Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Chłopy w szpitalu mieli ubaw bo zazdrość ich zżerala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w szpitalu u teścia w odwiedzinach to lekarz zwrócił sie do mnie jak do małżonki teścia. Oczywiście wyjaśniliśmy, ze nie jestem żoną tylko synową. Tak czy inaczej lekarz nie widział nic dziwnego w tym, ze można mieć żonę o 30 lat młodszą. Śmieją sie zazwyczaj ludzie zazdrośni bo tym co jest to obojętne maja to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wiesz co, jest taki lek nazywa się: WEŹNIEP*****L, nie mówił ci ten lekarz? lekarko, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczenia nie wymagam ale Tobie sie przyda, tak samo jak takiej jednej co tu same kochanki widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jest taka psycholka co wszędzie Burka jakiegoś widzi dołączająs to zacnego grona najbardziej p********h kafeterian szczere gratulacje uważaj bo lekarka cię śledzi, podgląda przez okno, siedzi w szafie i wyskakuje z lodówki debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VIVA l********gi !!! Mam kasę i korzystam, a co, kto mi zabroni?????? Gdybym nie miał forsy żadna małolata by mnie nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat i nigdy w życiu bym nie mogła być z facetem 18 lat starszym..Choćby mi za to miliony dawali... NIe wiem, może dlatego że nigdy mi kasy nie brakowało, nigdy nie musiałam w ten sposób patrzeć na faceta, żeby mi zapewnił życie na poziomie. Od tego mam ojca, sama też radzę sobie w życiu. A gdy potrzebuję samochód lub jakiś ekskluzywny wyjazd to tata mi to daje. Może gdybym była biedniejsza inaczej na to bym patrzyła. Ale patrzę z perspektywy osoby, która nie potrzebuje wsparcia finansowego i mówię jak jest... w życiu nie uznałabym pociągającym faceta w wieku 43 lat (tyle było by przy tej różnicy), to jest niestety chore... Ja mam zrozumienie dla ciężkich sytuacji życiowych niektórych młodych kobiet i nie potępiam ich, tylko piszę temu panu (chociaż nie wiem czy tu jeszcze zagląda), że kiedy kobiecie młodej nie brakuje pieniędzy to w życiu nie spojrzy na takiego starszego pana, chociażby był miliarderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:56 urzekła mnie twoja historia księżniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z forum facetowego :) trochę wyrwane z kontekstu, ale to tylko dowód na to, że faceci tak naprawdę doskonale wiedzą o co wam chodzi małe naciągaczki : "A jeśli mąż jest dużo bogatszy to z wyra nie wychodzi, bo oddech młodzieży czuć na plecach - ot macie te swoje miłości i inne przypadłości naszych "kochanych" pań. Tylko kasa.... Dziwnym trafem, jak przyjeżdżam na spotkanie swoim autem (małe miejskie), to randka co najwyżej kończy się obietnicą następnego spotkania - ale jeśli pożyczę samochód lepszej klasy ( ot Wrocław -polecam serdecznie - ostatnio wziąłem stamtąd sportową 911 - to pani bez żenady wskoczyła do łóżka. Sprawdzone kilkanaście razy - więc jest to reguła, a wyjątki nader rzadko spotykane - zatem - udławcie się babiszony tą forsą... Jak pojawią się sprawne robocice - a już bliżej, niż dalej - to wy będziecie błagać o spotkanie, nie my... - my sobie poradzimy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:35- akurat ten tekst odnosi sie do wszystkich kobiet lecących na kasę bez znaczenia na wiek bo kobiety tak maja, ze większość leci na kasę. Młode to teraz lecą na wygląd, szukają tylko modeli do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cześć lekarko :) to ty tak lubisz tu po nocach pisać, c'nie? Ale to my mamy obsesję i wymyślamy sobie że to ty hahahahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na pewno mu powie prawdę... Jak to widzisz? "NIe, nie kocham cię stary, jestem z tobą dla kasy"??? No tak, z pewnością się dowie prawdy po takiej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na to? Ona młoda ładna zgrabna, on brzydki niski. Ona zarabia więcej od niego. Ona ma dom, on mieszkanie. Różnica wieku większa niż 18 lat. I co ona w nim widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takie bajeczki to wybacz ale nikt nie uwierzy. Odpuść już sobie te desperackie próby wybielenia swoich zapędów do wzbogacenia się przez łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak pojawią się sprawne robocice - a już bliżej, niż dalej - to wy będziecie błagać o spotkanie, nie my... - my sobie poradzimy" x Roboty raczej nie będą zarezerwowane tylko dla mężczyzn, więc facet może sobie wziąć "sprawną robocicę" a kobieta sprawnego robota-programistę, który i w łóżku się porusza, i kasę zarobi :D W sumie trochę zabawna wizja przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pisania programów potrzebna jest inteligencja kreatywna a póki co takiej sztucznej jeszcze nie wymyślono. Po drugie łatwiej jest zrobić robocice, którą się dyma niż dymajacego robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, co fakt to fakt :) nie przejmuj się biedna utrzymanko, jeszcze się znajdzie jakiś obleśny stary dziadziuś który cię wydyma za piniondza jakiegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam inteligentnego mężczyznę i nie marze o dymających robotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to szkoda mi Pana i innych mężczyzn w Pana wieku, którzy wpadli w sidła takiej młodej laski... Trudno się oprzeć młodemu ciału, ładnej buźce i chętnej na wszystko... Wszystko to przesłania Wam trzeźwe myślenie i wypieracie myśl, że to wszystko tylko dla Waszej kasy... Zanim się nie posiądzie kilka (lub więcej) razy tego, co tak bardzo się pragnie ( a trudno nie pragnąć tego wszystkiego), człowiek będzie zaślepiony myślą tylko i wyłącznie o spełnieniu swoich pragnień... PO jakimś czasie być może trzeźwe myślenie przyjdzie i zwycięży nad pożądliwością, ale na początku jest baaaaaardzo trudno... Mój wujek przez takie coś rozpił się i stracił sporo swego całkiem pokaźnego majątku (część zabrała młoda, cześć przehulał później jak już mu zabrakło motywacji do normalnego życia w trzeźwości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi tam nie szkoda, za młode ciałko, które może wybierać w facetach i niekoniecznie gustuje w dziadkach, trzeba zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, rozumiemy cię d****** Godnie reprezentujesz swoje rówieśniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAPŁACIĆ??? Aha i wszystko jasne...a ponoć nie lecicie na kasę, gówniary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem skąd tyle agresji i obrażania w stosunku do osób które są w takich związkach? Czyżby zazdrość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebrnęłam przez sporą część i wiele różnych słów się ciśnie na usta, ale jedno mnie rozśmieszyło, że niby młode to tak spontanicznie się zakochują w starszych bogatych, a stare z wyrachowania...Powiem tyle, spontanicznie to się można zakochać w chłopcu w swoim wieku z gitarą, bez grosza przy duszy ale z ideałami w głowie..... W starszym o 18 lat bogatym mężczyźnie żadna młoda panienka nie zakochuje się spontanicznie....tylko i wyłącznie z wyrachowania... Udowodnij całemu światu żeś taka spontaniczna i zakochaj się w gołodupcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ale co niby w tym dziwnego. Mój facet jest ode mnie 17 lat starszy a wyglądu i energii niejeden 30 latek moze mu pozazdroscić. I jest prawdziwym mężczyzną. Zresztą zawsze wolałam starszych, faceci z mojego pokolenia mają nasrane we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 wczoraj a bogaty jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc43 napisała, ze podobają jej się starsi mężczyźni co ma do tego jego majętność? Ma żyć z jakimś biedakiem tylko dlatego aby parę osób na kafe nie nazwało ja dzi/wka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×