Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Jestem żoną o 13 lat starszego mężczyzny, poznałam go w wieku 18 lat. Na szczęście nie otaczają nas ludzie wiedzący lepiej dlaczego się z nim związałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że powinno się szukać partnerów w podobnym wieku (no wiadomo, lepiej jak kobieta jest parę lat młodsza, ale parę, a nie paręnaście), o podobnym statusie majątkowym (wtedy nie zastanawiasz się całe życie, czy ona pokochała mnie czy moje pieniądze) i o podobnym intelekcie (wyobraź sobie że dziewczyna po medycynie spotyka się z rolnikiem i on zabiera ją na potańcówkę disco-polo). Osobiście nie potrafię się kompletnie dogadać z ludźmi z terenów wiejskich (nie mówię tu o nowobogackich, którzy na wsi wybudowali domy, chodzi mi o zwykłych raczej biednych wieśniaków z gospodarstwa), czy jestem podła pisząc to? Nie - uczciwa... Nic na to nie poradzę, takie życie.. taka wrodzona nerwowość tych ludzi, ograniczenia wypowiedzi, brak dbałości o siebie (tycie, higiena, ubiór), to wszystko się kumuluje z ich prostackim językiem... NIe potrafię się dogadać z fanami disco-polo... Za to potrafię dogadać się z biznesmenem bo sama jestem bizneswoman :) To proste :) Nie będę czuła się dobrze z biednym kolesiem, bo przyzwyczaiłam się do pewnych rzeczy, które kosztują, a przecież nie będę płaciła za siebie i za niego. Nie będę też za dobrze się czuła z jakimś mega milionerem, bo owszem jestem ustawiona, ale powiedzmy na etapie dobodziejstwa, a nie megabogactwa, myślę że onieśmielały by mnie jak autor wątku tu wspomniał wakacje u szejka w Dubaju... Trzeba szukać w swoim gronie wiekowym, majątkowym. Ewentualne odstępstwa, to kilka lat w dół dla kobiety i kilka milionów w dół dla kobiety :) Nie wiem czy zrozumiałe jest to ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 lat to nie 18 :) 13 to prawie 10, a taką górną granicę dopuszczam w swoim pojęciu dobrego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys odpuscilem 20 lat mlodszej, moglem tylko reke wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego odpuściłeś? Oświeć te panny tutaj, bo ciężko je przekonać do normalności, obecnie różne dewiacja są uważane za normę, w tym ciągotki do małolat, pedofilia w modzie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat miesci sie jeszcze w granicach tej samej generacji podczas gdy 18 zahacza juz o inne pokolenie i przywoluje wszystkie zwiazane z tym skojarzenia i opory, zona jak corka, wspolne dzieci jak wnuki, itd. Koniec koncow chodzi jednak o fascynacje soba dwojga ludzi, szacunek i wiernosc, nie o jakies gierki, sprawdziany uczucia. W milosci potrzeba szczypty rozwagi ale wiekszej dozy jednak szalenstwa, zeby uczucie bylo zywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedofilia? naucz się może definicji słów, których używasz kafeteryjny intelektualisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 latek z 17 latką to jeszcze pedofilia, a coś tu chyba był taki przykład.. albo w innym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, najgorzej jak żona i córka zajdą w podobnym czasie w ciążę i dziecko wychowuje się z wnuczkiem, to już jednak patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:27, jak miałaś 18 lat a on 31 to w sumie pasowaliście do siebie moim zdaniem, 31 lat to młodziutki facet. Gorzej później tak 25 i 38, chociaż jeszcze ujdzie, ale pomyśl 25 i 43? No to przeginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejedna 17 wyglada bardziej kobieco niż zasuszone lub obrosniete tłuszczem 30letnie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIejedna 30-tka, ba 40-tka zadbana, ustawiona i niezależna wygląda lepiej od bidulki, przytytej, zahukanej, w wieku 17 lat... Ktoś tu generalizuje, a wiadomo nie od dziś, że starsze kobiety z pewnych sfer bardziej o siebie dbają niż podlotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodości, świeżej skóry, jędrności, młodzieńczego błysku w oku nie zastąpisz toną makijażu i botoksem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.46 Bo za duza różnica wieku., jak na złóść była piekna Zeby chociaż coś brzydkiego miała , a tu nic , najlepsza ze wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak piszą wyżej , młodości nic nie zastąpi, ona nawet w starym kapeluszu wygląda czarująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważny jesteś, gratuluję, mam nadzieję, że znalazłeś odpowiednią partnerkę. Myślę, że straciłeś tylko trochę przyjemności, to dziecię nie dałoby Ci ani mądrości, ani stabilizacji ani spokoju (ciągłe obawy o młodszych kolegów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chciała Ciebie, bo..? No nie mów, że bogaty jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.26 Była zakochana , aż mnie wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się pózniej działo lepiej nie mówić, to ona była tam gdzie nie powinna być , zaraz potem ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piszesz tajemniczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.25 Pewnie ,że przegrana wczesniej czy pózniej, zdawałem sobie z tego sprawę Ona nie była głupia , mądra , myśląca , ludzie przypadkowo ją widząc , od razu ją lubili i to wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ale co się później działo, o czym nie chcesz mówić? NIe martw się, internet to anonimowość, moja ciekawość nie pozwoli mi usnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile miała wielbicieli, scigali się , żeby tylko z nią porozmawiać , prawdziwy pogrom mężczyzn Więc trzeba było udać obojętność i zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie powie, co się później działo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tylu wielbicieli, to dlaczego wybrała Ciebie? Co masz w sobie takiego niesamowitego? Pochwal się, bo uznam, że ściemniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś coś tam myślałem po cichu, nie wiadomo kiedy była przy mnie _ to nie tak jak myślisz , to tylko itd (spokojnie z uśmiechem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobna filigranowa , o niezwykłym uroku kobieta, takiej już pózniej nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę nie kumam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę głupio bo otoczenie od razu zareagowało niepozytywnie, ze taka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×