Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

złapałem teściowa na kradzieży jak to rozegrać?

Polecane posty

Gość gość
Pokaż jej to nagranie. Jak jej nie jest wstyd okradac swoją rodzinę, to tobie nie powinno być wstyd pokazac jej co ona robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki a były jakieś symptomy ze coś takiego może się zdarzyć np.alkohilizm teściów itp.....czy to raczej porządna kobieta i tu taki .... zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak się kończy mieszkanie z tesciami pewnie pobiera sobie miesięczny czynsz.Absolutnie nie godz się na to żeby zamieść to pod dywan .Najpierw rozmowa z teściowa a później nagranie pokazała bym dzieciom teściowej a najlepiej zwołać wszystkich i wszyscy na raz.Nie będą mieli czasu przygotować linii obrony i teściowa nie wymyśli nie stworzonych histori co też jej nie nagadalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki w zenilas się w patologie wiec możesz spodziewać się wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawa jestem zakończenia tej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowa już wie że Wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez juz czekam co z tego wyniklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wróciliśmy z Zakopanego ...mąż z teściowa Nie bardzo brał się za rozmowę twierdził że czeka aż rodzeństwo przyjeździe żeby byli obecni przy rozmowie .Tyle że w niedzielę byli i jakoś nie było okazji.Wiec dziś gdy poszedł do pracy zawołałam teściowa i pokazałam filmiki.......mina bezcenna. W sumę spuścił głowę i słowem się Nie odezwala.Na podwórku tez mnie omijala szerokim łukiem. Nie wiem jak będziemy teraz żyć bo ja jej j juz Ne zaufam. Najchętniej bym się wyprowadzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co z kasa?gdyby miała honor to by wam ja zwróciła. Ale suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mąż zareagował jak mu powiedziałaś że jej pokazałaś? ? Ona jakoś się tłumaczyła? No i czy mówiła że odda kasę? Ja bym poprostu jak można... oddzieliła Waszą cześć i ja zamykała na klucz. Albo do wszystkich Waszych pokoi wstawiła zamki i też na klucz... no sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo moja by mogła do mnie przyjść :-D ale bym ją pogonił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze że reakcja męża mnie mocno zdziwiła. Mąż jest z reguły cholerykiem szybko się denerwuje i lubi sobie po krzyczeć a tu .....cisza.Nie wiem czy sytuacja go przerosła ,zdaje sobie sprawę ze sytuacja jest nie konfortowa w koncu to jego matka.Zreszta nawet j a dziwnie czułam się oglądają to nagranie.Tesciowa dosłownie zatkało spuścił głowę i wyszła. Wydaje mi się ze nie spodziewała się ze zostanie przyłapana. Często mamy w domu leżeć 1000-2000 i zastanawiam się na ile nas oskubala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd mu za nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, nie ma co ukrywac przed mezem. trzeba powiedziec mu i wspolnie zaplanowac inwigilacje tesciowej. moze ma problem z hazardem i wstydzi sie przyznac? nie ma sie co smiac, bywa roznie. czasami sa kleptomani, czasami sa uzaleznieni, czasami zwykli zlodzieje. jak nam zalezy na kims, trzeba po prostu sprawdzic i wtedy wymyslic pomoc. dla niej i dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam autorko teściowa dalej kradnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszym miejscu poważna rozmowa z teściowa a później oddzielenie waszego mieszkania od teściowej tak żeby było osobne wejście. Może jestem pesymistka ale uważam że jak ktoś raz ukradł zrobi to znowu .A wy autorko się wykończyć ie psychicznie tym załączenie kamery oglądaniem czy tym razem była czy nie .Dom na być azylem a nie źródłem strsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że już nie ukradnie, przynajmniej nie Wam. Tylko nie widzę dalej życia pod jednym dachem. Może jest nadzieja, że ona sama jakoś to wyjasni i spróbuje odbudować zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz mi będzie kradla nadal to już taki typ co ma lepkie rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok .....a ja narzekam gdy moja da dziecku cukierki. Osobne wejścia i ograniczyć kontakt do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×