowej) tańcowała w operze i faktycznie te przedstawienia to magia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
O Zuleczko razem jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, we Wrocku nocowałam w hotelu Tumskim na Ostrowie Tumskim. klimatyczny, blisko do centrum, warunki jak przestało na 3 gwiazdki, jedzenie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko cześć no i dobrze zrobiłaś, że się cieplej ubrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że są takie zabiegi, że od razu po pobycie w kriokomorze ludziska mają gimnastykę, bo wtedy łatwiej to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Powiem tak żadne miód nie leczy,tylko ,żebyście spróbowały jak będziecie miały okazje.A mam ciągle słowa lekarza siostry który powiedział na to nie ma żadnych cudownych lekarstw narzędzi chirurigczne,duże znaczenie ma psychika ona walczy już 18 lat.Chociaż teraz bardziej ja niszczy chemia,jest słabsza. jak mężuś będzie w domku to jak się wyrwę to nie wiem kiedy wrócę. Plotko po jakim czasie wyciągali ci żelastwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tygodniu przyjedzie do mnie fryzjerka trochę obciąć i poczesać włoski.Jakiś relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko ja tez mam cwiczenia po tym bo trzeba sie jakos rozgrzac troszke jakies machanie i rowerek. Vanilko operacje miałam koniec lutego a wyciagali mi koniec wrzesnia ( 7 miesięcy) i poczułam naprawde ulge jak to zelastwo wyciagneli,ja miałam tego duzo.Druty sruby i płytki wszystkiego razy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam plotko z jednej strony taka blaszkę z płytką jak drabinka wygląda i z śrubką,a z drugiej strony samą blaszkę w kształcie trójkąta,a powiedz miałaś całe te żelastwo jak ci wy ciągli.A jak się już nie musiałaś na kolanach po schodach to jaką takty sobie obrałaś.Ja ma uraz do schodów ty też miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia mam koleżankę, która ma tak zadrutowany nadgarstek i nie wyciągali jej tego żelaztwa, stwierdzili, że nie trzeba, a ona cała hepi skoro nie trzeba, to nie wyciąga, boi się ponownej operacji (znieczulali ją miejscowo całe ramię przez pachę), a ręka czy z drutami czy nie już nigdy nie będzie tak sprawna jak przed złamaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ja i tak tą kostkę miałam 3 razy skręconą,a teraz połamaniec to nawet po rehabilitacji nie będzie taka jak przed.A u teściowej trochę czasu upłynęło spadłam ze schodów rękę złamałam ,ze łokieć miałam z drugiej strony ręke też składali mi operacyjnie.trochę przygód miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Kawusia,czeka Orsejko a moze jestes raniutko? Vanilko uraz z czasem zmniejsza sie do schodów i to zle bo człowiek sie zapomina.Bedziesz na początku chodziła po 1 schodku tzn dostawiajac nogę.W góre nie bedziesz miała problemu wyjsc tylko zejscie to porazka.Jak niemowle,człowiek sie uczy od początku chodzic. Zulko ja na miejscu kolezanki poddalabym sie operacji ,operacja wiadomo ale komfort bez inplantów jest inny,pisze o komforcie zycia.Poza tym gdyby trzeba byo wykonac rezonans co wtedy? Mnie leczył po złamaniu starszy ,doswiadczony,najlepszy ortopeda u mnie,stwierdził ze nie trzyma sie inplantów jak sie kosci zrosna.A tez na oddziale juz przed wyjeciem chiał operujacy zostawic druty,ale po co??? Powiedziałam ze mam miec rezonans nadgarstka i wszystko oczyscił. Vanilko ja nie wiem w jakim stanie było zelastwo po wyjęciu czy całe czy nie.Nie pokazuja pacjentowi,wazne zeby Ci wszystko wyjeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dzięki za kawusię. Plotko dzięki za informację jak mi czasem nie wychodzi to biorę ciebie za przykład ze dałaś radę to ja też. Miłego weekendu życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×