Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

heloł nie było mnie chwil kilka, bo oprócz niewesołej codzienności, pracorowo ostatnie dni upłynęły pod znakiem spotkań z... i tu zagadka (od razu zgadniecie)"kolegą kierownikiem" ;););) jedno z nich musiałam otworzyć, w dwóch pozostałych towarzyszyć, otoczyć opieką, jak to organizator ma w obowiązku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko, byłam w garze i dech mi zaparło - jak młodo i pięknie wyglądasz, ten kolor baaaardzo twarzowy, bomba:) a czy tym razem na ślubie będziesz miała fascynator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi dziś pojechali w okolice Bastylki, za to wczoraj przyleciał brat m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie może ile czasu nabity na czole guz jest wypukły? pytam, bo ten na mojej stopie wciąż wystaje, boli, noga lekko spuchnięta, ale kolorków (siniaka) nie ma, a to już tydzień jak amortyzowałam upadek krzesła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mi się zamykają, najchętniej zakopałabym się w pościeli, ale jeszcze mam coś do zrobienia:o w ogóle mam wrażenie, że dziś jest piątek, a tu doopa, jutro trzeba zwlec się do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo 🖐️ Bastylko od rana próbowałam wejść na cafe i ciągle wyskakiwał mi błąd strony. No i nie udało sie a potem musiałam biegusiać na zabiegi. Dzięki że zakrzątnęłaś sie koło śniadanka 👄 ❤️ Bastylio piękne fotki ❤️ zapisałam sobie je w archiwum ;) Wszystkie mi sie podobają a najbardziej ta na siedząco na murku na tle mostu ❤️ Zulko - guz może być długo. Smaruj Liotonem w żelu ile razy sobie tylko przypomnisz ❤️ Strasznie biegany miałam dzień i podobnie jak Tobie zamykają mi sie oczy ze zmęczenia. Śmigam pod kołdre ❤️ ❤️ ❤️ Dobrej nocy Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawusia,zapraszam. Ja tez usnełam po 20 godzinie,a mimo tego oczy mi sie zamykaja. Za to mam na kilka dni czyste okna i firanki.Pewnie po tygodniu wszystko wróci do nory ,znowu beda brudne ale na razie czysto/ Zulko ja tez myslalałam ze wczoraj był piatek. Ale jutro wolne,za to inne obowiazki. Zulko nie uwierzysz ,ale nawet nie mam czasu zrobic zdjęc gniazdka,moze w sobote albo w niedziele.Choc nikłe szanse na wolna chwilkę. Wiadomo do zdjec trzeba choc kuchnie pozamykac w szafkach. No nic miłęgo dnia,zaraz wybywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zulko smaruj jak tekla pisze zelem chłodzącym. Bastylko zaraz odnajde garnuszek,jak ja tam dawno byłam. Orsejko ,ale czytam Ty tez jestes zalatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątkowo pozdrawiam Vanilka cierpnę na samą myśl co się teraz z Wami dzieje:(:( trzymam za łapkę ❤️ u mnie pół firmy pojechało nad morze i puchy dookoła, sama dziś kwitnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko nie pędź tak i tak nie dogonisz czasu;) czasami się zastanawiam dokąd tak gnamy i po co???? Teklo dzięki za podpowiedź z tym smarowaniem stopy żelem, jest rano, a ona już wylewa mi się z buta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Plotko dziękuje za kawusie 👄 ❤️ Ostatnio nie moge sie zwlec z łóżka - spałabym i spała. Plotko zazdroszcze Ci czystych okien ja nie moge umyć bo sąsiad z góry robi remont i pyli. Mam nie tylko hałas ale i szare okna :O Na balkonie na razie nic nie moge zrobić. Jeszcze miesiąc tak będzie :O Zulko - możesz na zmiane z Liotonem smarować Altacetem ❤️ ❤️ ❤️ Altacet możesz nawet na noc jako kompres sobie zrobić. Vanilko - zła wiadomość :O:O:O ❤️ ❤️ ❤️ Bardzo smutno 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Od kilku dni nie mogłam wejść na cafe, pewnie znów jakaś awaria. Vanilka całym ❤️ jestem z tobą. Po pobycie w szpitalu miałam skierowanie na rehabilitację-pobyt dzienny. Zaplanowano mi na 28 czerwca. W środę dostałam telefon żeby od czwartku zgłosić się, i mam przyśpieszone zabiegi o 2 miesiące. Bastylka nic się nie zmieniłaś poza kolorem włosów, pięknie wyglądasz. Plotka dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 zjem na drugie, bo przyszłam głodna jak wilk:D Zaraz idę na ostatni masaż u Ali, później dopiero za miesiąc. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Dzien dobrek Vanilko mocno wspieram i trzymam kciuki zeby bylo dobrze. Dzisiaj piatek ale mnie tak po prawdzie wszystko jedno: piatek czy swiatek:P Raczej tych swiatkow odkad jestem sama wyjatkowo nie lubie . W tygodniu to jeszcze wyszukam sobie zajecie, gorzej w niedziele. Choc teraz jak jest cieplo coraz czesciej biore pojazd i jade w swiat. Terix ja sie zmienilam. I to mocno. Zewnatrznie(mam pare kilosow wiecej bo nie pale) wewnetrznie jeszcze bardziej. Trzymajcie sie dziewczyny. Ja po poludniu musze zaczac pracowac. A moze zaczne juz teraz a po poludniu gdzies pojade? Nie wiem?Wypije jeszcze jedna kawe to sie zdecyduje. Ostatnio jestem niezdecydowana na maksa. Nigdy taka nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ki diabeł;) odświeżałam stronę i nie było widać Waszych wpisów, dopiero jak puściłam swój pokazały się Wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w pracy i już przebieram nogami. Bastylko na te wypady jeździsz i wracasz, czy zdarza się zanocować poza domem? jak sobie radzisz z michałem? bo ja motoryzacyjny neptyk jestem, nigdy nie musiałam się tym zajmować, teraz już tak i nie idzie mi to dobrze:o jutro chcę jechać zmienić opony, czas najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wieczorkiem Tzn Plotka jest,nie mam mozliwosci sie zalogowac a z telefonu nie puszcza. Bastylko pieknie wyglądasz,taka młoda. Zulko ja nie pędze ,ja po prostu na bieżąco jestem nieobrobiona,a chyba najbardziej wykancza nas niepewność,oj wiele sie u nas dzieje.Ale nie mam teraz jakos siły pisac.Moze kiedyś. Dobre jest to ze mam 2 dni wolnego czyli sobote i niedziele. I zyjemy z dnia na dzien,zakupy ,praca itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teklo u nas mycie tez nic nie daje bo dalej ludzie koncza mieszkania,kurzy sie ,wczesniej wszelkie płytki cieli na klatakach ,teraz juz na balkonach.ale choc troszeczke jasniej w mieszkaniu sie zrobilo.Nie na długo.Ale teraz co innego, tylko cztery okna,to mozna nawet raz w tygodniu przetrzeć.A najbardziej jestem szczęsliwa ,ze nie mam działki,ogrodu.Nawet nie wiecie jak sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze i piszę i nic nie ma,chyba nowa stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro wieczorne 🖐️ Ja już odpoczywam. Już bez stresu, pozałatwiałam co miałam do załatwienia ;) Sąsiad na górze po południu już nie wiercił więc kawe piliśmy w błogiej ciszy. Jutro mam zajęcia w moim "kółku" W mojej wsi jeszcze nie przekwitły forsycje a już zakwitają bzy. wiosna nadrabia wszystkie zaległości :D:D:D Życzę Wam spokojnej nocy i dobrego odpoczynku Vanilko ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam cieplutko w sobotę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×