Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
08:39 myślę że Paweł ma sporo kasy jak na swoich rówieśników, bo i dobrze ubrany, i w Szwecji pracuje od matury także Gosia nie będzie zawiedziona. 08:02 nie lubiłam Sary ale w jej przypadku Karol czul chemię, a gdy ją odrzucał zasłaniał sie brakiem chemii -a wiemy ze powód był inny, karol dobrze wie że dał ciała zostawiając ją samą ze szpitalem. Ta chemia to jak to Manowska nazwala temat zastępczy, a Karolowi głupio bylo sie przyznać do prawdy tak ja go odebrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskoczyła mnie pozytywne Marta, własnie na spotkaniu ze Zbyszkiem. Kurcze można mówić o reżyserce w programie, jednak to było takie szczere. Piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol... Ja rozumiem impreza,ale kurcze do takiego stanu sie doprowadzic-wiedzac ze ma 3 dziewczyny w gosciach, ze na drugi dzień od ran znów ekipa telewizyjna, on dał tak w palnik ze hej. Zero rozumu, nachlać sie i tyle. To moze byc jego problem-bo skoro a takiej sytuacji nie miał umiaru, to normalnie jest jeszcze gorzej pewnie. Jego zapite oczy wczoraj to prawdziwy koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać było że KAC GIGANT a tu musiał się jeszcze męczyć przed kamerami heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:55 może być całkiem na odwrót, chłopak mało pije i ma słabą głowę, było tam dużo ludzi, z tym kieliszek, z tamtym i się załatwił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zaskoczyła mnie pozytywne Marta, własnie na spotkaniu ze Zbyszkiem. Kurcze można mówić o reżyserce w programie, jednak to było takie szczere. Piękne... xxx Mnie też zdusiło w gardle podczas tej sceny. Co ma taki Zbyszek zrobić, niemedialny, szczery, prostolinijny, niezmanierowany... Oby trafił na fajną babkę, która to doceni.. Trzymam za niego kciuki. Zawsze myslałam, ze Marta Manowska mocno przesadza, mówi o miłości, wielkim uczuciu, narzuca trochę tym ludziom taka retorykę, gdzie wiadomo, że to jednak telewizyjne show, ale tą sceną pokazała prawdziwe uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się tam u Karola musiało stać,nie wiadomo tak do konca o co chodzi,może faktycznie ma prolemy z alkoholem,że tak na raz wszystkie sie odwróciły od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nazwała to "dziecinadą" , my do końca nie wiemy co tam zaszło,ale musiało sie stać i to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze poza kamerami dzieje sie najwiecej, wszyscy piszą ze młody Paweł to taki dzieciak co tylko słodzi wiecej nic, Gosia do kamer mówi ze jest najbardziej dojrarzły z całej trójki-ona tam była ona widziała wszystko , nie my. My mamy wyrywek czegoś tam-9 minut z całego dnia ( bo średnio tyle przypada na odcinku na jednego rolnika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbychu--też mi łzy stanęły , myslę że teraz po programie Zbyszek znajdzie te własciwą, że odezwie się do niego ktos komu Zbychu sie spodobał , kto go doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie uważam ze Paweł to dzieciak, widać że fajny chłopak i widac tą szczerość ze naprawdę się zakochał w niej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z rolników własnie w książce Marty powiedział ze MA ŻAL jak go przedstawiono w programie, bo na co dzień jest zupełnie inny. Ale jak powiedział "reżyser ma każdego ma jakąś wizję" W tej edycji ewidentnie z Justyny reżyser próbował zrobić szurniętą i nachalną babę, z młodego maślanego i zaślepionego miłością, z Dawida jacarza który ma tylko bekę ze wszystkiego etc..... Wszystko magia telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Justyna jest szurnieta i nachalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zaskoczyła mnie pozytywne Marta, własnie na spotkaniu ze Zbyszkiem. Kurcze można mówić o reżyserce w programie, jednak to było takie szczere. Piękne... xxx Mnie też zdusiło w gardle podczas tej sceny. Co ma taki Zbyszek zrobić, niemedialny, szczery, prostolinijny, niezmanierowany... Oby trafił na fajną babkę, która to doceni.. Trzymam za niego kciuki. Zawsze myslałam, ze Marta Manowska mocno przesadza, mówi o miłości, wielkim uczuciu, narzuca trochę tym ludziom taka retorykę, gdzie wiadomo, że to jednak telewizyjne show, ale tą sceną pokazała prawdziwe uczucia. XX] Scena Marty i Zbyszka to była chyba najbardziej autentyczna scena w tej edycji, o ile nie ze wszystkich 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo Marta jest po psychologii albo doradza jej z boku jakiś psycholog albo ma taką wrodzoną empatię, dar ale serio jej podejście roi wrażenie jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po tym programie i mama Zbycha sobie kogos znajdzie , bo to bardzo fajna i madra babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
były dziewczyny co pisały wczesniej o tym ze Karol nikogo nie wybierze, o imprezie z Sara, o Jagodzie, od kogo to wiedziałyscie, napiszcie cos więcej, co z ta Jagodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Zbyszek do mamy podobny, jak zdjęta skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były info z Pudelka-o tym jak skończy karol. Ktos z programu im donosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł najmłodszy a jak dojrzale się zachowuje , a dla kobiety najważniejsze co może być to poczucie że mężczyżnie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scena Marty i Zbycha faktycznie wzruszająco autentyczna :( Tak jakby spotkały się dwie osoby, które jeszcze rzeczywiście wierzą w przesłanie tego programu, o którym inni, nastawieni na lans i tanie zagrywki dawno zapomnieli. Zbyszku, powodzenia. Znajdziesz kobietę, która doceni cechy, które posiadasz a które dla wielu, są niemodne, nieatrakcyjne. Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej jakich my mamy w dzisiejszych czasach facetow. Zaden nie wie czego chce. Najbardziej konkretna byla rolniczka. Zbyszek tez bardzo sympatyczny i cieply czlowiek. Pozostali to porazka. A Karol zawalil po calosci i nie umie sie przyznac do bledu. Woli uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol mógłby zaciążyć wszystkie dziewczyny, miałyby pamiątkę na całe życie, trzy Karolki z zezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie tego Karola, jak pijany mógł jechać do szpitala? On nie kojarzy do końca o co chodziło. Zbyszek bardzo wartościowy, nieśmiały facet, oby jakaś mądra kobieta napisała do niego. Mikołaj..No cóż.. kiedy się jest satyrem, jedna kobieta to za mało. Ta edycja jest ok..Tak wygląda rzeczywistość, w miarę poznawania ludzie zmieniają decyzje. Pawełek jest taki słodko-uroczy, oby im się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, dobrze napisane Karol uciekł przy jakimś pierwszym niedopowiedzeniu, to nie jest facet który nadaje się na męża ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł to bardzo młody chłopak jeszcze. W tym wieku człowiek bardzo szybko się angażuje. On nadal dojrzewa emocjonalnie. Myślę, że na stały związek może być za młody. Chyba że jest doświadczony życiowo, coś już przeszedł, no to może i jego uczucie jest prawdziwe i będzie z nich stała para. Z wyglądu pasują do siebie bardzo, jak już niejedna osoba zauważyła. Są do siebie podobni. Jak brat ze starszą siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy od karola waliło wódą jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi się przypomniał Project lady i słynny DUPCZMAN hehe. Karol to taki Dupczman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobna do tych kolezanek co u niego były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×