Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
13.21 - Właśnie pokazałaś swój poziom. Ty pierwsza skrytykowałaś kobietę, która wychowywała dzieci nie pracując równolegle -zupełnie nie znając jej sytuacji. Więc jeśli innych tak rozliczasz i się z nich śmiejesz, to może najpierw rozlicz siebie, a potem oceniaj negatywnie życie innych. Nazywając kogoś drugi raz cwaniarą najpierw spójrz w lustro. P.S. To co ludzie robią ze swoim życiem to ich prywatna sprawa i mi nic do tego, ale osobiście wolę matkę, która zajmuje się swoim dzieckiem, jeśli tylko ją na to stać, bo w życiu różnie bywa, niż kobiety które na innych przerzucają swoje obowiązki w imię posiadania dzieci, a więc na swoją matkę czy też współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p********z dziecko. Lepiej żerować na mężu i 500+, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mężu się nie żeruje, bo dziecko samo się nie zrobiło. A 500 + b. dobrze że jest, bo poprawia się sytuacja na rynku pracy. Sama nie mam dzieci, ani męża żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry w końcu on też chciał dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję waszym mężom, porażki jesteście i tyle, naciągaczki roszczeniowe i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , BMW suvem ale który to X to nie wiem. Naprawdę to takie ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie do opieki nad dzieckiem mąż i żona powinni po równo brać urlop, ewentualnie ja bym mogła pracować a mąż może siedzieć w domu z dziećmi. Nigdy bym się nie zgodziła na poświęcenie x lat życia na siedzenie w domu gdzie mąż sobie spokojnie robiłby karierę, bo w razie rozstania ja bym została z ręką w nocniku bez pracy i doświadczenia, to jest frajerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre auto, biedny nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne naciągaczki i wykorzystywaczki. Pewnie 80% waszych chcianych przez mężów dzieci to fakt, że "zapomniałyście" wziąć pigułki. Nic dziwnego, że faceci nie chcą się żenić. Mają później takie Izabelki Marcinkiewicz w domu i jeszcze z gromadą bahorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne naciągaczki i wykorzystywaczki. Pewnie 80% waszych chcianych przez mężów dzieci to fakt, że "zapomniałyście" wziąć pigułki. Nic dziwnego, że faceci nie chcą się żenić. Mają później takie Izabelki Marcinkiewicz w domu i jeszcze z gromadą bahorów x Poczytaj sobie co to jest wskaznik pearla, nie ma 100% metody antykoncepcji, jak ktoś kategorycznie nie chce mieć dzieci to trzeba żyć w celibacie albo się wysterylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tylko że u was ten wskaźnik to 80% "wpadek", czyli skuteczność tabletek to... 20%. Jesteście żałosne i jeszcze szukacie naukowych "dowodów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet się nie szanuje, truje się tabletkami antykoncepcyjnymi i po co żeby jeszcze później jakiś frajer je oskarżył, że specjalnie zapomniały wziąć. No sorry ja na szczęście mam swoje zasady i takich problemów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz skąd się biorą dzieci ? Zresztą dlaczego kobiety mają narażać swoje zdrowie i brać pigułki ? Wiesz dlaczego wiele kobiet, w tym ja wolą być same ? Bo jak widzą roszczeniowych, egoistycznych, niedojrzałych emocjonalnie nawet w wieku 40 lat wiecznych chłopców, to myślą racjonalnie i wiedzą, że lepsza samotność niż użeranie się z takim, który nie rokuje, że kiedykolwiek dorośnie do pełnienia ról społecznych. Wiesz co to jest odpowiedzialność za życie, które się dało ? Dziecko samo się nie pojawiło na tym świecie i wymaga uwagi nie tylko matki, ale i ojca, bo inaczej nigdy nie dorośnie, bo nie będzie miało dobrych wzorców. Brak ojca w domu, to potem historie jak na tym forum. Dorośli ludzie i myślą, że w domu wszystko samo się robi, no bo jeśli u nich w domu matka ledwo stojąca na nogach musiała wszystko sama zrobić i jeszcze synka we wszystkim wyręczała, to później synek myślał, że krasnoludki robotę odwaliły, a mamusia to ręce ze starości, a nie z ciężkiej harówy ma takie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre dobre :-D autorze odezwij się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:20 Nic dodac, nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że czytałam kiedyś taka historię, jak to jeden taki był niezadowolony z obecnej kobiety, bo nie była taka jak jego mama. A jego mama wstawała rano, pewnie gdzieś koło 4 rano i gotowała obiad, robiła pranie, później szła do pracy. Po pracy pracowała na roli, bo mieli gospodarstwo i sprzątała. A jego kobieta tylko pracowała zawodowo, ale już inne obowiązki chciała dzielić z nim . Nie to co jego dzielna mamusia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba że kupił od Niemca po taniości aby laski wyrywać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza samotnosc niz zle towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor pewnie dumny ze swojej prowokacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która 18 lat młodsza dziewczyna chciałaby takiego Janusza cebulaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzę na te żałosne 20-paro letnie panny śliniące się do facetów w wieku tatusia, to zaczynam wątpić w sens czegokolwiek. Czy wy laski myślicie, że nikt się nie zorientuje, że jesteście z nimi dla kasy? Widać facio siwiejący, nieciekawy, z metra cięty, a koło niego gwiazda 20 lat młodsza, siląca się na elokwencję, bo jakieś tam studia skończyła i poobracała się przez parę lat wśród bardziej inteligentnych. W rzeczywistości przelicza tylko ile kaski zarobi na panu z kryzysem wieku średniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pan też zresztą lepiej nie wypada, niby chciał zaimponować kumplom młodą d**encją, ale w rzeczywistości wszyscy z niego ciągną łacha, że go cwaniara wykorzystuje, a po bokach rozgląda się za młodszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , jest wiele takich par ale może nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda ten worek? 25 latka piękna, młoda a obok niej 45 latek siwiejący nieciekawy, ale auto za pół bańki jest. Z córeczką na zakupy przyjechał czy jak? Wszystkie te panny są w jednym worku niestety, worku pełnym pieniędzy tych panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , no ja taka nie jestem. Wrzuciłeś i mnie a ja sobie wypraszam takie generalizowanie. Dodatkowo znam parę z ogromną różnicą wieku, która też do Twojego worka nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona młoda piękna on stary brzydki ale bogaty, o TAKI worek mi chodzi, tutaj nie ma innych układów jak tylko młoda dupa za kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 'Mój' rzeczywiście jest dość przystojny ale 18 lat starszy. Jest, owa para, o której piszę. On brzydki 30 lat starszy lekarz, ona ładna, młoda i też lekarka. Bogaty wcale nie jest, dodatkowo ma duże alimenty na troje dzieci, już nie pracuje a jakoś specjalnie się nie dorobił jako pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to może tak wygląda, ale pomyśl, był lekarzem zanim ona lekarzem została... więc mógł jej dużo pomóc w tej kwestii, znajomości itd. i pewnie kiedyś ona była biedną studentką, a on prominentnym lekarzem. Trzeba patrzeć wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×