Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina liczyłas na synka czy było Ci obojętne? Moja siostra jest w trzeciej ciąży. Ma dwie córki i liczy na trzecią :) dlatego też pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ewelina gratulacje z córeczki na pewno córka twoja się ucieszy z siostrzyczki a co do usg to na tym etapie dobry sprzęt rzadko się myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Liczylam na dziewczynke, tzn. Mialam takie przeczucie ze bedzie. Mialam identyczne objawy jak przy pierwszej. Ciekawa jestem jak corka zareaguje na nowego czlonka. Bedzie miala 2,5 roku takze roznie moze byc. Co ciekawe moj maz pochodzi z rodziny w ktorej ma samych braci. Jest ich 5. I do tej pory nie splodzili ani jednego syna. Same corki. Zastanawiam sie czy cos moze w tym byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelina a jakie objawy miałaś na córke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lipcówka
ewelina czy miałas mdłości i czy nadal masz opisz coś o swoich więcej jestem ciekawa objawów na córkę? w którym tc teraz jesteś? ja mam prenatalne wkrótce może coś mi powie lekarz o płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lipcówka
ja tez marze o córeczce ale właśnie mój mąz ma samych braci i trochę obawiałam się ze to rodzinne że rodzą się sami chłopcy ,mnie odrzuca od słodyczy i mam ciagle mdłości rano i wieczorem a jestem w 11tc , u męża w rodzinie rodzą się sami synowie wiec chyba małe szanse u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ewelina jak wiesz ja mam bliźniaki (synów), Nie ukrywam, że liczę gdzieś tam na dziewczynkę skoro mam dwóch chłopców. Lekarz jeszcze nic nie mówił co do płci, ale ciążę przechodzę zupełnie inaczej niż poprzednią. O dziwo gorzej, a to jednak ciąża pojedyncza. Gratuluję córki :) Pytacie Eweline o objawy na dziewczynkę. Lekarz mi kiedyś mówił, że to nie jest tak, że na dziewczynkę mdłości na chłopca wymioty. To byłoby za proste, ale może być tak, że organizm na jedną z płci reaguje inaczej niż na drugą i ciążę z chłopakami dana kobieta może przechodzić źle, a z dziewczynkami już b. dobrze. Chodziło o reakcje na dane hormony. Więc jeśli objawy się mocno różnią w obu ciazach to jest nadzieja na inną płeć. Ciekawe ile w tym prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Dokladnie roznie to bywa. Ja na poczatku mialam mdlosci, tak do 10 tc a pozniej nic zero. Nawet nie czuje ze jesyem w ciazy. Jedynie do czego moge sie przyczepic to do twarzy. Widac ze jestem w ciazy bo zero energii, troche wypryskow. Ciagnie mnie do slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam dwóch chłopców i z jednym ciągnęło mnie do kwaśnego, a zero słodkości. Natomiast z drugim do słodkiego ciągnęło mnie BARDZO. Inne pociagi, a płeć ta sama :) Jednak i z jednym i z drugim nie miałam kompletnie żadnych mdłości, nudności, wymiotów. Zero, nic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja z pierwszej ciąży mam chłopca. Z drugiej tez.miał być chłopiec .i teraz tez chłopiec . a każda inna ciaza . inne objawy . zupelnie inne samopoczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka teraz jesteś w 3 ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, mnie do 18 tyg mowiono ze dziewczynka a potem ze chlopak i jest chlopak ktoruy teraz ma miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Lenka czyli Ty tak jak Ja będziesz miała trójkę dzieci? :) Ja mam dwóch synów. Praktycznie po 9lat mają. Nie znam płci trzeciego dziecka, ale ciąża tak jak u Ciebie inna niż poprzednia :) W jakim wieku Twoje maluchy? W którym tc dowiedziałas się, że trzeci chłopiec? :) dziwne, że ja nie mam jeszcze nawet sugestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisssa ty masz bliźniaki te pierwsze tak? Tych chłopców? Są u Ciebie w rodzinie inne bliźniaki czy ty jako jedyna je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka długość ma wasza szyjka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Tak bliźniaki. Choć poza wyglądem są zupełnie różni! Totalnie :) W rodzinie jest b. dużo bliźniaków i po stronie mamy i po str ojca też. Dlatego trochę bałam się, że druga ciąża też będzie bliźniacza. Nie wiem jakiej długości jest moja szyjka. Lekarz sprawdza, ale mówi tylko, że długa, twarda i zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majówka
do gościa 15.10 widocznie te usg było słabej jakości stąd pomyłka ale przy dobrym sprzęcie raczej pomyłki są rzadkie- gratulacje synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 15.10 czasami dziecko żle się układa na badaniu a usg nie jest najwyższej jakości i wtedy takie pomyłki co do płci się zdarzają ale jak usg super to nawet w 13tc może wypatrzeć chłopaka wtedy jego narządy są bardziej widoczne ,dziewczynke to pewniej tak od 16tc jak super usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jest któras już po połówkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
dziewczyny ja będę na tym forum rzadziej gdyż zaczynamy z mężem remont domu przed urodzeniem maleństwa ale postaram chociaż raz na jakiś czas czytać was na bieżąco no i pisać w miare możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50 nie bylo slabej jakosci. mowilo mi to zreszta trzech lekarzy - jeden gin z najlepszych we Weoclawiu u siebie w prywatnym gabinecie, moja prowadzaca ciaze do ktorej tez uczeszczam prywatnie i ma same bardzo dobre opinie w necie oraz lekarz na IP a szpitalu we Wroclawii rowniez mi to powiedzial, tak wiec wszystko moze sie zdarzyc. chociaz ja wam zycze bez pomylek. choc. moja ppmylka byla mila niwspodzjanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc niespodzianka oczywiscie. Przepraszam za literowki, pisze z tel. my mamy w domu juz dwie dziewczynki, wiec jak uslyszalam ze chlopak to skakalam prawie pod sufit, choc kolejna dziewczynka bylaby rownie mocno kochana, juz zreszta mielismy dla niej imie. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.44 na pewno partner twój z synka bardzo mocno się ucieszył jak macie dwie córki- gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.44 a do badania wtedy maleństwo pokazywało narządy czasami nawet najlepszy lekarz i gin nie poradzą jak dziecko nie chce współpracować może dlatego ta pomyłka w płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Ja tez mialam usg super sprzetem w pierwszej ciazy i do konca miala byc dziewczynka choc nikt mi na 100% nie mowil a jest chlopak, wsrod moich znajomych pomylki byly nader czeste wiec osobiscie podchodze do tematu plci z duzym dystansem. Teraz niby dziewczynka. Czuje sie gorzej niz w 1 ciazy. Wtedy mialam okropne mdlosci ale nie wymiotowalam. Teraz mdlosci plus wymioty i oslabienie. Zero energii. Moze jednak inna plec niz ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
ciekawe to co piszecie o róznicach w samopoczuciu a płci. Ja nie wiem jakiej płci teraz ale ta ciąża dała mi ostro popalić przez te 3 pierwsze miesiące!!! w poprzedniej tak nie było i mam syna. ciekawe, ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie było widac, to by pewnie nie mowili. ale gin na IP powiedział ze nie widzi nic miedzy nogami. zreszta ja znam kilka pomylek, bo mojej kolezance, ktora mieszka na Gornym Slasku trzy lata temu mowiono cala ciaze ze chlopak bedzie a na porodowce sozk bo urodzila sie dziewczynka i dopiero musieli sie przyzwyczaic. wiadomo, ze wszystko moze sie zdarzyc, choc takie pomylki na pewno naleza do rzadkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisalam w odpowiedzi na post z 18:37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×