Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Jesteś prawie w moim wieku i czytać nie umiesz? Gdzie ja napisałam, ze nie czerpie radości z seksu? Tez wiem czego chce i lubię seks ale nie bawią mnie udziwnienia typu np anal czy lody z połykiem. Dużo moich rowiesniczek tez takich nowości nie lubi ale Ty jesteś troche młodsza i tak to jest ,ze im młodsza tym bardziej wyzwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe przeinaczaj, właśnie jest zupełnie odwrotnie; im jestem starsza tym bardziej jestem wyzwolona, tak jak pisałam, kiedyś byłam nieśmiała i zakompleksiona. I identycznie jest ze wszystkimi moimi koleżankami. Tworzysz historie pod swą własną taktykę, czyżby lekarka again?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka z rozdwojeniem osobowości, tak jak kilka stron wcześniej, raz jest młodą lekarką którą stary nie chciał, innym razem 40-letnią kobietą (wtedy miała młodszego męża), która wypisuje takie bzdury na temat kobiet 40-letnich, że na pierwszy rzut oka widać, że do 40 tobie daleko dziecinko i nie wiesz z czy to się je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarko, masz monety zamiast źrenic? Masz, masz...z daleka widać jak się świecą. Bardziej niż te licóweczki na ząbeczkach za piniondze "tatusia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie cieszę , ja mam swoje granice i ich nie przekroczę. Nigdy nie byłam jakoś bardzo wstydliwa, jedynie po 30 te nabrałam większej ochoty na seks. Moje Kolezanki choć po 40ce wcale nie są wampami seksu, ja tez jakoś bardzo wyzwolona nie jestem. Jak byłam młoda to nikt nie słyszał o analu tylko Kamasutra krążyła wśród znajomych. Teraz młodzi maja edukacje w internecie i więcej eksperymentuja niż ja kiedyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal był też 20 lat temu, tyle że wtedy nie było internetu tak rozpowszechnionego jak teraz i ogólnie wszystko było w zaciszu sypialni. Teraz w czasach netu, wydaje się, że młodzi są bardziej wyzwoleni, ale to tylko kwestia tego, że teraz jest większy dostęp do wiedzy, eksperymentowało się zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie gwiazdy zrobione na bóstwa, spędzające godziny przed lustrem, w rzeczywistości są mega przeciętne, wsiowe, przy dzieciach i zapieprzu nie mają już na to czasu i wyglądają bardzo przeciętnie a wręcz brzydko. Im bardziej zrobiona lala, tym bardziej unikać, bo rzeczywistość nas przerazi :) Piękna z natury kobieta nie potrzebuje ani szpilek 10cm, ani prostownicy, ani tapety, ani tipsów, ani złotej biżuterii, drogich ciuchów, miniówek i wydekoltowanych bluzek, sztucznych rzęs, brwi i czego tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsiowa Maryna pozostanie wsiową Maryną, choćby się wylaszczyła, wykształciła, odchamiła i ustrzeliła bogatego... Słoma w butach pozostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze są Karyny silące się na elokwĘtne ....ąę...co to nie one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOim skromnym zdaniem, lepsze te niezbyt rozgarnięte, niż cwane panny co to mają "kolegów" prawników, bo zostawiają często faceta w samych skarpetkach, zgarniając cały majątek. Najpierw dzieci, później rozwód, opieka wyłączna a co za tym idzie wyłączne prawo do domu, choćby wybudowany długo przed poznaniem panny... Cwaniary znają różne sprytne sztuczki, a jak mają trochę w głowie, to dobrze wiedzą jak to wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest choooooreeee...... To jakby z własnym dzieckiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im starsze ciało tym mniej przyjemny zapach wydziela, więc pomyśl czy nie obrzydzisz komuś życia, bo jakkolwiek jednej starej osobie ciało drugiej starej osoby tak bardzo nie śmierdzi, tak już młodej osobie stare ciało będzie srogo śmierdziało... Chyba że będziesz się kąpał trzy razy dziennie łącznie z włosami (wydzielają najwięcej łoju o przykrym starczym zapachu) i obowiązkowo po każdym wysiłku fizycznym. Ciało starszego mężczyzny nie pachnie po wysiłku tak jak naszpikowanego testosteronem młodzieńca, który wydziela feromony mające przyciągać do niego samice :) Im starszy mężczyzna tym mniej testosteronu i feromonów, które u młodego mężczyzny po siłowni mogą dawać nawet bardzo zachęcający zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc nie wysilaj się za bardzo przy seksie z młodą dziewczyną, bo zaśmierdniesz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwędłe ciało jest jak zwiędły kwiat niestety... W najlepszym przypadku tylko źle wygląda, ale niestety czasem bywa, że śmierdzi... Piękny dorodny dopiero co rozkwitły kwiat pachnie i kusi i szkoda, gdy zrywa go za wcześnie nieodpowiedzialna osoba - to taka analogia do besztania ciała pięknej młodej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj z tym smierdzeniem. Jak ktoś nie utrzymuje higieny, nie dba o siebie, niezdrowo się odżywia, pali to będzie śmierdzial niezależnie czy młody czy straszy. Jeśli ludzie się kochają, to wiek nie ma znaczenia, takie jest moje zdanie. Znałam dwa takie małżeństwa więc wiem o czym mówię. Natomiast co innego jak laska leci na bogatego a on jest z nią dla pomacania młodego cialka, to jest dla mnie obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest bogaty i jest taka duża różnica to zawsze są nieszczere intencje... Ale jeśli nie ma jakiś dużych pieniędzy to można doszukiwać się szczerych uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszni panowie lubią być dymani to ich sprawa... A myślą, że to oni dymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kogoś stać aby utrzymać młoda żonę to gdzie tu widzisz dymanie ? Dymana jesteś w luksusowej restauracji ? Jak uważasz ,ze tak to możesz iść do baru mlecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to młoda żona wymaga jakiegoś szczególnego utrzymania? Dlatego że młoda, to sama nie potrafi się utrzymać? Widać powróciła lekarka ze swoimi teoriami z d wziętymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj spinacz na nos i jechane :) :) :) czego się nie robi dla mamony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi wlasnie wpadl w oko mezczyzna starszy wlasnie o 18 lat, jak w temacie. Ja 32, on 50. Tak czysto fizycznie mnie kreci, bo status materialny mamy dosc podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak lekarko, teraz będziesz 32 latką tak? tego jeszcze nie dawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też obecnie kręci 50-cio latek, ale mam 38, a on jest mega przystojny :) no i dobra, bogaty też jest... nie jestem obłudna, pieniądz w mężczyźnie jest pewnym wabikiem i na niektóre kobiety wabikiem priorytetowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i choć jedna kobieta przyznała sie do tego otwarcie, gratuluje bo większość tu pisząca zaprzecza temu i wyśmiewa młode kobiety choć same tez takimi priorytetami sie kierują ale im wolno, tak przynajmniej same uważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że ta 38 letnia też jest w pewnym sensie małolatą dla tego pana 50-cio letniego, który pewnie juz wnuki bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:45, jaka lekarka? W IT robie akurat:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankieta: kto twoim zdaniem jest bardziej żałosny w tej relacji: a) stary rogacz b) młoda dorobkiewiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrakło odpowiedzi c) osoba, która wciska nos w cudze związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciska nos w cudze związki, tak jak każdy na tym forum...po to jest to forum, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię na temat związków swoich lub innych...może mamy zamilknąć bo szanowna małoletnia wykorzystywaczka starych bogaczy tak sobie życzy? A może wolałabym, żeby moja córka czytając to forum miała obraz tego co jest właściwe a co nie w tego typu zachowaniach? I zdawała sobie sprawę z tego, że kocha się za dobre serce a nie za gruby portfel? I zdawała sobie sprawę z tego, że wystawia się na publiczne pośmiewisko zadając się z facetem o dwie dekady starszym? Mam dale wymieniać? Boli cię to tak bardzo że jesteś dupodajka starego zgreda, że karzesz mi zamilknąć? To sobie odpuść zgreda a mi pozwól pisać, to co uważam za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×