Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość Podstarzała trzydziestka haha
Ojoj, ale poszło jadem :) Dla jasności to nie ja pisałam to wszystko, trzymam poziom jakby nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas ciekawi mnie to jak została skrzywdzona ta stara p***a ze tak nienawidzi młodych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podstarzała trzydziestka haha
Słońce, ale z Ciebie urocze dziewczątko, nie dość, że nie potrafisz współczuj starszej kobiecie, że została skrzywdzona przez pewnie taką uroczą osóbkę jak Ty, to jeszcze ją od p**d wyzywasz... Słodka jesteś, doprawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podstarzała trzydziestka haha
* współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim ty jesteś że narzucasz innym co powinni a czego nie powinni. Każdy ma prawo żyć jak chce, a nie tak jak się tobie akurat podoba smiech.gif x każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, zwłaszcza jeśli tak myśli większość normalnych, zdrowych na umyśle osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taka będąca na utrzymaniu męża w jednym wieku, która wychodzi za mąż dla jego kasy, to już nie d****** tylko przykładna żona smiech.gif x niekoniecznie, czasem takie też są pasożytniczymi sukami, które całe życie udają, że coś robią, byle się tylko pracą zawodową nie skalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej naprawdę współczuję. Biedna kobieta, zieje jadem na innych odpowiadając nie na temat. Dopisuje sobie teorię, a nie wpadnie na pomysł że bywają wdowcy i rozwodnicy. A dwoje wolnych ludzi może sobie robić co chcą i nikomu nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko się zastanawiam, dlaczego wychodzisz z założenia, że tu pisze jedna i ta sama kobieta po 30? Wyobraź sobie, że ja tu dodaję komentarze z punktu widzenia kobiety po 30, a oprócz moich jest tu masę innych i nie sądzę, żeby były od jednej kobiety...sądząc po formach wypowiedzi... Ktoś tu ma obsesję i to raczej nie ta "starsza"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ty wychodzisz z założenia że pisze tutaj tylko jedna młoda kobieta? Poza tym jak widać na wcześniejszych stronach punkt widzenia młodszych dziewczyn popierają też te starsze i normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% siedzi tu taka jedna co w każdym wpisie widzi jakaś lekarkę. Nie ma czegoś takiego jak normalny punkt widzenia, jest odmienny punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to chyba od początku tematu czyli od 42 stron pisze o jakiejś lekarce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ta właśnie lekarka, co siedzi tu po nocach, bo ponoć jest z odległego kraju, to chyba ty, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy nocny wpis po 1:00 jadący po starszych kobietach należy do lekarki i nie tylko ja to zauważyłam....Normalni ludzie o tej porze śpią, chyba że jak ja w tej chwili - lecą na egzotyczne święta z moim misiem o 5 (zaledwie) lat starszym :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie przed podróżą pakują sie i nie maja czasu na pitolenie na Kafe. Misia to ty poszukujesz i właśnie takiego co zabierze cię na egzotyczne wakacje dlatego tak plujesz na konkurencje. Poszukująca lekarki kobieto masz bujna wyobraźnie i to chyba jedyne co posiadasz i piszący tu ludzie są w stanie uwierzyć. A zapomniałabym , paranoje tez masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czeka na odprawę i się nudzi? Leciałaś kiedyś samolotem? Widać, że nie...bo wiedziałabyś ile czasem się czeka na lotnisku, zwłaszcza w okresie przedświątecznym :) Światowa kobieto od siedmiu boleści.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak czeka na odprawę o 2ej w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a każdy wpis obrażający młode, ładne kobiety to tej skrzywdznej przez los i męża schizolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:46 no ale jakbyś zechciała zauważyć to ta twoja obsesja- lekarka jest lekarka może więc być na dyżurze czy się uczyć a poza tym obrażasz ludzi ciężko pracujących na nocnych zmianach lecąca do koziej wolki patolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no a czemuż by nie? Lecąc do Los Angeles miałam odprawę właśnie w środku nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no dobrze, ale nie zmienia to faktu, że to LEKARKA ! Tylko że ona twierdzi, że jest z dalekich krajów o innej strefie czasowej, a pewnie właśnie siedzi na jakimś dyżurze z psycholami, bo kiedyś coś pisała, że jest na psychiatrii...może jej się przyda, jak już się poduczy z tej psychiatrii i pomoże w końcu sama sobie. Szkoda że nie wylądowała na geriatrii, miała by pełno staruszków, których uwielbia, może i trafił by się jakiś umierający bogacz i nie musiałaby męczyć się w tym związku za długo, żeby zgarnąć kaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarką była młoda dziewczyna jeszcze na studiach a ta co pisała z zagranicy to mężatka koło 40 ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ci się coś pomieszało... ta niby koło 40 tak jechała po starszych kobietach? Serio, poczytaj sobie wstecz... A ta co teraz pisze po nocach to pewnie nocny marek,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechała ale po zazdrosnych idiotach po 40 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 serio ale masz coś z głową Mieszasz fakty Lekarka była młodą dziewczyną zakochana w starszym i o psychiatrii nie kojarzę by coś mówiła a ta druga dużo starsza to mieszkała gdzieś za granicą A ty jesteś po prostu złośliwa i chamska ze swoimi tekstami nie na temat nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jechała po wyzywajacych zazdrosnych babach i wiek nie ma tu nic do rzeczy ja np nie zrozumiem jak można kogoś z wyzywac od najgorszych nie mając żadnych powodów Tylko zwykła patola tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, idźcie już lepiej lepić pierogi tym waszym starym sponsorom, bo ujadacie tu przed świętami aż przykro...takie niby młode, piękne i mądre, a tyle jadu z powodu braku zainteresowania starego bogacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie wgrała w głowę że wszystkie są ze starszymi dla kasy, to nic i nikt jej nie przetłumaczy, że związki są różne jak i różne motywy ludzi którzy ze sobą są. Ona oczywiście zna osobiście wszystkie takie pary, dlatego jest tak pewna siebie w rzucaniu wyzwiskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto tu ujada i wyzywa sama sobie zaprzeczasz hipokryzja aż ci uszami wyłazi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Urzekła go swym ciałem, a on ją doświadczeniem Tak doszli do stwierdzenia, nie mogą żyć bez siebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×