Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Nie, że z biedakiem, ale powiedzmy z klasy średniej, jak zapewne ona :) Ale założę się, że w taki target raczej nie uderzacie, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś wystarczy że jesteś w związku ze starszym i już w tym temacie opanowanym przez te p**de schzofreniczke jesteś kuqwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :) A ja jestem ciekawa co ją to tak boli. Odbiła jej jakaś młodsza chłopa, czy co? To że jej podobają się rówieśnicy ok, a innej mogą podobać się starsi, nie wiem co tak trudno to pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bo nie wierzę że ktoś może tak kogoś bez powodu nienawidzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej chyba drwić niż nienawidzić, nie ma czego ani zazdrościć, ani za co nienawidzić, można co najwyżej współczuć głupoty panu starszemu i pazernośc***annie młodszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kończą puste lachony, które mają do zaoferowania tylko swoje 3 otwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze bałam się, że mój mąż zostawi mnie dla młodszej, a teraz sama zakochałam się w starszym (11lat) żonatym mężczyźnie i czuję się z tym beznadziejnie... Wiem, że jest w stanie zostawić dla mnie żonę i nieletnie dzieci i czuję się z tym wyborem jeszcze gorzej, bo nie wiem co robić, rozbiję rodzinę i jak z tym będę później żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:21 Ale jednak masz z tym jakiś problem, że tak usilnie chcesz udowodnić swoją teorię spiskową na temat motywów kobiet wiążących się ze starszym mężczyznami. A tak naprawdę powtarzasz tylko stereotypy, a człowiek który posługuje się jedynie stereotypami myśli jednotorowo i nie jest zdolny do głębszej refleksji. To takim ludziom właśnie należy współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyobraź sobie, że w jakiś sposób mnie to dotyczy, bo mam dorastającą córkę, której "koleżanki" (a właściwe osoby które są w tej samej klasie, bo trudno nazwać małoletnie d***** koleżankami) zadają się ze star****** dla kasy. Dlatego walczę z takim d****arstwem, żeby córka nie musiała na to patrzeć i brać to za normalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, może koleżanki twojej córki są galeriankami. Ale to nie znaczy że wszystkie kobiety które wiążą się ze starszymi, robią to dla kasy. Są i takie co wychodzą za rownolatka i też patrzą na stan portfela, albo na stan portfela i majątek jego rodziców. Na to samo to wychodzi. Więc najlepiej nie uogulnoac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* nie uogólniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia tego typu nie jest niestety domeną wyłącznie klasy mojej córki, a to gimnazjum dopiero ! Na szczęście dajemy ją od przyszłego roku do renomowanego liceum, gdzie już nie będzie takiej zbieraniny okolicznych slamsów. Chociaż ponoć tak zwane panienki z dobrych domów również lubią tego typu łatwy zarobek i ponoć niezależnie od majętności rodziców, bo zawsze to parę złotych więcej w kieszeni, a lubują się wszystkie w najdroższych ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka patologia jest nie jest tylko wśród kobiet bardzo młodych ale w każdym wieku ale tylko młode kobiety są tu wyzywane od dzi/wek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko że starsze raczej tak nie polują na bogaczy, bo wiedzą, że bogacze szukają małolat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„z badań wynika, że starsi ojcowie znacznie częściej przekazują swojemu potomstwu mutacje genetyczne niż dojrzałe matki. Wiek ojca w chwili poczęcia zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia u dziecka autyzmu, schizofrenii, dwubiegunówki”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pozór panowie z klasą, a w rzeczywistości takie zwierzątka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle by zaspokoić prymitywne instynkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu musiał zostać potężnie skrzywdzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Czy jest bogaty? No. nie jest jakimś milionerem. Bardziej pasuje określenie zaradny i ustawiony życiowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawiony życiowo - i wszystko jasne, dziękujemy za szczerość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Czyli według ciebie tylko gołodupcy zasługują miłość? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tyle że bogaci starsi mężczyźni powinni sobie szukać w miarę bogate kobiety, nie powiem że starsze, ale w odpowiednim wieku kobiety....Odpowiedni wiek to dla mnie różnica 5-10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw lekarko, jak tam odległe światy twe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwaki...starość jednak ma zgubny wpływ na działanie mózgu, w szczególności ośrodku myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam "d****i" hahaha.. Dobre, dziwaki i d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d********i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie, tyle że bogaci starsi mężczyźni powinni sobie szukać w miarę bogate kobiety, nie powiem że starsze, ale w odpowiednim wieku kobiety....Odpowiedni wiek to dla mnie różnica 5-10 lat" x A kim ty jesteś że narzucasz innym co powinni a czego nie powinni. Każdy ma prawo żyć jak chce, a nie tak jak się tobie akurat podoba :D Miłości się nie szuka, ona jest albo jej nie ma :) jeśli ktoś szuka patrząc na odpowiedni wiek i odpowiednie zarobki jednej i drugiej strony, to jest to zwykła kalkulacja, uczuć tam nie uswiadczysz :) A jak pracująca 30 latka zwiąże się z 50kilku letnim mężczyzną, to też powiesz o niej d****a? Ale taka będąca na utrzymaniu męża w jednym wieku, która wychodzi za mąż dla jego kasy, to już nie d****** tylko przykładna żona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dalej marzysz bezwstydna k***o? Latasz za żonatym 20 lat starszym błagając go o rozwód a on ma cię w dopie i się z ciebie śmieje. :D Nie licz ściero na to, że on zostawi fajną żonę dla nic wartej d***** 20 lat młodszej i głupiej jak but. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 letnia dzi/wko czy ciebie nie chce żaden równolatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×