Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Witam -czesc] koniec tygodnia mamy Zapraszam na kawusie i herbatke - pachną ładnie :) Dalej w mojej wsi mokro i ponuro ale za to świeżo i wilgotno a o to chodziło. Niestety zalało mi balkon do połowy i moją sztuczną trawe :P Śniadanko nam porzysłali z najlepszej śniadaniowni Krakowa: https://goo.gl/images/7RgkyF 🌻 https://goo.gl/images/HFfvUX 🌻 https://goo.gl/images/nSUa81 🌻 https://goo.gl/images/gk4eUG Do wyboru do koloru ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dziewczyny nie jestem za często.Ciągle się coś dzieje.Wczoraj u siostra było dwa pogotowia jedno dało zastrzyk wytłumaczyło,było widać ,ze lubią swoją pracę,a po jakiśm czasie nie przeszło było drugie ,a tu trochę dwa gbury z łaska ,ze przyjechali.Za prali siostrę na sorze dostała kroplówkę i po 2 w nocy przywieźli. Pani neurolog powiedziała,że siostra nie będzie chodzić.Ale zobaczmy co powie lekarz który ją operował.Jesteśmy w trakcie załatwiania hospicjum domowego.To na razie tyle u mnie Trzymajcie się dużo zdrówka.Udanego weekendu. Znacie św.Ritę?Pomaga w trudnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko Bardzo mi przykro👄👄 Bastylko Tak autko prawdopodobnie naprawione. Pisze prawdopodobnie bo teraz trwają testy:p. Okazało się że strzeliły sprężyny w tylnym zawieszeniu. A że transport potrzebny to mój chłop jeszcze wczoraj owe sprężyny zakupił i własnoręcznie zamontował. No i dlatego we mnie ta niepewność co do działania;). Żartuję sobie ciut bo mój chłop wprawdzie nie mechanik ale większość prac przy aucie robi samodzielnie. Bywa czasami bardzo wkurzający ale wszechstronne uzdolnienia przyznać mu trzeba:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Mniam jeśli pozwolisz wybieram pozycję drugą i trzecią. Z pierwszej i czwartej jak odrzucę rybkę także może być;). Jakoś ostatnio nie pasuje mi wędzony łosoś. W sumie łosoś nigdy mi za bardzo nie smakował,nie wiem czemu ale ma posmak farby.Nie lizałam wprawdzie emulsji hi,hi ale jej sapach pozostaje w ustach jak się długo maluje no i tak mi się to kojarzy jak wcinam łososia. Ogólnie rybka nie dla mnie. Ostatnio coś całkiem nie smakują mi rybki. Dzisiaj jadłam trewala wędzonego. Niby nie ma się do czego przyczepić a jakoś pupy nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Witam Kolezanki z pracy.Jeszcze 2-3godziny i wolne.Wolne do poniedzialku.Daisy gdybyd chciala namiary na dobrego neurologa w L. To daj znak. Moj syn byl i ja i M ,chyba juz rodzinnie tam chodzimy.Nie ma problemu ze skierowaniami,tylko na pierwsza wizyte poczekasz z miesiac.Mysle ze moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Bastylko pamietam jak posalas o leczeniu pajaczkow na nogach,ja zaniedbalam niestety i juz mam prawie zylaki,strasznie mi sie powiekszyly.Mysle ze tez chodzenie ciagle to zrobilo a moze jestem w bledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena za to tej rybki pupę szarpie na kawałki zatem tym bardziej jestem hi,hi rozczarowana jej smakiem:p No nic zaraz wraca mój M z pracorki,zapytam jak sprawuje się autko i czy mogę planować wycieczki;):p Żarcik taki bo ostatnio wycieczki mam tylko po zakupy lub z mamą do lekarza. Jak mówię o wycieczkach to mój M dostaje gorączki:p i drżączki;) Udanego weekendu👄 bez deszczu i burz. Zdrowego,ciepłego i słonecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Teklo u nad tez pada z przerwami ciagle,nawet nie patrzylam co sie dzieje z moimi pelargoniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Zulko a moze powinnas isc na zwolnienie z ta noga,moze poprobuj moczenia nogi,oj pewnnie przydalaby ci wirowka zabieg,zeby to czlowiek od razu mial takie skieroeanie. Vanilko tylko wspolczuje,w przypadku mojego taty jak wzyealismy karetke jednego dnia kilka razy,lekarz stwierdzil ze nie ma wyjscia ,potrzebne jest hospicjum.I tak zrobilismy,tam przynajmniej mysle nie cierpial tak bardzo jak wdomu.Morgina juz nie dzialala wdomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Oczywiście proszę o namiary na neurologa zwłaszcza że jak się domyślam przyjmuje na nfz?. Kiedyś chodziłam do fajnej babki ale już u nas nie przyjmuje,jedynie prywatnie. Popracowała z 3 lata wyrobiła sobie markę i poszła na swoje. Na nfz przyjmuje tylko na jakimś pipidowie z 40 km od mojej chałupki no i w szpitalu w L. Pajączki na nogach także mam okropne. Nie wiem jak to leczyć bo prywatnie mnie nie stać toż całe nogi w czerwone pajączki:( Gdzie by się nie obrócić to wszystko się sypie,masakra No nic teraz zmykam,baj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Milego spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ,już coś więcej wiemy ,to jest na ciek w głowie który odpowiada za ruch,też powiedział ,że siostra nie będzie chodzić ,straci kontakt z nami,a potem nie muszę mówić.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Daisy napisze tutaj,oczywiscie na fundusz,pani agnieszka. Jakos tam, przyjmuje na nowym Swiecie,przychodnia wojewodzki osrodek medycyny pracy.Nazwisko musze xobaczyc ale agnieszka jest jedna tam pani neurolog.Nie mam jakis. Zastrzezen do niej,a wizyta na fundusz trwa okolo 30,40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zechcesx naxwisko to podam z domu,przyjmuje tam kilka razy w tygodniu.Wojewodzki osrodek medycyny pracy filia nr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Czy nowa stronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Vanilko tak bardzo jest mi smutno, tak bardzo Ci wspolczuje, tak bardzo Ciebie rozumie. Nic nie moge zrobic tylko przytulic na odleglosc. MOze jeszcze nie wszystko stracone.?Trzeba wierzyc do konca. Bo jak najblizsi przestana wierzyc to co bedzie? A hospicium to jeszcze nie wyrok. Wczesniej rano czytalam forum, ale nie mialam czasu na pisanie i bardzo delektowalam sie kanapkami Tekli. Tylko ze teraz odechcialo mi sie jedzenia. Nie wiem dlaczego mytopikowe dziewczxny mamy klopoty i jeszcze wiecej jak tylko klopoty. Ale trzeba tez wierzyc . Ja od dzisiaj wierze w ludzi i ludziom. Pisalam o zgubionej karcie abonamentu. Dzisiaj przyszla poczta z biura rzeczy zagubionych. Ktos (dobry czlowiek) znalazl i temu komus chcialo sie pofatygowac i zaniesc ta karte. U nas sa dwa dni wolne, poniedzialek tez jakby nie wystarczyl jeden dzien. Nienawidze swiat i niedziel. Jeszcze w dzien powszedni sie zajme ale swiata katastrofa. W poniedzialek ide na koncert, ale tez takie wyjscia solo to tak troche jak proba odwagi. Bo co mam robic sama w czasie przerwy? Wczesniej to chociaz wypalilam ze 3 Marlboro.... No nic odchamiam sie za wszystkie czasy. Dzisiaj w planie Cosi fan tutte:) Ale wracam po 10 sama przez park na piechote:P Trzymajcie sie dziewczyny. Do jutra albo do dzisiaj nocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile bedziemy sobie tak dawac! Kafe znowu sie zbiesila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na momencik Daisy podaje tutaj P .A. Pęcak myśle ,ze warto Bastylko ja nie mam czasu a tez bym chciała tak pochodzic. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątkowe cześć Teklo za pyszne dbanie o nasze pełne brzuszki;) wielki buziak dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko a kojarzysz jak gubisz różne rzeczy? np. tę kartę abonamentową? Daisy małżyk złota rączka to skarb, takiemu łatwiej wybaczyć wycieczkowe drżączki;) Vanilia, od dwóch miesięcy na własnej skórze przerabiamy temat, który teraz załatwiacie:o Ploteczko nawet jakbym była na l4, to nie miałabym szans na leżenie z nogą w górze, nie w tej sytuacji, w jakiej teraz jesteśmy:o Teklo deszcz tak zacinał, że aż zalało Twój balkon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie jak drzwiami przytrzasnęłam sobie paznokieć? 12-go minął miesiąc, przez który paznokieć był tylko brzydki, bo w 3/4 czarny, teraz jak wyrósł z macierzy jest obrzydliwy, brrr właśnie tam gdzie wyrasta zrobiła się dziura (na szczęście pod spodem widać nowy) teraz muszę uważać żeby o nic nim nie zahaczyć, bo będzie kuku:o i pozostaje czekanie aż sam zrośnie, ale w tskim tempie to chyba zajmie z pół roku, a może i dłużej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ❤️ Zulko ❤️ płacze razem z Wami ❤️ ❤️ ❤️ dlaczego tak musi być? Vanilko jest mi tak bardzo bardzo przykro i smutno. Siostra młodsza od Ciebie? O Boże jak przykro że tak sie stało :( To tak jakby moja Siostra ❤️ ❤️\ jak ciężko Dziewczyny że musicie przez to przechodzić U moich Swatów też niewesoło. Sw... w przyszłym tygodniu będzie miała przeszczep komórek macierzystych. Wcześniej były pobrane i chodowane. eeehhhhh... Bastylko Kochana ❤️ ❤️ ❤️ mocno Cię ściskam przytulam. Dzielna Dziewczynka jesteś chociaż wcale dzielna nie musisz być ❤️ Mamy prawo sie bać i czuć sie samotne i slabe ❤️ 🌻 Klópoty mają dziewczynki topikowe czyli my. Ale nie tylko. Bastylko nieszczęścia są wszędzie: choroby, dramaty, smutki i kłopoty. Jak sie tak rozejrzeć to wszędzie :O 🌻 Zulko lało prosto w mój balkon bo był silny wiatr. Umyło mi zapyziałe okna :P ale trawa mokrusieńka. Od jutra zmiana pogody - trawa szybko wyschnie, troche jej pomoge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×