Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
ale ja nie mówię, że on chodzi z tymi laskami do łóżka, mówię, że widzę jak na nie pogardliwie patrzy gdy się ślinią na jego widok, a raczej na widok jego fury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ta pewność, że mężczyzna korzystający z usług prostytutek nimi gardzi? Nie znasz mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna na 100% że nie sypia teraz z jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może i sobie sypia, ja mu do łóżka nie zaglądam, miłość a seks to dwie różne sprawy, zwłaszcza dla mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta stara, przechodzona karierowiczka po rozwodzie z dziećmi jest żałosna po prostu :D i jeszcze chwali się ze wie jak zdobyć idealnego faceta na stałe :D czyli w Tworkach jest dostęp do internetu. Ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stereotyp stereotypem pogania. Prawie każdy człowiek może oddzielić seks od miłości a nie tylko mężczyźni tylko nie wszycy tak postępują. Sa ludzie co mają zasady i potrafią żyć w celibacie jeżeli nie ma odpowiedniej osoby do seksu. Gardzisz tymi dziewczynami co slinią się na widok fury ale sama nie jesteś lepsza. Gdyby ten Twój wielbiciel nie miał tej fury to nawet byś na niego nie spojrzała. Różnica jest tylko taka, że jesteś już cwana i nauczyłaś się dobrze grać ale kalkulujesz tak jak te jeszcze glupie młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla przypomnienia co niektórym, to on za mną łazi od 2 lat, nie ja za nim :) Adwokatki wy i inżynierki od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wasi faceci, adwokatki i inżynierki, marzą o tym żeby przelecieć połowę waszych koleżanek, drugą połowę sowich koleżanek w pracy i co drugą nieletnią na ulicy, a wy głupie wierzycie w ich dozgonną miłość, hahaha, im lepiej zrozumiecie jak facet jest zbudowany tym lepiej dla was, może uda wam się jeszcze ustrzelić jakiegoś bogatego, bo coś mi się wydaje, że nie bez powodu wchodzicie na ten temat :) adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz lepiej kiedy ostatni taz zaprosił Cię na kolacje bo mijanie się samochodem na ulicy lataniem za Tobą ciężko nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, chodzi Ci o okres jak jeszcze miałam męża, jak rozwodziłam się, czy jak dawałam mu wyraźnie do zrozumienia, że nie jestem jeszcze gotowa? Czy zapraszanie kogoś na kolację to dla ciebie jakiś wyznacznik zaangażowania? MI wystarczą subtelne sygnały, może w pewnym okresie trochę bardziej były nachalne... Może świadomość tego że nadal jest sam? Może fakt, że zakupy robi w sklepie koło mojego domu, nie swojego (taa, zapewne mój sklep bardziej przypadł mu do gustu, tym bardziej że to ta sama sieć). MOże to, że bywa tam gdzie wie, że może mnie spotkać. Może to że zacieśnia się (dziwnym trafem) krąg naszych wspólnych znajomych? Ale to wszystko i wiele innych to na pewno przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że przypadek, świat nie kręci się wokół ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zazdrośnice takie jak ty kręcą się całe życie wokół mnie, zdążyłam się do tego przyzwyczaić...w szkole za urodę, teraz za sukces zawodowy...całe życie te szczekające brzydkie suczki, którym nie udało się nic w życiu osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto opanuj się, masz bardzo bujną wyobraźnię. Ja nie kwestuje Twojej urody, czy Twoich sukcesów, nawet nie wiem jak wyglądasz i co robisz ale Ty za to masz magiczne lusterko i o mnie wiesz już wszystko. Gdzie Ty widzisz tą zazdrość? Pewnie tak samo ją widzisz w tym magicznym lustereczku jak tę adorację Twojego wielbiciela. Mężczyzna nic nie robi, nie zdobywa Cię, kręci się przypadkiem w Twoim otoczeniu a Ty to lataniem nazywasz. Wiesz gdybym nie miała adoratorów to może bym w to uwierzyła ale mam i wiem co mężczyzna potrafi zrobić dla kobiety, która wielbi i nie są to subtelne sygnały, ani wulgarne zaczepki a normalne relacje, gdzieś mężczyzna zaprasza, dzwoni, utrzymuje kontakt, daje drobne prezenty. Nawet jest w stanie pół świata przelecieć aby spotkać się z taką kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam, był czas że robił wiele, ale naprawdę nie czuję potrzeby żeby ci się tłumaczyć. Bez sensu w ogóle, a co ty możesz wiedzieć o nim, o jego uczuciach, że taką analizę robisz? Totalnie nic, ale tak jak pisałam, nie potrzebuje Ci niczego udowadniać, chociaż mogłabym tu napisać że mi robi to czy tamto i nieważne czy było by to prawdą czy nie, w końcu to internet, można napisać wszystko. Wyrażamy tu swoje poglądy, obserwacje na temat lasek i facetów i na tym się skupię, a resztę zachowam dla siebie, w końcu to moje życie i i tak za dużo napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta ma zaburzenia narcystyczne i objawy pozytywne. Ja się na tym znam, za rok będę lekarzem brzydka stara s/u/k/o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ta kobieta jest chora ale na pewno ma bujną wyobraźnię i jest przewrażliwiona na swoim punkcie oraz arogancka. Gościu wyżej za rok to pewnie skończysz studia medyczne a za parę lat zostaniesz lekarzem gdy skończysz specjalizację. Nie ma się czym chwalić, przyszły lekarz a hejtuje w necie tak jak jego możliwe przyszły pacjet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
objawy pozytywne, haha, jebłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz do adwokatek i inżynierek mamy jeszcze lekarza, heheheh, to forum to normalnie wylęgarnia samych specjalistów. Oj wy zakompleksione, zazdrosne niedouczone brzydule. Kto tu ma przerost mniemania o sobie. Za rok będę lekarzem, jestem inżynierem, hahaha, takie bajeczki to sobie możecie..... Same tylko pokazujecie swój poziom, a jedziecie po innych za szczerość. Pozytywne objawy hahahahahahahhahahahhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tak samo zakompleksiona jak ten wysyp lekarzy, adwokatów i inżynierów. Nie rób z siebie kogoś lepszego bo też jesteś nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś być takim nikim :) Ciekawe kto wg ciebie jest "kimś" - zdefiniuj :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal się kim to niby jesteś. Dla mnie jesteś nikim, jakimś gościem z kafe co próbuje pouczać i wywyższać się nad innymi choć ma taki sam poziom a może nawet gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej gościówą jestem :) ja nie potrzebuję się chwalić kim jestem , bo równie dobrze mogę napisać, że jestem prezesem KGHM i co? nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać, zostawiam to pole lekarkom, inżynierkom i adwokatkom z cafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moja droga jesteś gosciową dla swoich znajomych używających grypsery i małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, cieszę się że w tym wieku mogę zaimponować małolatom moją grypserą , yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnastówę
Tylko pospolite tępaki przechwalają się anonimowo na forum co to nie oni i niby w jaki sposób ma wam to podnieść samoocenę próżne babska jak to czytam to mi się zygać chcę mam 11 lat młodszą dziewczynę i sponsorowanie jej to normalne zachowanie tylko sknera skąpiec patrzy jak to go nie wykorzystuje młoda dupa ja tam bogaty nie jestem ale stać mnie na kobietę piękną sam jestem przystojny i tym ją przyciągnąłem a autor jakiś głupi fiut dosyć że starszy 13 lat ode mnie to jeszcze narzeka na wykształconą młoda laske to do burdelu idź cwelu jak się boisz że cię z kasy wydoi nie stać cię k***a to żyj ponad stan tamta dziewczyna traci czas z takim frajerem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sponsorowanie to prostytucja, sory koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna dziewczyna i ty przystojny.Ech, twój wyznacznik dobrego związku ?! .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 i 32 przepaść.. może za 5 lat tego nie będzie widać, ale teraz widzę dorosłego faceta i dzierlatkę po liceum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie wyszło szydło z worka, gosciówa to kryminał i patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×