Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Mnie również od kilku dni nie chciało wpuścić na kafe,zatem ostatnia nieobecność nie z mojej hi,hi winy. Bastylko ja jeszcze w garnku nie byłam ale już przebieram nogami z niecierpliwością👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko Bardzo,bardzo współczuję❤️ Dziewczynki życzę bardzo udanej soboty i całego weekendu. W przyszłym tygodniu ma nam się popsuć pogoda zatem pomimo wszystko niech będzie superaśny. Zulka👄❤️ Całuski dla wszystkich wspaniałych Czytelniczek👄👄 No i idę do gara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Wróciłam od wampirzyc. Musiałam dzisiaj bo w tygodniu nie mam czasu rano, a trochę badań mi się nazbierało. Daisy wpadła bez kawy :O nu nu , dzisiaj tylko żółta kartka :D Zatem zapraszam kawa i herbata (_) (_) (_) |_| |_| |_| |_| Dzisiaj nareszcie oczekiwane targi "pamiętajmy o ogrodach" Może coś wpadnie w oko i kupię. U mnie pełnia słońca chociaż powietrze bardzo rześkie. Miłej soboty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ i za kawusie dziękuje Terixiu 👄 rzeczywiście pogoda jak marzenie, zaraz wybywam z domu - skończe jeszcze robić zupe z porów i hajda! Zostawiam babeczki czekoladowe na II śniadanko ;) https://goo.gl/images/vR2yB1 i życze miłej soboty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo za babeczki 👄 właśnie dogorywam, skręciłam sobie nogę:o a tak fajnie dzień się zapowiadał, pojechałam do ogrodnictwa i kupiłam pelargonie na balkon. miałam je dziś posadzić, a chwilę przed machnąć farbą tak odświeżająco szczebelki. miałam, ale szanowna teściowa zaczęła układać mi plan dnia (bo ja kierowca, z autem z odpowiednim czytaj duuużym bagażnikiem, a ona na gwałt kosiarkę na ogród wymyśliła dziś zawieźć nic wcześniej, choćby wczoraj nie mówiąc). więc rzuciłam wsio i w te pędy lecę i tak poleciałam, że na parterze przegapiłam ostatni schodek i sru:o jak gr u c h nęło aż usiadłam na tyłku, zaraz mi słabo, w uszach krew dzwoni. pojęczałam, postękałam, popłakałam z bólu i zaczęłam testować stopę czy mogę na niej stanąć. na szczęście lekko, ale mogłam, doczłapałam więc do mieszkania i padłam. jak pech to pech, to ta sama stopa, która oberwała krzesłem, więc spuchła i napiernicza jeszcze bardziej:( a tyle miałam do zrobienia... i wszystko leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy słuszny był Twój o mnie - niezgrabę niepokój. oby nie było gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojojoj Zulko :O:O:O a to pech! ❤️ ❤️ ❤️ mus nauczyć się chodzić i w ogóle funkcjonować wolniej bo Ty z tych szybkich ale "chwiejnych" jesteś :O ❤️ Zmuś się do zwolnienia. Wiem, że to trudne - podobnie miałam aż mnie życie zmusiło :O Inaczej nie tylko palce u nóg miałabym połamane ale wybite zęby i co nie daj boże złamania kończyn. Miałaś powiedzieć dohtorom, że przewracasz sie na ulicy - powiedziałaś? ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był dzisiaj niesamowity upał. Wszystko kwitnie: forsycje, drzewa owocowe, bzy a kasztanowce mają pełne kiście - musi matury blisko są ;) Przyśpieszona wegetacja. Byłam na "kółku" a potem na piwie z "bratnią duszą" Jutro - wypad w góry. Miłego wieczoru 🖐️ Vanilko ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witajcie kochane dziewczyny. Jakoś żyję, chociaż jestem zasmarkana i z drapiącym gardłem. I taka zahabaniona musiałam chodzić do pracy bo zostałam sama w pokoju.Ale jakoś dałam radę. Widzę wielkie zmartwienie u Vanilki....czy Vanilka pisała coś na @? Bo ja nic nie dostałam..... A poza tym u mnie przepiękna wiosna....... Bujnęło kwieciem :) Nasza Bastylka przepięknie wygląda. I ten radosny uśmiech - cudo! Terix pewnie zakupiła fajne roślinki. Zulko, no nie najlepiej z tym skręceniem... Jest taka maść...UZARIN....bardzo pomaga mojej mamy na siniaki, opuchliznę i miejsca poupadkowe....może popróbuj... Przytulam 😍. Teklo, miłej wyprawy :) Daisy...jak cudnie mieć Twoje dobre fluidy w naszej drużynie. Plotko...czekamy na zdjątka z nowego gniazdka. Orsejko...kijoszki w ruchu? Fruwająca...jak sytuacja w pracorze? Wywalczyłaś coś? Betulka...dawaj do nas, grupa siłą! Całuję wszystkie i zyczę spokojnej nocy a jutro wymarzonej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam niedzielnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Ojoj ale się zmartwiłam:( No i muszę kończyć,jestem wołana😭 Ale długo byłam:p Postaram się jeszcze zajrzeć A tym czasem znowu bez kawy...... Sorrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pozdrawiam wieczorna kawka i herbata. Siostra jeszcze miała wstrząs mózgu,jest opuchnięty można zwalczyć tylko sterydami a na to też potrzeba czasu,rękę i noga ma niedowład,udaru nie miała lekarka tak powiedziała. Będzie potrzebowała rehabilitację. Wszystkim zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to o plotka napisze ze mamy problem,corka w szpitalu,moflimy sie zeby wszysto sie jakos ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozno sie melduje. Zmartwienia macie w rodzinie... Plotko, Vanilko modle sie zeby Aniolki czuwaly. Ja mialam nawet znosna niedziele. Po tych wszystkich niedzielach pelnych rozpaczy niepewnosci teraz jest u mnie spokojnie. I nudno potwornie, choc potrafie sie sama soba zajac. No coz takie zycie. Dobranoc dziewczyny. Nie wiem jak u mnie bedzie ze spaniem. Obzarlam sie ze az strach. Na kolacje zjadlam dwa duze udka kurczaka(bez dodatkow) i pol sloika miodu z orzechami w zastepstwie , bo nie mam slodyczy w domu. Kolorowach snow, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne Vanilia przykro mi ogromnie:(:(:( Ploteczko co się dzieje? przez moment pomyślałam, że c. przy nadziei i coś nie tak, stąd ten szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×