Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Hej dziewczyny zrobiło się ciepło wiaterek i chmury przeszły. Dziś po południu byłam na rehabilitacji jutro już po 10.Jeszcze 4 zabiegi mi zostały.Co u mnie w miarę ,ale powiem wam siostra źle wygląda jest tak słaba ,że się przewraca ta chemia ją jak można powiedzieć pozamiatała.Jeszcze była teraz przeziębiona.Mama z ojczymem w maju mają mieć operację na oczy najpierw jedno,a w czerwcu drugie jak będzie ok. A Bastylko ja też biorę leki tarczycowe,ale teraz przed każdym posiłkiem czyli 3 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem pije szklankę wody z 3 łyżeczkami cytryny i pół łyżeczki cynamonu,też pomaga schudnąć .Może to wypróbujesz. Dzięki za herbatkę ja wcinam dużo sałat ryby warzyw,z batatów lubię bardzo frytki,a wcześniej mi nie podchodziły.Wiecie co i tak myślę ,że w ten sposób pomogłam zrosnąć się mojej nóżce. Wszystkim zdrówka życzę. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ z tego co wiem a czytałam troche o occie jabłkowym - zażywanie w umiarkowanych ilościach jest wyłącznie prozdrowotne. Nie ma reguły kiedy pić. Nie wchodzi w reakcje z lekami. Ale najlepiej ustalić sobie dogodną godzinę i jej się trzymać. Ocet oczywiście rozcieńczać bo może podrażnić jelita.. Moja małżowina pije przed obiadem 2 łyżki octu na szklanke wody. Osoby z hiperglikemią powinny uważać bo ocet jabłkowy lekko podnosi poziom cukru więc lepiej uzgodnić z lekarzem diabetykiem. Idealny jest do włosów, można moczyć stópki w roztworze z octem, mozna moczyć paznokcie lub całe dłonie, itd itp Bastylko ja stosuje na włosy przed umyciem (wmasowuje) żeby nie było potem czuć bo ocet jednak capi :P Ale powiedz czy nie czujesz go potem na włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocet na czczo piją ci którzy obawiają sie pasożytów, ci którzy chcą poprawić metabolizm. Ale nie musi być pity na czczo więc spoko ;) :classic_cool: Vanilko dobrze robisz pijąc przed każdym posilkiem :classic_cool: Przejrzałam tą dietę a właściwie jadłospis. Jest fajny zawiera to co właściwie już wiemy tylko zapominamy lub nam sie nie chce. Warto czasem zaglądać żeby sobie przypomnieć i odżywiać sie zdrowo ;) ❤️ Spokojnego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jest pod tym względem fajna można modyfikować ja,dlatego wróciłam do niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dzisiaj bym sobie pospała naprawde. Daisy ,Fruwajaca musze wstawac o 5 ,pije kawe cos jem i o 6 jade do pracy. Mam do pracy około 12 km wiec musze dojechac,niby rano korków nie ma ale zawsze cos moze sie wydarzyc na drodze.Dlatego tak rano wstaje ,ale jutro juz piatunio wiec spokojnie. W sobote moze uda mi sie pospac choc mam imprezke trzeba bedzie cos naszykowac.Dzieci przyjda tak na obiad pewnie.Ale moze do 8 godziny poleze.Pewnie mnie M znowu obudzi,wstawaj na zakupy. Vanilko sama samochodem zaczełam jezdzic dopiero po około 5,6 miesiacach ,ale mnie nie porównuj do siebie mi dopiero pozwolono kule odsatwic po 5 miesiacach.Przy złamanej krawdzei nogi tak jest,u Ciebie szybciej.Tez mam prawego połamanca .Odczuwam poprawe jednak po krio,przestał mnie bolec a wczesniej pobolewał. Takze moze jakies efekty pozytywne sa,ale wiecej nie pojde. W czerwcu mój M ma isc,zobacze czy po pierwszym zabiegu nie zrezygnuje. Przez trzy wieczory prasowałam w domu,wiec na razie wszystko dochodzi do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wyzej to Plotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
chyba nowa stronka,wiec trzymajcie sie Kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo 🖐️ ciąg dalszy lata Pewnie zmiana stronki i nie widze kawusi - ale jesli nie było nikogo to zapraszam na kawke i herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana stronki ;) Nie mam szansy wysłać więc uwierzcie, że na stole są pyszne kanapki z szyneczką z indyka, twarożkiem, rybką itp A oprócz tego maślane rogaliki z dżemem 🌻 i biegne na zakupy bo musze zdążyć przed zabiegami 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać !!!!!!!!!, ja tu będę chyba robić za budzik :P Bastylia Tekla zrobiła superowy wykład na temat octu jabłkowego :D Ja walnę sobie szklankę zawsze rano, czyli na czczo przed pracą :) Vanilia jeszcze nie próbowałam diety, ale się przymierzam :D Daisy u mnie żadnej burzy, ani deszczu, posiałam kwiaty i muszę podlewać, bo susza :P No dobra nie będę taką wiedźmą na pobudzenie kawa i herbata :D oraz jak zwykle cieplutkiego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Podejrzewam że już ktoś był tylko strona stoi w miejscu:P Na wszelki wypadek przyniosłam kawę i herbatę (_) (_) (_) (_) |_| |_| |_| |_| Wczoraj mnie nie było, bo za głupotę trzeba płacić i zapłaciłam bólem kręgosłupa. We wtorek byłam na działce i myślałam że w jeden dzień wszystko zrobię. Nie przeliczyłam zamiarów na siły. Dzisiaj boli już mniej. Muszę się rozejrzeć za bańkami chińskimi, żeby w razie bólu mieć czym rozmasować. W sobotę i niedzielę będą u mnie targi ogrodnicze może kupię jakieś krzaczki. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kafe dzisiaj działa popisowo :P Myślałam, że budzę wszystkie, a tu cichutko siedziała Plotka :D Potem zderzyłam się z Teklą i za chwilę się minęłyśmy :D Terix miałaś rację ta cholera stała w miejscu ;) Ale mimo wszystko buziaki 👄 Pewnie wpis dojdzie na wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i ja z orsejowa wiele nie nspisze bo z tel tu jedynie moge was czytac ....u mnie powoli zycie wraca do lepszego ....buziaki dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc) Znowu sie nie wyrobilam.:( Nieszczescie ze mnie:( Ale caly czas mysle intensywnie o Was. Tylko nie moge zlapac rytmu. Fruwajaca a ile Ty pijeszc tego octu? Ja lyzke (jak pamietam o tym zeby wziac) do plukania wlosow daje 2 lyzki. Moze trzeba wiecej brac? Ach glowe mam nabita myslami ostatnio. I nic nie moge wymyslec. Musze sie zmobilizowac i napisac do Was na @ A na razie dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać !!!!!!!!!! Albo nie, pośpijcie sobie jak możecie :D To po cichutku stawiam kawę i herbatę :D Bastylia do picia na szklankę wody dwie łyżeczki octu ;) Miłego dnia z rana bo po południu ma padać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki za herbatkę.Pozdrawiam. U mnie całą noc padało i teraz tez ale delikatny deszcz. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :D dzięki za kawusie Fruwająca ❤️ Wstałam o 6.30 ale już byłam w Och... Moja Małża robił sobie badania labor a ja w rejestracji zaklepywałam termin do audiometrii. i mam na 2 lipca bo wcześniej nie ma potrzeby ;) W mojej wsi troszke pokropiło, burzy nie widać i wyszło słońce - jest przyjemnie rześko. Mogłoby troche więcej popadać. 🌻 Czas na II śniadanko bo pierwsze już dawno zjedzone pewnie ;) https://goo.gl/images/9LnLNB 🌻 https://goo.gl/images/3KmRyS Wskakuje pod prysznic i śmigam na zabiegi\]Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Fruwająca najpierw się rozdarłaś, że nas na łózkach podrzuciło a później każesz spać:D dzięki za kawę👄 Zjem drugie śniadanie, dzięki Tekla👄 Właśnie wróciłam z zakupów. Między innymi zajrzałam też do apteki, i szlag mnie trafił. Lek miesiąc temu kosztował 16,90 teraz 22,90. Inny kosztował 37,20 teraz 42,90.Czekam kiedy miarka się przebierze i z głośnym hukiem pier..... to wszystko. M piła wodę z octem cały grudzień i żadnych zmian nie zauważył, to przestał :D U mnie ciepło 17 stopni i na jeszcze tej wiosny (albo lata) nie padało i na razie nie widać deszczu. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Dziewczynki I mamy piatunio,och jak ja czekałam na piątunio,wreszcie moze jutro pospie do 8 a moze bedzie tak jak Zulka wstane skoro świt. Lodówka moja pusta,wróciłam do domu i chłopaki jeszcze znalezli jakies pizze wiec czekała na mnie goraca. Musowo jutro pojechac i cos pokupić. Moi chłopaki stary i młody skrecaja mi regały w piwnicy,bede mogła wreszcie przewiezc resztki przetworów do mojej piwnicy. A piwnice mam naprawde zimna. Dosłownie lodówka,około 3 stopni.Pranie juz sie pierze. Nawet nie mysle jeszcze czy będe sadziła jakies kwiatuszki na balkonie,pewnie nie bo nie mam czasu,a moze jednak jakąś jedna donice chociaż.Musze pomysleć. Ale przynajmniej nie mam ogrodu i nie będe sie schylała. A Vanilko pytalas która miałam noge połamaną,zle ci napisałam ,mój połamaniec to lewy.Odruchowo jakos napisałam prawa bo z ta noga miałam wieczny problem od kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Terix ja juz na temat leków sie nie wypowiadam ,ceny rosną bardzo a co zrobic ze z kazdym rokiem leków przybywa.U mnie do tej pory stała jedna miseczka z moimi lekami,teraz juz doszła druga miseczka z lekami M.Ale przynajmniej bierze,juz nie marudzi. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przychodzę ze smutną wiadomością,zmarł dziś rano mój wujek,najmłodszy brat babci,w środę pogrzeb mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle dwa dni nieobecności i już zmiana koloru na pomarańczę mimo zalogowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×