Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość Gość majówka
majówka..31tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......27tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..25tc...dziewczynka...syn...28.06 Lisssaa....28tc.....Pola.....syn,syn....12.06 Lena8818..26tc....syn......syn..........21.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka... 24tc....Ada......syn......19.06 Ewelina.. 26tc....corka....corka...15.06 Karotella4..20tc..syn..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..23.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...21.06 Cytrusek_czerwiec..23tc..chłopiec..brak.01.06 paulatsh.....27tc......córka......brak......21.06 asiaaa..24tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, ktoś ru robi bałagan ;) Ja powinnam przenieść się na majowe, bo mam już termin cc i będzie to 28 maja ;) A jak u Was dziewczyny? Moja mała ma juz 1340 g i wszystko jest ok, 4 kwietnia mam ostatnie USG, strasznie szybko zleciało :O pojutrze zaczynam 30 tydzień, 7 kg na plusie, ciekawe na ilu się skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśka 35
Cześć dziewczyny mam pytanie ale zacznę od tego od 2 miesiący biorę ovarin i dodatkowo lekarz kazał brać luteinę od 15 do 25 dnia po 2 tabletce dwa razy dziennie pod język. Dzisiaj mija 12 dzień od odstawienia a miesiączki nadal nie ma test wyszedł ujemny czy mogę być w ciąży i czy mogę znowu zacząć brać luteinę na wywołanie miesiączki. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do przyszłych mam które noszą pod sercem córkę czy zauważyłyscie w okolicach brody troszkę zwiększony jasny meszek widziany pod światłem bardzo proszę o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jestem ciekawa czy ten meszek ma coś wspólnego z płcią dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meszek ma związek z hormonami, nie z płcią :) U mnie nie ma meszku na brodzie, za to na brzuchi mam więcej włosów niż narzeczony :D A będę miała córę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja też myszku na brodzie nie mam ;) na brzuchu chyba faktycznie więcej, a córka w drodze :) na wadze 8kg do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisa z tego co zrozumiałam to nie masz stwierdzonej żadnej choroby tarczycy. Podniosło się tylko tsh. Z tego co wiem to eutyrox bierze się pod czas choroby a niejasne sytuacje z wynikam badań ale w normie lub lekko po za nią wyprowadza się joditem to nazwa tabletek występują w różnych stężeniach. Ja bym radziła skonsultować jeszcze z innym lekarzem bo nie bardzo widzę powód dla którego nadal masz brać eutyrox i to w tak dużej dawce troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollu ja tak właśnie myślałam :o Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
To ja Lisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Czesc dziewczyny. U mnie w dniu, w ktorym przeszly mi w koncu mdlosci otrzymalam telefon, ze glukoza wyszla podwyzszona i mam cukrzyce ciazowa. Takze jak nie urok to...wiadomo. jestem na diecie cukrzycowej. Nie wiem ile schudlam ale wchodze w ciuchy przyciasne przed ciaza. Robie pomiary 4 razy dziennie i dziwne jest to ze wszystkie sa idealne poki co. Nie wiem czy to byl jednorazowy wyskok ze ta glukoza wyszla wyzej czy o co tu chodzi. Zaczynam tez kupowac wyprawke. Z ciuchow mam juz wiekszosc; tzn kilka pajacykow, body na dlugi i krotki rekaw, otulaczek, skarpetki. Zostaly tylko spodenki i sweterek. Nauczona doswiadczeniem fikusnych i zbednych rzeczy nie kupuje. Reczniki i kocyki mam po starszym. Wiec zostala tylko gondola, pampersy i rzeczy do szpitala typu podpaski i gotowe mleko w jednorazowych butelkach w razie problemow z laktacja. Co u Was dziewczyny? Urosly wam piersi? Ja ani w tej ani poprzedniej ciazy nawet nie potrzebuje nowych stanikow. Mojw piersi w ogole sie nie zmieniaja. W 1 ciazy nie mialam mleka (chyba przez hormony), mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..31tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......27tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..27tc...dziewczynka...syn...28.06 Lisssaa....28tc.....Pola.....syn,syn....12.06 Lena8818..26tc....syn......syn..........21.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka... 24tc....Ada......syn......19.06 Ewelina.. 26tc....corka....corka...15.06 Karotella4..20tc..syn..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..23.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...21.06 Cytrusek_czerwiec..23tc..chłopiec..brak.01.06 paulatsh.....27tc......córka......brak......21.06 asiaaa..24tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
Nellshell a bylas 12h naczczo przed ? Albo nie dodawalas cytryny ? U mnie tez jak nie urok to wiadomo co :p w okolicy panuje jelitowka... ja mam taka zgage nic nie pomaga ani migdaly mleko czy dieta. Chyba sie synus na zaladku mi polozyl. Wyprawke w tym miesiacu mialam dokupic poscieli i kocykow ale tyle jest ladnych wzorow ze sie nie moge zdecydowac. Po starszym zostawilam 2 kocyki i jakies 3 posciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelshell, może tak być, że cukrzycy nie ma. Konsultowałaś z diabetologiem? Ja wyprawkę mam już prawie gotową. Dzisiaj na targach w Warszawie kupiłam wanienke, przewijak, fotelik samochodowy, bazę isofix i jakies d**erelki. Z większych rzeczy to został mi laktator ;) Zamowilismy też wózek, z 15% rabatem wyszlo nam 400 zł taniej, szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klotka a jaki wózek zamówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Kurcze juz raz odpisalam ale wcielo moj post. Lena, klotka. Bylam na czczo. Wedlug wskazowek z listu ostatni lekki posilek zjadlam o 22. O 9 bylo badanie. Mialysmy kilkugodzinne szkolenie (ok 10 ciezarnych) z diabetologiem na ktorym wreczono nam glukometry. W czwartek mam polozna to zapytam o co tu chodzi ze pomiary ciagle dobre. Fakt, ze troche zmienilam diete, ale z czystej ciekawosci zjadlam czekolade i biale pieczywo i wyniki tez byly ok. Ja poscieli nie kupuje bo do ok 1,5 r zycia nie uzywam, wiec juz niewiele mi zostalo. Dzis przy okazji zakupow kupilam muslinowe pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Jestem przerażona jak Was czytam, bo ja z wyprawką jeszcze w "proszku jestem". Zamierzam ruszyć z tym po Wielkanocy ;) a i to nawet wydawało mi się za wcześniiieee. Ubranek już mam sporo jak nie wszystkie, ale poza ubraniami NIC, kompletnie nic nie mam ;P Piersi mam duże, sporo urosły i w poprzedniej ciąży też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klotka fajny wózek a podasz namiary na sklep gdzie ewentualnie byłby w korzystnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Lissaa ja napisalam ze mi z wieksych rzeczy tylko gondoli brakuje ale teraz jak czytam dziewczyny to widze ze zapomnialam i o wanience i o foteliku ;) Lozeczko wciaz nie wiem czy kupimy czy po starszaku. Takze tez wlasciwie mam tylko ubranka. Ale to bylo dla mnie najwazniejsze, wlasnie te drobiazgi. Wozek kupie jakis w sklepie blisko domu. Bez wanienki tez przezyje w razie czego na poczatek, bo mam duzy zlew, a fotelik maz moze kupic nawet w drodze do szpitala. Wiec z tymi rzeczami nie mam takiego cisnienia. Ze starszakiem lozeczko skladalam z mezem po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostało 64 dni do porodu, więc stwierdziłam że to wcale nie tak dużo ;) a tak serio to trafiły się targi i po prostu rabaty były na część rzeczy, które mnie interesowały, więc nie było wyjścia ;) Gościu najtaniej znalazłam w Świecie dziecka dzisiaj, ale to po 15% rabacie, ogolnie najlepiej poszukać w niedużych sklepikach, bo czasami mają fajne umowy z dostawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Cześć dziewczyny Nellshell sluchaj ja podejrzenie cukrzycy mialam Już na początku ciąży. Do tej pory mierze cukry i jestem lod olieka diabetologa . u mnie tylko na czczo po krzywej było ponad norme i to nie wiele . Po pierwszej wizycie u diabetologa tydzien byłam na diecie typowo cukrzycowej .wyniki dobre nawet bardzo . pozniej z dnia na dzień zaczęłam jeść "normalnie" i ciągle pomiary idealne. I na dzień dzisiejszy jem wszystko cukru mierze i nie przekraczamy norm. Dodatkowo mam robione badania hemoglobiny glikowanej i glukozy na czczo i tez sa super. Być moze jeżeli dalej tak bedzie to mówił ze nastepna wizyta (wypadnie 33-34 tydzień) bedzie ostatnia w poradni diabetologicznej. To moja historia z cukrzyca w ciąży. A jakie u Ciebie wyszły wyniki? A co do wyprawki to ja tez jeszcze daleko w tyle . Mam troche ubranek kupionych. Wanienke ze stelazem i czekam na łóżeczko . A co do reszty to po prostu jest tego za dużo i nie moge sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Lenka dzieki za info. mialam po glukozie wynik 8.4, przy normie 7.8. Patrzac na moje pomiary - na czczo mam najwyzsze cukry, mimo, ze wciaz sa w normie. Co do wyprawki to u mnie podobnie, tez uwazam, ze jest za duzy wybor tego wszystkiego, a szukanie w internecie, porownywanie modeli itd to dla mnie wrecz katorga a nie przyjemnosc, wiec po prostu wchodze do sklepu i kupuje zeby miec z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Cześć Dziewczyny. Dobrze, że nie tylko ja jestem w proszku z wyprawką! ;) Nadal nie dokupiłam ubranek, pieluch, wyprawki do szpitala dla siebie i córeczki. Kupiłam jedynie kilka ubrań ciązowych bo mi jednak brakowało. I musze kupic nowy stanik. W miseczce niewielka róznica ale obwodu potrzebuję ciut wiekszego. Teraz nie mam jak tego ogarnąć, wezmę się za to po świetach. Jedynie co to mam nowa torbę tzw. do wózka :) x Ja Wam zazdroszcze tych małych brzuchów! Mój jest ogromny. zaczynam miec przez to kompleksy :( Ciagle ktoś mi o tym gada i się dziwi, że nie rodze w kwietniu :( Chyba wszystko, co przytyłam poszło w brzuch u mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
Luśka nie jestes sama! ja mam to samo wrazenie rece nogi wogole nic a wszystko w cycki i w brzuch. Dzis na zakupach spotkalam ciotke jak powiedzialam ze termin na czerwiec to mowi ze brzuch mam spory.... no i co z tym zrobic przeciez nieodetne go! Chcialam wogole kupic jakas sukienke bo w swieta ide na 40 szwagierki....nic nie znalazlam wszystko jakies masakryczne worki i czulam sie jak w pizamie! A w normalnych sklepach nie moglam sie w L wcisnac bo w cyckach za mala.... tragedia poprostu pojde w dresach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Dziewczyny, a jak Wasze szyjki? :) Moja już jest skrócona, a dziecko nisko, ale mam nie panikowac. Niby jest mimo to ok! Hmmm... Termin z ostatniego usg za 8tyg :P na 23.05 :) aż strach myśleć jak szybko to leci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Ja to z ta wyprawka to chyba poczekam na syndrom wicia gniazda. Próbowałam cos kupic w internecie ale nie umiem zdecydować jakie kolory, ile tych ciuchów i w jakim rozmiarze...normalnie jakbym była jakas "ubezwłasnowolniona"..... I mam kolejny rzut spania. Ciagle spać. A w domu podziębiona dwójka dzieci :( x szyjka u mnie długa, twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka będziesz miała cc czy sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Dobra udało mi sie coś kupić wczoraj :) Trochę ubranek już mam :) Zamawiam też materiał na otulacz, pokrowiec do środka gondoli i pieluchy bambusowe :) x I wymieniliśmy starszakowi łozko więc od razu kupiłam nowa pościel do łożeczka. x Po świętach mam konsultację w spr porodu. Zobaczymy co powiedzą czy sn czy definitywnie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×