Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

nowa stronka:o Ploteczko a bardziej Ci doskwiera tak niska temperatura, czy ciasne pomieszczenie? bo ja za chiny bym tam nie wlazła ze względu na zamknięcie na tak małej przestrzeni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo za śniadanko buziak 👄 qrcze jeszcze wyjdzie na to, że czekając na kolejne rozprawy m dopracuje te lata;) oby wyszło na Wasze pochwal się skąd masz zamówienie na Luśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka to już nie jest śmieszne, że nie dasz nawet znaku życia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy i Ty masz już zbyt długą przerwę, melduj się, bo się niepokoimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko padało dziś u Ciebie? u mnie przez moment lało jak wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca zmieniło się coś na lepsze w wiadomej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix czytałaś książki Camilli Lackberg prawda? jakiś czas temu wyszła kolejna część tej serii pt. Czarownica. mam swoją, ale jeszcze nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo nie spotkałaś żadnego bezdomniaczka? a najlepiej dwupaka? urabiaj małżyka, Ty wiesz najlepiej jak;):) co popatrzę na swojego Rysia, na jego przywiązanie do mnie i nawzajem, myślę o Tobie i pokładach miłości i czułości jakie masz do zaoferowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy jeszcze kiedyś uda nam się popisać na żywca? brakuje mi tego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko nie wywiniesz się;) już się urządziłaś, więc poprosimy o fotki. bardzo jestem ciekawa Waszego gniazdka. zrób zdjęcia i przyślij plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę, bo wyjdzie na to, że sama całą stronę zapiszę;) zatem paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko moze w sobote porobie jakies zdjecia,to posle. Zuko nie boje sie zamkniecia,nawt nie widac jakiej wielkosci to jest bo wszedzie mgla, b eszlam z trzema osobami,jest muzyka .chodzi sie koleczko raz w jefna raz w druga strone,tylko mi strasznie ximno w nogi,na sobie ma sie specjalny stroj bawelniany,top.krotkie spodenki podkolanka opaske na uszy i maseczke na usta i nos rekawiczki. Zulko moze nie polegne i jeszcze tam pojade. Zulko to ciezko masz w pracy, a jeszcze do tego kaszel. Teklo fajnie ze lepiej sie czujesz,ale pamietaj oszczedzaj sie jeszcze Terix ile placisz za masaze? Vanilko nic nie piszesz czy Ty madzwogole jakies zabiegi na polamanca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Dziewczynki wypijcie kawusie ze mna. Ja zaraz zmykam. Moze dzisiaj wytrzymam te minus 120 stopni.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam. Plotko ja ci już na to pytanie odpowiadałam,jak na razie nie mam do wizyty nie daleko i dopiero coś wypisze.Mam tylko zginać do granicy bólu,trochę rozruszać.Ale widzę ,że wszędzie inaczej lekarze podejmuję decyzję.Pytałam czy dostałaś odszkodowanie za nogę. Wszystkim miłego dnia i zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje sie na kawie - dziękuje Ploteczko ❤️ U mnie 7 stopni, wilgotno i przyjemnie. Marze o tym żeby wyjść, brakuje mi ruchu. W poniedziałek wychodze :D Zulko - mam nadzieje, że sięgasz po jekieś domowe środki żeby zminimalizować skutki infekcji ❤️ Jakieś witaminy, coś wzmacniającego(?) Na śniadanko słodkie tosty - czymś takim mogłabym zaczynać dzień codziennie :D https://goo.gl/images/vhgYyL 🌻 ale żeby nie było - mamy też coś pożywnego ;) https://goo.gl/images/3SBohn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️- zdziwisz się :D:D:D dwa zamówienia są od dziadków którzy postanowili uszczęśliwić swoje wnuczki :D A kilka sztuk mam zrobić na wiosenny kiermasz w sąsiedniej wsi która jest na liście zabytków i ma status zabytku historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowe cześć Teklo mnie takie śniadanie pasuj***ardzo, wiesz co lubię 👄 co do Lusiek, wcale się nie dziwię zamówieniom, piękne są:):):) powiedz tylko czy każda jest inaczej ubrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko zimno zimnem, a nie czujesz się lepiej po wyjściu z komory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ciekawe ile czasu będziesz czekać na termin zabiegów jak już dostaniesz skierowanie. ze względu na długie terminy oczekiwania moim zdaniem takie skierowania powinni dawać od razu jak nogęc czy rękę zadrutują, człowiek by się zapisał i czekał, a zaraz po zrośnięciu kończyny miałby już rehabilitację. nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wieczorkiem Zulko masz racje ,ja jak tylko szwy sie pozrastsly mialam reh ,dla mnir to bezsens,spotykalam ludzi ktorzy nie mieli reh i skutki byly negatywne.Mi lekarz nie oszczedzal i dzieki temu po takim polamaniu jest w miare.A moglo byc bardzo zle.vanilko jak bedziesz u lek popros o skieroeanie pilne nsprawde.Z tym nie ma zartow.Lekarze oszczedzaja. Ale upominaj sie ,najwazniejszy i dla mnie najlepszy zabieg to wirowka.Pros o to. Ja w sumie mialam na noge moze z 10 serii zabiegow nonstop. Zulko nie wiem czy jakies pozytywy sa z krio,moze msm eiecej werwy sily przychodze do domu o tej porze i nie jestem zmeczona,ale zr wzgledu na zimno chyba nastepnej serii nie poprosze.Na razie musze to przejsc i ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Teklo mi sie tez luski bardzo podobaja.A musisz wytrzymac w domu jeszcze kilka dni,to trzrba wygrzacilej nocki Kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Tekla ja znowu śniadanie jem na kolację, ale było bardzo smaczne, dzięki 👄 Zulka jeszcze nie czytałam Czarownicy, chociaż widziałam w księgarni, może się skuszę. Przeczytałam wszystkie książki Camilii Lackberg Teraz czytam Ostatnia chowa klucz Ałbeny Grabowskiej. Nie zachwyca, ale jak zaczęłam to skończę, może później będzie ciekawsza. Tekla podziwiam cię za Luśki, tyle dłubaniny. Plotka za masaże płacę 20 zł, jeden dzień mam na cały kręgosłup, drugi na szyjny. Za naświetlenia lampą solux 5 zł. Vanilka dzięki za przepis Wczoraj i dzisiaj czuję się bardzo rozbita, nie mam żadnych oznak przeziębienia, może to tylko niskie ciśnienie i ta przygnębiająca szarość dookoła. Dzisiaj cały dzień siąpiło. Tekla jak wyszło ciasto krówka bananowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ja jak zwykle zabiegana. Weekend miałam cudowny. W piątek wieczorem byłam na balecie. Siedziałam jak zaczarowana dziewczynka :) Naprawdę warto czasami wybulić trochę grosza i czasu i przenieść się w świat marzeń, bajek, artyzmu. W sobotę zwiedzałam zamek w Będzinie i piłam kawkę i jadłam gofra na rynku w Sosnowcu przy pomniku Jana Kiepury. W niedzielę pomodliłam się na Jasnej Górze , a od poniedziałku pracuję w terenie bo zieram pieniążki od ludzików za opłaty od śmieci. I wiem o czym piszesz Zulka, też przeglądam strony o programie niepodległa.gov, też mam przez rocznicę więcej imprez. Tyle, że moje imprezy są plenerowe, masowe, innego kalibru. Ale filmik o wypełnianiu wniosku oglądałam. Nie wytrzymałam ze względu na "eeeeeeeeeeee" szkolącej :D. Teklusiu, ciągle sercem jestem z Tobą i współczuję dolegliwości. Dziekuję za słodkie tosty. Też je uwielbiam. I oczywiście wszelkiego rodzaju jajcątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, całuski Terix....razem kręcimy sie po czytelni :) U mnie też bździ, nie daj się nastrojom, wkrótce buchnie słoneczkiem i pąkami 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko, dzięki za przepisy , dbaj o nóżkę 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, nie wyobrażam sobie minus 120, podziwiam za odwagę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to idę myć głowiznę bo środek tygodnia. Przytulam wszystkie obecne i nieobecne. 😍 PS. Spojrzałam na kalendarz. Dziś mija 10 lat od mojej operacji....Szmaaaaat czasu! zawsze i wszędzie Was Ajloviu 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×