Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Mnie się znowu przepadło na kilka dni:p Jestem jak statek widmo,pojawiam się i znikam;). Taka stara spróchniała łajba,to ja:D Dzisiaj byłam na laserowym usuwaniu zmian skórnych. W tym miejscu szykuje się dłuższa opowieść ale w tej chwili nie mam czasu. Znacie mnie hi,hi jak już mam coś do powiedzenia to mówię,mówię krótko nie potrafię po prostu. Zatem opowiem kiedyś tam;) choć w sumie może nie ma o czym? Uwierzycie że u mnie nie padało od jakiegoś miesiąca. Burze i deszcze ciągle przechodzą gdzieś bokiem pomału robi mi się susza. Podlewać wszystkiego nie ma szans,za duży hi,hi areał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki przyjmijcie buziaki ode mnie,takie gorące👄👄. Teraz muszę mojemu M przygotować jakieś jedzonko bo mi zaraz wparuje na chatę głodny jak wilk. Jak nie dostanie michy to gotowy mnie jak czerwonego kapturka pewien dziki zwierz,potraktować;). A że leśniczego w mojej najbliższej okolicy żadnego,miło by mi nie było. Zulka Bardzo mi przykro z powodu urazu,przytulam bardzo mocno❤️ No nic znikam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki kawusia,zapraszam Nam jest smutno,ale na razie nie napisze bo wszystko musimy przezyc.Zycie jest trudne bardzo. Zulko przykladaj kapuste,ja tak długo robiłam,najlepiej trzeba ja jeszcze rozklepac zeby pusciła sok. Przypomniałas mi musze do tego wrócic,,musze isc do ortopedy bo ostatnio tez mi noga dokucza.Juz mam skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kawusia podana i siorbana - dzięki Ploteczko ❤️ wygląda na to że nowa stronka więc zaczynam przerzucanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! jest stronka Plotko nie zwlekaj z informacją bo wiesz jak to jest: zaczynam od razu domysły najgorsze :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc miałam drapaną - wstałam żeby nie denerwować sie w łóżku. Obejrzałam nagrany wywiad z Hanią Bakułą, posiedziałam do 4.00 i położyłam sie znowu. Ptaki już obudzone śpiewały mi przy zasypianiu. No i spałam do 9.30 - miałam ten komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Wróciłam już z zabiegów i bardzo chętnie sięgam po kanapki z łososiem:D dzięki Tekla Plotka ❤️ Mnie we wtorek szlak trafił jak wróciłam do domu, aż ryczałam ze złości. Po zabiegach pojechałam do miasta bo miałam jeszcze sprawy do załatwienia i wróciłam z pociętą torebką. Na szczęście nic nie ukradli bo z tej strony gdzie cięli miałam butelkę z wodą, butelka też przecięta. Torebkę kupiłam miesiąc temu. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Teklo ..dzieki 👄 za sniadanie Ploteczko za kawunie 👄 i bardzo bardzo przytulam do ❤️ Terix .. no masz ci los 😠 kiedyś moja mama przyjechała i szła z autobusu z raczkami na ramieniu :D:D:D no wiem że to nić śmiesznego ale po latach wspominamy i padamy na kolana .. A mnie nowa choroba dopadła muszę iśc do lekarza nie bardzo zdawałam sobie z tego sprawe ale lekarz ktory był u mamy zauwazył ze mam zapalenie stawów u rak mam takie bolesne gulki a ja myslałam że coś tam mnie pokąsało :O ..taki młody doktorek ale widac ambitny .. miłego dnia u mnie nić nie padało a duchota ze szkoda gadać :O i tak zle i tak nie dobrze ale ja wole umiarkowanie czyli 20+ st. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z każdej wolnej chwili by do Was zajrzeć i dać znak życia. Dzisiaj ciut leniuchuję bo pościągałam opatrunki z ran i nie wolno ich zakurzyć. Prace polowe nie wskazane choć oczywiście i tak ciut tam coś poskubałam:p do południa miałam pochmurno ale teraz już wyszło słoneczko i jest pięknie ale sucho coraz bardziej. No wszystkiego mieć nie można;) Teeklo Diabelnie mnie inspirujesz tymi kanapeczkami,coś zmałpuję na 100% Ploteczko oj i mnie zmartwiłaś tym wpisem:(. Złe myśli zaraz człowiekowi przychodzą do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na siłę staram się myśleć pozytywnie,nie zawsze się udaje ale nie można powiedzieć że się nie staram;) no i co by tu więcej?! Pisałyście kiedyś o magnolii,moja w tym roku tak pięknie kwitła.Calusieńka jeden kwiat a myślałam że jej pączki wymarzły bo tak bidnie wyglądały po zimie. No ale nie udowodnię swoich słów bo zdjęcia oczywiście nie mam. Wcześniej ciężko mi było cokolwiek utrwalić na dłużej teraz to już kompletnie na nic czasu nie mam. No nic będę zmykała bo tradycyjnie zawsze coś. Buziaki i udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
🖐️ dziewczyny pozdrawiam u mnie ciągle w ruchu.Była duchota teraz nie dawno po grzmiało pokropiło lekko.Mogę powiedzieć rezonans siostry i strzelanie nic nie dało ,małpy są nic ich nie ruszyć. decyzja lekarzy jeszcze raz wracają do początkowej chemii,5 dni trucia 21 odpoczynku.może w końcu dowiemy się jak rehabilitacja.A szwagier 6 tygodni ręka w szynie złamana,i żebra 2 lędźwiowe złamane. Nosi pas bo ma przepisany.Mi wczoraj z ortopedii dzwonili ,usuniecie żelastwa koniec czerwca początek lipca,będą dzwonić,miałam mieć 24 maja.Mama z ojczymem po połowie lipca operacja na oczy. Zulka i co doktor ciebie przyjmie.? Wszystkim życzę udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko domyślam się co się stało:( i bardzo Wam współczuję ❤️ pamiętaj proszę, że to o niczym nie przesądza. trzymajcie się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo buziaki za kanapeczki śniadaniowe 👄 wiem co znaczy przewracanie się z boku na bok kiedy sen nie przychodzi, wrrr tylko, że u mnie tak jest jak zaliczę pobudkę np o 1, 2 lub 4 i potem zasnąć nie mogę przez godzinę, dwie. w końcu jak odpłynę czas wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix szkoda torebki, ale najważniejsze, że nie udało się gnojowi Cię okraść. i mamy sygnał, że trzeba być czujnym na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko cały czas powtarzam, dopóki coś proponują - jest szansa i tego trzeba się trzymać i wierzyć, że w końcu coś tę cholerę wykurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko jak fajnie, że doktorek zerknął fachowym okiem na Twoje łapki. teraz czas na działanie. młodzież wróciła znad morza? Borysek się stęsknił za swoją Pańcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Twoja magnolia kwitnie na biało czy różowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko wiem ale ciezko.i im i nam.Ale takie zycie. STaram sie jak najmniej myslec.Dobrze ze nie msm czasu,bo pracuje do niedzieli.Poniedzialek bede miala caly wolny.Zajme sie mieszkaniem gotowaniem po prostu soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nowa stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Dobry wieczor U nas dzisiaj czerwona kartka w kalendarzu. Wiebowstapienie Panskie. Plotka przykro mi sie zrobilo. Tulam mocno do serducha. Vanilka, wiem ze w tym roku nie masz najlatwiej. Cala Twoja rodzine neka choroba. Czasami tak jest, trzeba przetrzymac. A ja mysle podobnie jak Zulka. Tak dlugo jak proponuja zabiegi jest szansa na wyleczenie. Trzeba mocno wierzyc i sie modlic, nie ma innego wyjscia. Odnosnie modlitwy: czytalam o takim eksperymencie . Leczona pacjentow o podobnych schorzeniach, jednakowymi lekarstwami i metodami leczenia. Za jedna grupe jeszcze dodatkowo sie modlono i ci wyzdrowieli szybciej. Czyli wiara czyni cuda. Modlitwa jesli nie zaniedba sie lekarstw tez czasami pomaga. Jestem tak niezadowolona z mojego nowego komputera. Robie tyle literowek . Klawiatura jest tak rozstawiona ze nie ogarniam jej nawet moimi duzymi lapami. Terix napisze jedno. Chamstwo sie szerzy! Dobrze ze tak sie tylko skonczylo choc torebki szkoda. Dobranoc dziewczyny. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kawusia i herbata. Miłego dnia. U mnie wczoraj była burza i padał deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ za kawusie dziękuje Vanilko ❤️ U mnie pogoda ładna obyło sie wczoraj bez burzy. Terixiu - no takie coś! :O:O:O ❤️ co sie z Polakami porobiło :O Orsejko - bywają uczciwi lekarze i jak widzą to mówią. Oby to było do ogarnięcia i wyleczenia ❤️ Przy ostatniej wizycie u mojej dentystki - bardzo podkreślała żeby brać Wit D3 i to w ilościach stosownych. Polacy nie biorą albo biorą za mało bo uważają, że sloneczko polskie wystarczy. Nie wystarczy. Jedna kropla vigantolu to 1000 jednostek. Pokrywa to zapotrzebowanie na ok 10-12 kg ciała. Przy wadze 60-70 kg potrzeba co najmniej 6000-7000 jednostek czyli 7kropli vigantolu. Zastrzegła żeby nie brać żadnych suplementów które udają D3 - to zwykłe chwyty marketingowe firm farmaceutycznych. D3 jest konieczna w przypadku stomatologii do dobrej kondycji dziąseł i zębów. Ogólnie to dobry "wypłukiwacz" potencjalnych chorób nowotworowych. Mnie zalecił ginekolog, teraz stomatolog a sprawe poruszyła też fizjoterapeutka która prowadzi moją gimnastyke. Zachęciła nas abyśmy brały bo to ważne w kondycji ogólnej i zwalnia starzenie kości i nie tylko. 🌻 Dentystka moja poruszyła też sprawe Wit C. Ja biore 1 kapsułke C1000 na dobe - powiedziała mi że to za mało. Że powinnam brać dwie wit C1000 na dobe. Uszczelnia naczynia krwionośne i zwalnia proces odsłaniania szyjek zębowych i krwawienia dziąseł - ogólnie zapobiega parodontozie. Podkreśliła, żeby przy zwiększonej ilości wit C pić więcej wody żeby nie odkładały się w nerkach kryształki. Mówie Wam to bo może te informacje Wam pomogą. Sterta pysznych kanapek dla Was https://goo.gl/images/TUfEqH 🌻 https://goo.gl/images/nfhrSL i śmigam bo zaraz do mnie przyjeżdża Synowa z wnusią na kawke Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Teklo dzięki tobie jeszcze raz powtórzę zrobiłam badanie witaminy d3,akurat z wynikami byłam u endo już 2 lata biorę zaczynałam od 8 kropelek,a już 1,5 roku po 4 kropelki.I wiesz co tak myślę ,że dzięki braniu tej witaminy i zmienionemu żywieniu noga mi się szybko zrosła,ja nie patrzyłam ale mój m mówił ,że lekarz jak patrzył to był w szoku i to co mi kazał zrobiłam bardzo dobrze był zszokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek U mnie poczmurno ale nie pada, a potrzeba deszczu. Teklo w chwili wolnej napisz prosze jakie witaminy bierzesz dodatkowo. Masz duza wiedze na ten temat a i mnie pewnie czas czyms tam sie wspomagac. Ja zaraz musze do dentysty. W sprawie "narastania" nowych zebow. Ach nie chce ale musze.....marsz do dentysty! Na razie. Udanego popoludnia zycze Wam wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×