Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gośćluśka
U nas dziewczyna będzie. Przynajmniej tak wynika z dzisiejszego usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll się zawsze podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze troll się podpisuje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
No ale w sumie to ta osoba ma rację ;) Piszemy od 4 miesięcy i nic o sobie nie wiemy ;) Mi się Adaś w dziewczynę zamienił po wczorajszej wizycie, także przeżyłam lekkie zd***** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zróbmy tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
Klotka to ci niespodzianka :) dobrze ze teraz a nie po zakupie calej wyprawki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zawsze podpisuje. A ty gościu co zawsze musisz mój wątek poruszyć to nie widzisz ze nie robisz już na nikim wrażenia? Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje też trollu/gościu nie robią na nikim wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Faktycznie :) piszecie o płci....... i luska i klotka, a ja znów nie wiem jakiej płci dzieci macie w domu i czy w ogóle macie dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
A ja powiem ze mi to nie przeszkadza ze ktos mnie zapyta o to samo już trzeci raz. Lista nie bedzie się przenosila na nowa stronę wiec i tak trzeba.bedzie szukać i sprawdzać. Nie wiem jak wy dziewczyny do tego podejdziecie . dla mnie bedzie lista to bedzie jak nie to płakać tez nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Lenka! Lista przenosi się praktycznie na każdą stronę, bo każda mama ją często uzupełnia. Zmienia się tam tydzień ciąży, płeć jeśli już znasz itp. Każda mama zawsze kopiuje ostatnią tabele, a ona zwykle znajduje się w pobliżu :) Tobie może nie przeszkadza, że ktoś trzeci raz pyta, ale mi np. przeszkadza, że NIE WIEM i muszę pytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Podrzućcie tę tabelkę, bo ja piszę z telefonu i zanim ją znajdę to lata upłyną ;) Najwyższy czas ogarnąć temat :) Ja dzisiaj zaczynam 20 tydzień - jezu, jezu to już połowa! Ja nie mam dzieci, to moje pierwsze. Dodatkowo nieplanowane troszkę i o ile na początku byliśmy przerażeni to teraz już nie możemy się doczekać :) Mój nie-mąż od soboty jest w takim szoku, że zastanawiam się, czy nie ucieknie :D Jakoś fakt posiadania syna nie przerażał go tak, jak fakt posiadania córki :) Ja się nie nastawiałam na żadną płeć - pewnie przy drugim będzie inaczej, ale póki co wypinam jęzor wszystkim, którzy mi wmawiali, że wyglądam na chłopca - że niby tak ładnie- a ja uparcie twierdziłam, ze czuję, że będzie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Nick...........tc.....płeć/imię ......dzieci.....termin majówka...22.....chlopiec........brak......30.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Nick..........tc....płeć/imię.....dzieci...termin majówka..22.....chlopiec......brak......30.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Udało się :P Nie wiem co jeszcze do takiej tabeli byście chciały? Wpisujcie płeć, a jak ktoś już wie jakie da imię to imię :) Widziałam na innych forach, że jak już potem dzieci się urodziły to mamy zwracają się do nich po imieniu np. Twój Tomeczek jest już zdrowy? itp... To lepiej tak personalnie niż potem znów będziemy pytać po 100razy o imię dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
Nick..........tc....płeć/imię.....dzieci...termin majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........tc....płeć/imię.....dzieci...termin majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25. klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
klotka wstawiło mi 25 dzieci a ja mam córkę a to będzie druga ciąza i termin 25.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick............tc.....płeć/imię.........dzieci....termin majówka....22....chłopiec..........brak......30.5 klotka.........20....dziewczyna....brak.......4.06 iwonka.......17.. ? ..córka.....25.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zróbcie porządnie tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Nick..........tc....płeć/imię.....dzieci...termin majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25. klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06 Julia.........17.....syn.....córka. ....29.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Nick..........tc....płeć/imię.....dzieci...termin majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25. klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06 Julia.........17.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..17tc...dziewczynka...syn...26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Dziewczyny mi sie to rozjezdza. Widze tylko czesciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny może któraś tą tabelkę zrobić tak żeby ja kopiować a u Iwonki wcięło date porodu 25.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie irytuje ze nie wiem z kim pisze. Ludzie jeśli nie macie lub nie chcecie mieć loginu to chociaż się jakos podpisujcie nie ważne jak byle żeby wiadomo było z kim się pisze- chodzi o ciągłość wątku. Ja akurat pisze zadko więcej czytam ale jeśli się odzywam to się podpisuje. Lipcowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Nick..........tc....płeć/imię.....dzieci...termin majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25. klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06 Julia.........17.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..17tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa.....19tc.......?........2synów....13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
U mnie to wygląda normalnie i w całości. Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
Nick..........tc....płeć/imię.....dzieci...termin majówka..22.....chlopiec......brak......30.05 iwonka.....17..... ? .....córka.....25. klotka......20.....dziewczyna....brak.....4.06 Julia.........17.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..17tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa.....19tc.......?........2synów....13.06 Lena8818..18tc......?.........syn..........20.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Lipcowka mnie tez najbardziej denerwuje jak ktos sie nie podpisze i potem wszedzie jest Gosc. Zreszta to brak szacunku wedlug netykiety. Dlatego tez zarzuty, ze jestesmy zenujace, bo nie mamy tabelki pisane przez anonimowego goscia byly bardzo nie na miejscu i az sie zdziwilam, ze ktos je powaznie potraktowal. Fakt, oczywiscie ze tabelka jest pomocna, ale robic z tego TAKIE wypracowanie i zarzuty to az dziecinada, jakby ktos nie mial wiekszych problemow w zyciu. A przeciez mozna to bylo normalnie i grzecznie napisac. Wracajac do tematu ciazowego. Ja dzis mialam pierwsza zachcianke ciazowa, obudzilam sie z szalenstwem w oczach, ze musze zrobic zapiekanke ziemniaczana. Dziecko do przedszkola, a ja biegiem po zakupy. Zjadlam juz polowe ;) dla meza chyba juz nie zostanie. Dobrze ze pierogi sa w lodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×