Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Dziękuję Leno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Dziewczyny znacie już płeć? Która zna i jaka płeć? :) Ja idę w przyszłym tyg. Ciekawe czy poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
Lisssa ja jestem w 16 tygodniu (termin 20.06) narazie nic mi sie niepokazało :D generalnie dziecko bardzo niekooperatywne na poprzednich usg :P strasznie sie wypinal dupka lekarzowi jak badał przyzierność karkową :P wiec czasami sie obawiam ze bedzie niespodzianka do konca ciazy a chcialabym bardzo wiedziec :) mam juz syna 3 letniego (wiec wyprawkę mialabym z głowy a tak trzeba czekac) ktory pokazal sie w 17 tygodniu przy przypadkowym usg wydolnosci szyjki :) Czuje ze bedzie drugi chłopak choc po ostatnim usg jak spojrzałam na zdjęcie to trochę sie zawachałam wygladał z twarzy na dziewczynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
u mnie nie wiadomo a lekarz nie chciał zgadywać może na połówkowym cos powie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
U mnie lekarka powiedziała na prenatalnych że za wcześnie na określenie płci ale na jej oko będzie to dziewczynka. Trollu dziękuję bardzo rozważę odstawienie Falvitu ;) Mam właśnie magnez B 6 w domu więc będę go brać. A ja się pochwaliłam dzisiaj że nie wymiotowałam w tym roku to już mam. Nie mogę głośno mówić bo mi zaraz wraca;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
marika ja też mam mdłości rano i wymiotuje a to już niedługo 16tc ,ostatnio miałam dwa dni spokoju a teraz znów to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majówka
magne b6 powoduje reakcje alergiczne ,zaczerwienienie skóry biegunki jest to w ulotce plus dużo dodatków w postaci chemii ,mi gin odradziła magne b6 w ciaży ten preparat dobrze ze posłuchałam lekarza bo moja znajoma zle się czuła po nim a wciązy nie warto eksperymentować ale najlepiej lekarz prowadzący wam doradzi odnośnie witamin dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majówka
marika porozmawiaj z gin odnośnie witamin to będzie najbezpieczniej i wtedy zamień ale wg wskazań lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
też nie znam jeszcze płci. Mogę iśc 13 na usg ale nie wiem czy jest sens...może już lepiej poczekać do połowy i tyle. Ja mam przeczucie, że tym razem dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majówka możesz cis bardziej szczegółowo napisać o tym przypadku reakcji na magne b6? Wszyscy lekarze z którymi mam doczynienia zawsze tylko ten polecają. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Czesc dziewczyny. Ja po wizycie u lekarza. Jak juz pisalam kiedys u nas nie robia badania ginekologicznego, nie sprawdzaja szyjki ani nic. Mialam tylko mierzone cisnienie i niespodziewanie usg, bo lekarka nie mogla wyczuc tym małym urządzeniem (nie znam fachowej nazwy)bicia serca dziecka. Nie stresowalam sie tym razem (w poprzedniej ciazy ciagle mialam takie sytuacje), bo czulam dziecko caly czas bedac w gabinecie. Wszystko ok u nas. Musze tylko zaczac brac aspiryne codziennie przeciwzakrzepowo, a od 28 tc zastrzyki. Zdziwilam sie ze tak pozno, ale chyba wiedza co robia. Co do pytania: u nas podobno ma byc dziewczynka, tak mowila babka na usg w 12 tc, ale ze to bardzo wczesnie nie biore tego za pewnik. Jestem w 15 tc 1 d i nadal wymiotuje rano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nellshell nie wolno aspiryny w ciąży! Przeciwzakrzepowo to polocard z tych leków lekkich bezreceptowych. Lekarz ci kazał? Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Troll tez bylam bardzo zdziwiona, ale lekarka kazala. Poszperalam w internecie i niby nie mozna duzych dawek. Ja mam brac 75 mg dziennie. Myslisz ze powinnam skonsultowac z kims jeszcze? Dostalam tez dzis wyniki badan prenatalnych i jest ok. Zespol downa. 1:4100, pozostale mniej niz 1:50000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nellshell aspirynę czy acard przeciwzakrzepowo ci zalecił gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym to skonsultowała z kimś jeszcze. Nie licząc heparyny to ja słyszałam ze dają polokard albo akard. O aspirynie jest przekonanie zreszta wydaje mi się ze słuszne ze jest gorsza dla płodu niż antybiotyk nawet ten którego tez nie można brać Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Aspiryne w bezpiecznej dawce 75 mg. Czytalam na innych forach, ze niektore kobiety maja zapisywane juz od poczatku ciazy, wiec chyba jednak nie jest to jakas niespotykana praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
U nas bedzie chłopiec . już na prenatalnym nam sugerował na 80 % . a na poprzedniej wizycie potwierdził. Mam nawet zdjęcie super i widać czarno na białym co jest miedzy nóżkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka0311, a w którym tc tego chłopca potwierdzono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Równo 15 +0 . największy laik jak widział zdjęcie to od razu się śmiał ze ewidentnie chłopczyk . moje przeczucie się sprawdziło. ;) Ewelina A Ty jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka, a to było zwykle usg czy jakieś 3d? Pytam, bo u mnie tydzień temu w 17tc kompletnie nic między nogami i niby dziewczynka. Zastanawiam się czy aby na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nellshell skonsultuj to jeszcze. Na prawdę znam przypadku gdzie po aspirynie było zle. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Lenko serdeczne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Dziekuje ;) Pierwsze było zwykłe . te ostatnie zrobił najpierw zwykle A później w 4D . maluszek leżał na pleckach i miedzy nogami fajfusik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka a ty masz już dzieci tzn córke czy syna czy to pierwsze będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Mam synka. 5 lat skończył. Jest mega szczęśliwy ze będzie miał braciszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Dziewczyny kiedy macie DRUGIE PRENATALNE?? Tzn. który to będzie u Was tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ja mam połówkowe w 21tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mogę dołączyć? Ja co prawda nie jestem w ciąży (chyba) ale staramy się. Mam do Was pytanie, bo bardzo chciałabym tego dzidziusia i miałam dni płodne od 28.12 do 3.1 włącznie. Owulacja przypadała na 2.01 Współżyliśmy z partnerem 28.12, 30.12, 01.01, 02.01, 03.01 i dzisiaj. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Wiem, że jest dość spora, ale wolę to przeczytać od osób postronnych :) Jak było z Wami? Jestem mega ciekawa i podekscytowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×