Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPaulina

Wrześniówki 2017 cz.2

Polecane posty

Gość gość
Ogólnie chce już wszystko jeść w miejscu nie usiedzi. x A jedzą też w ruchu? Bo ja już z siebie wychodzę. Moja nie usiedzi w jednym miejscu, żeby obiad zjeść...jak ma siedzieć, to zaraz trze oczy i jest baaardzo "biedna". Jak łazi, to z łaski buzię otworzy. Ogólnie jest pogodna, dużo się śmieje, ale te obiady są koszmarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina
Czasem pare minut posiedzi w krzesełku i zje trochę i zaraz przenosi się na kolana potem trochę w wózku trochę za nim latam:) ze starszym było to samo w sumie jest jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Jest ktos jeszcze na forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ankass
Ja tu zagladam ale forum nasz umiera jakos :-( moja mala 10miesiecy bedzie miala a zabka ani jednego ale za to stoi sama i przy meblach sie porusza. Ciekawi ja wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma prawie 11 miesięcy, chodzi tylko przy meblach. Ząbki mamy trzy. Walczymy z pleśniawkami już miesiąc. Najpierw aphtin, później nystatyna a teraz flumycon. Okropny ten syrop. Zakrztusiła mi się tak bardzo że nie mogła oddychać. W nocy pije mleko jeden raz a czasami trzy. Dużo już rozumie, taki słodziak mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Hej jak tam dziewczyny po wakacjach juz czy w trakcie albo przed? My w czerwcu w hiszpani byliśmy,lot spoko chwile spała a potem bawiła sie z siostra i zaczepiała współpasażerów usmiechami bardzo dobrze zniosła loty i pobyt tez ,nie było zadnych problemów,my odpoczelismy starsza córka wysZalala sie wszyscy zadowoleni :) moja młoda tez odkąd umie stać i poruszać sie przy meblach to jej ulubione czynności, strasznie naśladuje siostrę i nas wszystko chce to samo co siostra i czasem na nia krzyczy po swojemu jak cos nie po jej myśli.wesoła jest i rezolutna. Zębów mamy 4 u góry i 3 na dole 4 wychodzi :) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Redsky super ze taki daleki wyjazd udal sie bez problemow :) my bylismy na Mazurach a we wrzesniu jedziemy nad morze. Mala ma 10.5mies i 4 zeby i tez chodzi ladnie przy meblach juz od dwoch miesiecy, potrafi tez puscic sie na chwile i stac bez trzymanki. Dopiero co chodzilam z brzuchem a tu juz mysle ze imprezie roczkowej :) alez ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Polskie morze przed sezonem albo po sezonie jest najlepsze wiec udanego wyjazdu wam życzę na pewno bedzie super sama bym pojechała jeszcze raz bo byliśmy wlasnie w tym roku na 4 dni w kwietniu i było Extra :) czas mija zdecydowanie za szybko nasze małe kruszynki zaraz beda miały rok juz prawie chodzą a dopiero co takie maleńkie robaczki były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Planujecie już urodziny dla swoich dzieciaczków? Ja uwielbiam przyjęcia z motywem przewodnim, wiem, że synek jeszcze nie będzie wiele pamiętać, ale mam taką frajdę z organizacji no i zawsze będzie pamiątka na zdjęciach :) Zastanawiam się nad przyjęciem budowlanym -znalazłam świetny zestaw: https://spoko-motyw.pl/kategoria/dekoracje-urodzinowe/zestaw-urodzinowy-budowlany - co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, pisze bo być może pomogę jakiejś mamie, która boryka się z brakiem pracy, bądź chciałaby będąc na macierzyńskim coś zarobić. Jestem mamą 3 dzieci i z racji tego nie pracuję. Szukałam alternatywy , żeby móc zajmować się dziećmi, domem i nie pracując zawodowo na etacie (fizycznie nie mam takiej możliwości) zarobić troszkę i wspomóc domowy budżet. Będąc w 3 ciąży natrafiłam na fajny biznes internetowy który pozwala zarobic!! wystarczy poświęcić ok 5 minut dziennie żeby zarobić ok 1500-2000 zł miesięcznie a nawet i więcej. Nie ukrywam że trzeba zainwestować troszkę pieniędzy ale można zacząć od 50$. Na początku się bałam, że wpłacę pieniądze i już ich więcej nie zobaczę, tak nie jest!!! Zarabiam, jestem samodzielna finansowo, wychowuje dzieci!!! Inwestowanie w necie wcale nie jest takie straszne, naprawdę!!! odezwijcie sie co o tym sądzicie. Pozdrawiam https://www.facebook.com/mojefutureadpro/?modal=admin_todo_tour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ankass
Czesc dziewczyny super ze wakacje wam sie udaly w Pl pogoda tez ladna byla wiec nad wode tez sie wybieralo :-)a mojej malej wkoncu wyszedl 1 zabek no i zaczela juz chodzic i oczy musze miec wokol glowy wszedzie wlezie wszystko zbiera. Taka mala ledwo co od ziemi.ja widac i drepcze sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ankass
Co do urodzinek to kupilam juz pare balonow do nadmuchania i napis urodzinowy wiszacy chce dokupic jeszcze balon w ksztalcie 1 z helem. Choc urodzinki mamy w domu to cos sie pprzystroi:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za super pomysł z tymi urodzinami, nie mam czasu szukać wszystkiego po sklepach a tam mają gotowe zestawy! Widzę, że i dla dziewczynki coś się znajdzie :) Mają ekstra jednorożca, taki...nieoklepany! (https://spoko-motyw.pl/kategoria/dekoracje-na-przyjecia/mini-zestaw-urodzinowy-jednorozec) Można się będzie poczuć choć trochę jak Natalia Siwiec z córą ;-) Robicie imprezę w domu czy raczej w lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Ja ,robiłam w domu ,motyw przewodni myszka minie(Ta malutka,taki ala dzidziuś) były balony gumowe, foliowe, dwie duże jedynki,tort nakrycie stolu w motyw przewodni i u nas był fotograf:-))) była super ,zabawa, pięknie udekorowany dom:-) balonów było mnóstwo:-) foliowe do tej pory ,sobie latają, wszystkie były z helem:-) było pięknie i magicznie, w kolorach różu i złota, córcia zachwycona, goście też i profesjonalne zdjęcia:-) tylko szkoda, że urodziny jak i pierwszy rok z życia córki tak szybko zleciał:-) mała ma 7 ząbków,raczkuje jak szalona, wstaje przy meblach i uśmiech nie schodzi jej z buzi:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redskygość
Ale tu cisza szkoda :( moja młoda juz chodzi odkąd skończyła 11 miesięcy co raz wiecej rozumie mowię do niej np.przynieś laleczkę przynosi,gdzie sa kubeczki pokazuje, namiętnie ściąga skarpetki i chowa do szuflady :) chce robic wszystko co ja i strasza siostra prze kochana jest. Co do zębów to mamy pierwsza czworke ale ciezko było kilka dni była bardzo marudna mniej jadła itd zobaczymy jak bedzie z kolejnymi zębami pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćPaulina

Mój  zaczął chodzić  zaraz po 1 urodzinach. Jest przesłodki choć  się  z bratem kłóci  o zabawki. Specjalnie podejdzie zabierze np. Klocka jak tamten układa  i w nogi do mnie:) ma już  czwórki  i zaczynają  mu się  trójki  wyrzynać. A u waszych pociech co tam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×