Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
powiedzcie czy to jest ciąża? Czy ktoś z was tak miał? Miesiąc temu poroniłam w czwartym tygodniu. Dostałam krwawienia od 26.04 do 3.05. Wg kalendarza owulacja była 10.05. Wczoraj zrobiłam test ciazowy I wyszedł pozytywny. Bardzo widoczne kreski. Więc dzisiaj powtarzam dwa razy test i też pozytywny. Poszłam na badania krwi i bhcg = 291. Czy to jest ciaza? Tydzień po owulacji? Sama już nie wiem czy czy to możliwe. Podczas poronienia beta spadlo do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Lena u nas ja A rh+ maz 0 rh+ . w pierwszej tez nie miałam tego badania. Kazał zrobić to zrobiłam ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do trolla- ile godzin lub dni standardowo należy odstawić clexane przed cesarskim cięciem? 12h czy 4 dni ? żeby było bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lekarz zalecił brać to znaczy ze musza być ku temu powody. Po wpisie wnioskuje ze cesarka jest z góry zaplanowana. Na to pytanie niestety ale ci nie odpowiem. postępowanie w ciąży z tego co piszesz nie jest rutynowe tylko najwyraźniej z kreślonej przyczyny szczególne. Nie podałaś kompletnie żadnych szczegółów dlatego nie zabiorę zdania aby nie doradzić złe i pisać głupot. Gość od poronienia, jeżeli badania bety wykonane po stwierdzonym poronieniu dały wynik 20 a następnie badania są wysokie to wydaje mi się ze jest to ciąża. Ponieważ przy samoistnym lub zatrzymanym poronieniu ciąży pojedynczej nigdy nie odnotowuje się skoków hcg. Beta opada i podnosi się na przemian w sytuacji poronienia w ciąży mnogiej ale tylko jednego z płodów lub przy ciąży pozamacicznej gdzie zarodek po mimo złego umiejscowienia nadal żyje i jest tętno. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Gosc z 14:49 ja mam odstawic zastrzyki 12-24 h prxed porodem. Tyle teoria. Ale prawdopodobnie bede rodzic sn wiec wiadomo ze to wszystko "pojdzie na zywiol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..36/7tc....Oskar..... urodzony usmiech.gif klotka.......36tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........31tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..34tc...dziewczynka...syn...28.06 Lisssaa....36tc.....Pola.....syn,syn....12.06 Lena8818..35tc..Oskar/Oktawian...syn..21.06 lenka0311..32tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka... 34tc....Ada......syn......19.06 Ewelina.. 35tc....corka....corka...15.06 Karotella4..30tc..syn..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...32tc...Maria.....córka..23.06 Marika88....30tc..dziewczynka...syn...21.06 Cytrusek_czerwiec..33tc..chłopiec..brak.01.06 paulatsh.....30tc......córka......brak......21.06 asiaaa..30tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzupełniaam
majówka..36/37tc...Oskar....urodzony sn klotka.......37tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........35tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..34tc...dziewczynka...syn...28.06 Lisssaa....37tc.....Pola.....syn,syn....12.06 Lena8818..35tc..Oskar/Oktawian...syn..21.06 lenka0311..37tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka... 36tc....Ada......syn......19.06 Ewelina.. 37tc....corka....corka...15.06 Karotella4..34tc..syn..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...35tc...Maria.....córka..23.06 Marika88....35tc..dziewczynka...syn...21.06 Cytrusek_czerwiec..38tc..chłopiec..brak.01.06 paulatsh.....35tc......córka......brak......21.06 asiaaa..34tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalja
Cześć dziewczyny, mam ciąże dwa tygodnie od owu. Beta była 290, po dwuch dniach 330. Cy to jest normalnie? Czy zawsze rośnie 66%? Czy ktoś z was tak miał? Że beta nie rosła książkowo? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Jak się czujecie dziewczyny? Która następna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka a jak ty się czujesz napisz czy karmisz piersią jak te pierwsze tygodnie ci mijają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajla beta MUSI przyrastać min 66% w odstępie 48 godz. Z reguły w zdrowych ciąża rośnie 100% lub więcej. Jednostki bety są tak małe ze na obrazie usg nic jeszcze lekarz nie zobaczy. Małe przyrosty często sugerują ciąże pozamaciczna lub wady rozwojowe których następstwem prędzej lub później jest poronienie. Nie nastawialabym się na ta ciąże. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Karmie piersią :) mały jest idealny. Właściwie tylko je i śpi. Ja czuję się dobrze i ogólnie wszystko jest ok. Mieliśmy plesniawki, ale już minęły i to właściwie na ten moment jedyny minus. Trzymam teraz za Was kciuki i czekam na wieści......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusek_czerwiec
Hej przyszłe mamusie, bardzo rzadko Was czytam, mało wchodzę na forum, poruszane tematy nie zawsze są mi bliskie, a w ogóle to mam dzien wypełniony różnymi zajęciami :) Ja mam wskazanie do cc na koniec maja, dzieciątko ułożone jest miednicowo. Także możliwe, że następna będę ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena8818
gosciu juz nie przesadzaj ze temat umarł - kazdy ma swoje zycie prywatne. Pozatym wszystkie juz chyba skupione :D na tym zeby rodzic :P ja popadam w lekka paranoje ;) wszedzie widze znaki a to ze pepka juz nie widze wiec sie brzuch obnizyl, piersi bola, ciagna pachwiny jeszcze w dodatku przypaletal mi sie katar sienny brrrr :( leci z nosa woda nic tylko sie pochlastac niedosyc ze spac w nocy nie idzie bo kregoslup rwie :P to jeszcze oddychac normalnie tez nie :( Cytrusek trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo :) pochwal sie potem ile malenstwo ma:) majówka jak ja juz bym chciala miec to za toba jak ty :P ale musze czekac lepiej zeby wyszlo po 38 tygodniu niz przed:( zbliza sie powoli 28 maja :D - moj syn urodzony 28 lipca.. maz 28 sierpnia... wiec lekkie spięcie mam :D tym bardzej ze ostatnio sie w piatek zaczeło:P wieczorem:P a co tam u reszty? ktos rodzi?:D wpada w paranoje jak ja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Lena witam w klubie :) mam to samo . noce to jakiś koszmar. Dopiero nad ranem usypiam. U mnie z kolejki kręgosłup pacheiny i krocze. Cbyba rozeszlo się spojenie . i tak mam zaplanowana cc wiec tu nic z tym nie zrobią . mam nadzieje ze po porodzie wszystko przejdzie. Ostatnio juz miałam schize ze brzuch opadł :) jednak nie . maluszek dalej mocno kopie rozpycha sie . coraz mniej miejsca ma i nie oszczedza mnie w żaden sposób . Jakby nie było dziewczyny nasze dni sa policzone ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja też paranoja i strach przed bólem :( Częste skurcze i bóle pleców. Dziś rano odszedł mi Czop!! Tyle, że w poprzedniej ciąży odszedł 9dni przed porodem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena8818
łe lissa jeszcze sie załapiesz na maj czasem :P a połozne zawsze mówily zbliza sie pełnia bedą ręce pełne roboty - 29 jest pełnia :D lenka a juz masz ustalona date cc? normalnie ja to samo bezzsennosc chodze po domu albo na balkonie siedze albo fb ogladam :D a jak niedaj boze sie obudze o 5 to juz po spaniu czekam az moje dwa łosie wstaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Cześć No ja się wczoraj spakowałam do szpitala :) Dzisiaj napisałam plan porodu. U mnie nic nie wróży porodu póki co. Na początku czerwca mam wizytę i usg. dostanę skierowanie na cc ale nie chcę planowej cesarki. Poczekam aż się samo zacznie. Włączył mi się syndrom wicia gniazda, latam i sprzątam. W nocy też się budze ale ogólnie to mam niedosyt spania. A dzisiaj robię sobie dzień mamy i idę ogarnąć paznokcie, jutro maluje włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Czesc dziewczyny. Mi tez juz ciezko spac. Budze sie w nocy czesto. Coraz ciezej mi. Bede miala prawdopodobnie wywolywany porod szybciej, w srode usg i wtedy lekarz zdecyduje czy juz dzidzia gotowa. Powodzenia wszystkim. Juz z gorki ale najgorsze przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
U mnie miedzy 5-12 czerwca mam mieć . teraz we wtorek lekarz podejmie ostateczna decyzje. Ale wiecie co chyba bym wolała żeby samo się zaczęło niż tak na zimno iść ;/ więcej stresu . torby spakowane juz od jakiegoś czasu stoja . dzis za to jeszcze prasowanie przeglądanie czy czegos nie zapomniałam . łóżeczko też juz stoi . co prawda bez.pościeli bo to maz ogarnie i sam ;) a po co ma sie kurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Dziewczyny a jak u was z ruchami malenstw? Spokojniejsi ? Niby przed porodem jest spokojniej co ? Nasz szaleje dalej. Ja nic juz prawie nie pamiętam z poprzedniej ciazy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena8818
lenka u mnie jak wiatr zawieje jednego dnia non stop wariuje drugiego jest bardziej spokojny dzis np spokoj wyburza sie tylko jak sie poloze i zjem cos:P a wczoraj powiedzialabym ze 12h aktywnosci non stop albo przeciaganie albo wiercenie albo uciskał na miednice albo walił po pęcherzu. Zdecydowanie inne odczucia niz z pierwszym synem :D ten to spał poruszał sie na posiłki i jak jechalismy samochodem to strasznie sie wiercił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was kciuki, żeby wszystkie porody były bez komplikacji dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegośc za jak u ciebie starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
U mnie chyba czop sie ruszył....Aby do czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosluska... Jak on wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×