Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
jesli tak .....to faktycznie Monika widząc się u boku disco Piotra, może powinna popracować nico nad poczuciem własnej wartości :D ma podstawy by mocniej stać na nogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie Monika może mierzyć trochę wyżej :-) Ale może faktycznie nie ma szczęścia i trafia na nieodpowiednich facetów i stwierdziła że taki rolnik Piotrek może być kimś fajnym i odpowiednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się właśnie też kojarzyło, ze Piotr powiedział o Monice w odcinku dot.wyboru, że ma dziecko ale złamie swoją zasadę i zaprosi ją do gospodarstwa. Coś mi się też kojarzy, że o tym dziecku było mówione, że ma 8 albo 9 lat. Ale to tylko w tym odcinku wspomniano i nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie rozumowanie nie jest do końca "zdrowe" doceniając siebie i swoje atuty, potrafimy docenić je w innych a tym samym przyciągnąć do siebie odpowiednie osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Monika miała dziecko, ale tylko w jednym odcinku raz o tym mówili. w przeciwieństwie do Anki Karola, ktora o swoim dziecku powtarzała przy każdej możliwej okazji. Też sobie Monikę zapamiętałam, bo dziwiłam się, że odesłał wszystkie dzieciate dziewczyny poza Moniką i zastanawiałam się, czy produkcja mu tak kazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam z czystej ciekawości .Poprzednie programy wcale mnie nie zainteresowały .Tym razem "rolnicy " są nawet ciekawie dobrani .Fajny Mikołaj z tymi błyskami w oku .Chciał mieć wszystkie trzy i był wielce poruszony jak warszawianka wyjechała. Szkoda mi Zbyszka ,poczciwy człowiek i dobry ,ale czy znajdzie się odważna kobieta ,która go pokocha i zostanie z nim na gospodarstwie ? Brzydka rolniczka wybiera ,przebiera i jak to się skończy ? Piotrek może się sparzyć na tej Kasi ,bo mnie wydaje się ,że to cwaniara. Natomiast Karol , no cóż dwie ostro walczą ,a trzecia z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr pracuje na dyskotece jako ochroniarz, taki z niego rolnik. A jego wybranka właśnie się rozwodzi, ten dom w którym ja pokazali w 1 jej odcinku nie jest jej. Mieszkaja w tej chałupinie Piotra,a rodzice mieszkają w jeszcze gorszej obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzabawniejsze, że ta laska, którą wyrzucił niby za to, że chciała zaistnieć w mediach, miała mniejsze parcie na szkło, niż ta, która doszła. Niby "nieśmiała", a zachowuje się jak celebrytka na warszawskiej ściance. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z FB odnośnie Sary i Karola "Po imprezie jedna z dziewczyn w stanie wskazujacym wyladowała na SOR w Łukowie na szycie rany i tam sie chwaliła ze jest z tego programu RSŻ "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka 2 się rozwodzi i bidula nie miała gdzie iść to przypałętała się do Piotra,oboje warci siebie. Wygląda jak dzifka obciągara A Monika to jest w ogóle kobieta z innej półki, po co ona do tego wytrycha przyjechała, pewnie myślała że to poczciwy inteligentny człowiek na poziomie, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaa a to Piotruś, chciał pannę z czystą kartą i skończy z rozwódką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w sumie TVP nie odtrąbi sukcesu bo nici ze ślubu kościelnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam własnie ten odcinek z listami i nie było nic o tym że Monika miałaby mieć dziecko. chociaż w sumie jej list czy zdjęcie też nie zostały pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr w pierwszym odcinku nie robił aż tak prostackiego wrażenia, dopiero wychodzi w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:43 było o dziecku w odcinku, gdy przyjechały kandydatki i wybierał te do gospodarstwa, a nie w odcinku z listami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Montaz czyni cuda,tak zmontowali wizytówkę,że niestety duzo dało sie nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Zbychu bez ręki to ma cieżki charakter a zwala wszystko na to że nie ma ręki.Wielu facetów z niepełnosprawnością znajduje kobiety a ten ma problem, każdy myśli że jak ktoś jest spokojny, małomówny tzn że jest dobry i fajny.A tak wcale nie musi być.On tez wybrzydza w partnerkach, widać to było w wizytówce jak wyrażała się że chce młodą bo planuje dzieci, powiedział to tak ostentacyjnie bez wyczucia.Szuka młodej, szczupłej i wykształconej, w dodatku towarzyskiej która go porwie do ludzi.Wymagania że hej.Wg mnie tv może manipulować i jakoś tak dziwnie pokazali niekorzystnie tę grubaskę, a to jak jadła kanapkę albo mówiła cos na niego albo jak mówiła że jest za fajna na palantów itp A tak na prawde nie wiemy jak było, może jest palantem ? Nie wolno dawać się zmanipulować i myśleć tak jak twórcy programu chcą bo oni tak dobiorą scenki żeby wyszło że ktoś jest szują .Ja od razu w wizytóce widziałam że Zbyszek nie jest sympatyczny do kobiet ale oczywiście wszyscy się litują bo kaleka i taki spokojny :O taki aniołek ku/rwa .Zastanówcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba dzis ogladalność skoczy do 5mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branie po programie
No to pani milfetka Monika ma branie po programie :D więc jakiś tam mini sukces pewnie odniosła zgłaszając się do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr to straszny czereśniak, nawet odzywać sie nie musi, wystarczy spojrzeć, ta fryzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno bylo o jej dziecku w odcinku, gdy Piotr wybrał ja jako trzecia do gospodarstwa. Pamiętam urywek jak mówił do Manowskiej, ze w przypadku Moniki zlamie swoje zasady, i pamiętam jak byłam zdziwiona, ze wszystkie matki odrzucił oprócz niej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:46 zgadzam sie na 100 co do Zbigniewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbychu jest nudny wiedzie nudne życie. 42 lata a wyglada i zachowuje sie jak emeryt-ba emeryt Mikołaj dokładnie 30 lat starszy rozkłada go na łopatki. Ale chyba taka mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, ze w pewnym wieku do znalezienia partnerki potrzebna jest ta "ikra", błysk, szaleńczość i dlatego pan Mikołaj jest otoczony chętnymi kobietami, a pan Zbigniew nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta brzydka rolniczka wybierze tego mlodego z Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ona go wybieze a on ja przeleci jak ona pojedzie do niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy właśnie z nim Małgorzata straciła dziewictwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😡 chce już oglądać rolnika!!! 😠 nie dam rady wytrzymać do 21 !!! 😭 ps.kocham Ewę 😍 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Zbych, jak i jego matka oraz siostra, to wszyscy jacyś tacy "nieszczęślwi" się wydają. mają taki ból wypisany na twarzach, w oczach. brak im temeramentu. ogólnie sprawiają wrażenie przygnebionych. choć i tak najwięcej wigoru to ma tam matka, którą zreszto wg mnie trudno odebrać jednoznacznie "dobrze" no ktoś tego Zbycha w końcu "zmiękczył" , jakoś to się stało, że on taki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×