Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

na dworze już szarówka i moje lampki solarne już się świecą (powtykałam cztery w skrzynki z pelargoniami) - mam takie, które zmieniają kolory, fajnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo witaj wieczorem to u nas tak mocno daaaawno nie padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zulko 🖐️- odpadłam, zaczytałam sie ;) ❤️ I tak mi sie zachciało spać, że jak sie zaraz nie walne to zasne na siedząco :O Dobrej nocy Zulko ❤️ Vanilko ❤️ Dobrej nocy Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj wredna pogoda, byłam w K-wie i lało całą drogę :P Deszcz był potrzebny, ale bez przegięcia ;) Fakt taki, że wszystko ruszyło i rośnie :D Najlepiej trawa i chwaściory :P Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł 🖐️ sobota! jeśli nikt jeszcze nie podał kawy i herbaty to zapraszam (__)? (__)? (__)? U mnie już nie pada. Fruwająca mieliśmy wczoraj już drugie koszenie traw - wszystko rośnie jak oszalałe Zulko - no niestety paznokcie i nie tylko regenerują sie długo. Obawiam sie że wiecej niż pół roku :P Wcieraj odżywke. Fruwająca - co robisz ze skoszoną trawą? Spałam dzisiaj długo ale jakoś niespokojnie - ciągle się budziłam zasypiałam budziłam zasypiałam :O Śniły mi sie aktualizacje Windowsa bo wczoraj robiłam :O Daisy - z łososiem wędzonym trzeba ostrożnie bo odczucie może być tak jak u Ciebie: że śmierdzi. Małe ilości - odrobinka, jedna kanapeczka i wystarczy. Za to świeży jest super. Moge jeść codziennie :classic_cool: Robie na patelni bez tłuszczu lub wkładam na 20 min do piekarnika. Śniadanko Zacznijmy pysznymi słodkimi grzankami ;) https://goo.gl/images/UtjWxP a potem coś konkretnego https://goo.gl/images/1z4UdH 🌻 https://goo.gl/images/SqXZ9t Ilość porcji nieograniczona :P:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie pochmurno nieśmiało przebija się słoneczko. Tekla dzięki za herbatkę śniadanko,pytałaś ile lat ja jestem 73r,a siostra 77 w lipcu ma urodziny,a walczy z tym świństwem 18 lat w czerwcu mnie. Milej soboty dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana Vanilko! ❤️ jesteście takie młode ❤️ Serce pęka jak pomyśle o Siostrze ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem starsza od Ciebie o 21 lat ❤️ ❤️ ❤️ mogłabym być Twoją mamą Vanilio ;) Zrobiłam już zakupy - ide gotować zupe. Dzisiaj przychodzą do nas dzieci na kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również zrobiło się bardzo,bardzo smutno:(. Co można napisać?! Wanilko, Zuleczko przytulam i cierpię razem z Wami👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Sama przez park ciemną nocą. Na samą myśl włosy mi stają dęba na głowie. Z drugiej strony jeśli czujemy się pewnie i bezpiecznie to najpiękniejsze momenty wiosną po zmroku w parku. Te zapachy życie zwierząt,ptaki.Kiedyś za pięknych młodych lat z moim M chodziliśmy wieczorami do parku właśnie. Wiosną było bajecznie. Zero ludzi za to życie aż tętniło. Jak się umiało siedzieć w ciszy to biegały obok nas kuny,jeże .Ptaki śpiewały miłosne trele,komary gryzły niemiłosiernie,czasem był diabelny ziąb ale było cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Dziękuję za śniadanie,dzisiaj wszystko w moim guście. Dziękuję👄 Fruwająca I u mnie podlało,wszystko rośnie w oczach. Jest jednak tak zimno że już te deszcze mogłyby se iść w diabły. Marznę w domku pod kołderką:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz się pożegnam bo tradycyjnie robota czeka. Buziaki i do następnego razu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Witam sobotnio.Mialam tyle planow na dzisiaj i nic z tego.Wrovilismy z zakuow,cos tam naszykoealam jedzenia i polozyl mnie kregodlup do lozka.Mam leki moze fo poniedzialku cos przejdzie.Bo nie wiem co zrobie. Vanilko,Zulko jestem z Wami.i sie modle.Ten ro jest widze ciezki dla wszystkich.Zulko ja kiedys przez przypadek ociagelam jakos hybrydei zeszlo kawalek paznokcia.Dlugo sie regenerowal i bardzo brzydko wygladal.Daisy mi tez zimno w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terrix jak pisalas o zabiegach podalas jakis zabieg nieznamy mi,naspisz cos wiecej jaki to?Bo juz zaczynam we wsxystko watpic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nowa stronka,moze uda mi sie przespac albo i nie bo gdzies obok cos wierca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane dziewczny Ale sobie dzisiaj pospalam! Za wszystkie czasy! Ostatnio w ogole wysypiam sie niezle. I dobrze, byl czas ze zrywalam sie rano, raniutko. Sniadanko tez pyszniutkie. Najbardziej smakowaly mi te rurki z szynka i z grzybkami, to mozesz czesciej robic Tekla:):) i jakie duze porcje, w sam raz dla mnie, kobiety na diecie. Daisy, ja wracalam przez park nie o 10, tylko o wpol do dwunastej. Do domu przyszlam dokladnie o polnocy:P Opera trwala 3 godziny, dodac przerwe i owacje zeszlo troche. Ale nie bylam sama, tuz przede mna szla pani z wiolonczela z orkiestry:P. Ja podazalam za nia jak cien:P Tez pewnie miala dosyc siedzenia i wracala na piechote:P Mam wrazenie ze nowe krzesla w teatrze sa za male na moja pupe. Za kazdym razem jest mi niewygodnie. Poza tym siedzi sie jak w kinie. Nie ma odstepow miedzy sektorami. Niefajnie. Vanilko pamietam dobrze zdjecie jakie przyslalas nam ze 2- 3 lata temu z jakiejs uroczystosci rodzinnej. Siostra wygladala tak ladnie, taka mloda. Serce peka..... Dziewczynki: Vanilko, Zulka, Orsejko, Daisy i wszystkie ktore walczycie z chorobami w rodzinie, chcialam Wam napisac . Nie mozna pograzac sie tak do konca w rozpaczy, choc serce krzyczy . Trzeba mimo wszystko starac sie zyc pogodnie i swiadomie bliskosci kochanej osoby. Tak, zeby wziac jak najwiecej dla siebie, na pozniej....Obojetnie jak jest, a ile nam zostalo wie tylko dobry Bog... Ja jestem wdzieczna za kazda chwile, za kazdy moment..... Choc nie zawsze bylo latwo.... I teraz tesknie jak wariatka do tych trudych momentow. Zwiewam bo sieje smutki. Musze isc do apteki wykupic moje hormony na tarczyce. Sciskam Was mocno, jak dobrze ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze , odblokowalam i zobaczylam Plotke:) Buziaki krajanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
oj !cos sie nie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Nareszcie jako tako doprowadziłam chałupę do porządku, cały miesiąc robiłam wszystko "z grubsza":P Zulka próbowałaś REMIFEMIN , pani w aptece polecała klientce. Plotka czy chodzi ci o akwawibron ? To jest masaż mechaniczny głowicą poruszaną za pomocą wody pod odpowiednim ciśnieniem. Vanilka ❤️ Zulka ❤️ Nawet nie wiem co w takiej sytuacji napisać:( Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×