Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość niegość
Gratulacje dziewczyny. Szczęście już macie, więc życzę wam dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Gościu "olbrzym" byłby gdyby był spasiony . jest długi i wcale nie wyglada na swoja wage . A co najwazniejsze w pełni zdrowy . badany wielokrotnie i dodatkowo niż srednie noworodki . tak jak to lekarze i polozne stwierdzily ze mamy takie geny . Mało tego ja przytylam 15 kg i dziś 5 dnia mam tylko 4 na plusie . Karmię piersią i tez nie potrzebuje maluch tak dużo pokarmu . nie przejada mi tego co mam. Dziewczyny te w dwupaku jeszcze powodzenia zycze i czekam na wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..36/37tc...Oskar....urodzony sn klotka.......37tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........35tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..porod SN w 38,2tc...dziewczynka...syn... Lisssaa....37tc.....Pola.....syn,syn....12.06 Lena8818....41tc..Oskar...syn..25.06-szpital wywołanie lenka0311..37tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka... 36tc....Ada......syn......19.06 Ewelina.. 37tc....corka....corka...15.06 Karotella4..34tc..syn..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...35tc...Maria.....córka..23.06 Marika88....35tc..dziewczynka...syn...21.06 Cytrusek_czerwiec..38tc..chłopiec..brak.01.06 paulatsh.....35tc......córka......brak......21.06 asiaaa..34tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena8818
luśka urodziłaś juz?:) ze tak cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluska
Cześć Urodziłam 13 czerwca przez CC. Malutka 3640 i 55 cm. Pierwsze dwa dni po masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSB
Gratuluje rozpakowanym! Mój lekarz wróżbita powiedział, że na mnie czas już jutro. Mam przyjechać do szpitala :) Pytałam czy będziemy wywoływać poród ale powiedział, że nie, że naturalnie. Dość zagadkowo więc jestem strasznie ciekawa co będzie się jutro działo. Ostatnia beznadziejna noc przede mną! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Gratulacje dla kolejnych mamus. MSB powodzenia!! Oby to byla Twoja ostatnia beznadziejna noc ;) moja mala spi cale dnie a cale noce wariuje wiec spie po 3 h na dobe. Hehe a mowili ze z drugim jest juz latwiej. No ale slodki to ciezar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katotella4
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ciekawa jestem co mi tu zaproponują... ja jakoś totalnie nie jestem jeszcze gotowa na poród i trochę mnie to niepokoi. W poprzednich ciążach byłam gotowa i czekałam, żeby to było już. A teraz ani brzuch mi nie opadł ani psychicznie wcale nie jestem gotowa. Nawet torby nie spakowałam do szpitala. Zupelnie sobie jakoś tego porodu nie wyobrażam, może dlatego że psychicznie jestem przerażona wizją wywoływania... Nie mówiąc o tym, że od tygodnia jestem chora, kaszel, katar, chrypa... :-( pozdrawiam wszystkie mamuśki! I te już po i te jeszcze przed pierwszym spotkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karotella u mnie tez oddział zakazny w domu :( zaczelo sie od meza.... katar zatoki kaszel.. przeszło na młodego... i czekam az sie ja rozłoze... najlepsze jest to ze jak maz chory to zostaje mi rodzic samej bo go niewpuszcza na oddział... kaszana normalnie :( msb :D daj namiary na tego wrozbite lekarza moze i mi wywrozy "rychłe" rozwiazanie :D zbliza sie kolejna pełnia ;) 28.06 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena8818
to ja lena ;) wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Karotella ja nie bylam gotowa ani za pierwszym ani za drugim razem. Sluchalam matek ktore nie moga doczekac sie porodu i roznymi sposobami przyspieszaja rozwiazanie i myslalam sobie: no wariatki ;) ja bylam przerazona tym co bedzie. Jak 1 raz rodzilam i uslyszalam ze to juz, ze wody odchodza to chcialam zwiewac do domu i cofnac wszystko. Choc tym razem dzien przed porodem poczulam nagly przyplyw energii i sil i przewidywalam ze to juz czas. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katotella4
Nellshell, no mam nadzieje, że dzień przed też wstąpią we mnie nowe siły i jakoś to pójdzie :-) Lena, ja 3 dziecko rodziłam z chorym mężem. Na porodówkę go wprawdIe wpuścili, ale potem już mnie nie odwiedzał, ze względu na to, że leżałam w 5- osobowej sali. Słabe to było, więc niech Twój się jednak lepiej do porodu wykuruje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSB
Ja już! 3250g i 52cm Jest śliczny i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Gratulacje MSB. I jak porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSB
Poród w porownaniu do pierwszego super! Po podaniu znieczulenia błogostan totalny. Trzeba było się tylko uaktywnić na skurcze parte. Bez nacięcia. Te położne to mistrzynie świata. Synek też grzeczny i spokojny, je za dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
No i my już po. Cc 56cm 4160gr 10 punktów Marek Piotr Śliczny, słodki. Nadal nie dowierzam ze to nie sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Gratulacje dziewczyny. Ale ja wam zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Gratulacje julia! Niegosc co u Ciebie? Jak sie trzymasz? Probujecie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czerwcowka
do dziewczyn które karmią mlekiem modyfikownym jakie mleko jest najlepsze i czy trzeba wodą dopajać jak ie karmi się piersią? proszę o wypowiedz też trolla jakie mleko wybrać nan opti pro h.a 1 czy b1 bebilon pepti dha na pewno będzie opcja tylko karmienia modyfikownym nie mam pokarmu po cc a za 3 dni wychodzimy ze szpitala - troll proszę o wypowiedz i dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nan ma dużo opini ze powoduje zaparcia to samo kaszki z nestle bo to ta sama firma. To dlatego ze jest ogólnie dość ciężkim mlekiem ale to nie jest jego wada, na dłużej syci. No ale może się okazać ze pojawia się zaparciA to wtedy rozważ zmianę. Obecnie bebilon jest chyba najbardziej polecanym mlekiem ale wiesz jak wszystko czasami wypuszczają lepsza a czasem gorsza partie. Nie doradzalabym podawać od razy pepti czy ha to są mleka specjalnego przeznaczenia nie powinny być stosowane jeśli nie ma potrzeby. W zwykłych mieszankach ilość alergenów krowich jest dostosowana rak to nazwijmy do dziecka. Ograniczanie od początku alergenów podstawowych może w przyszłości wywołać reakcje alergiczne bo niemowlę sie nie przyzwyczai. Jeśli tylko w ciąży spożywała normalnie nabiał to nie ma potrzeby stosowanie innych mlek niż podstawowe. Obserwuj dzidziusia jeśli pojawia się oznaki nietolerancji wtedy rozważ specjalne mleka ale nigdy nie sama tylko w konsultacji z pediatra a nawet i lepiej gastroentyrologiem dziecięcym. Dziewczyny większość tych alergi pokarmowych wzięło się z nadwrażliwości mam. Kiedyś dzieci Piły mleko prosto od krowy a uczulenia były na prawdę zadko. Oczywiście żyjemy w xxi wieku i zdecydowanie odradzam mleko typowo krowie ale mieszanki zwykle podstawowe są na prawdę dobre. Nie spieszcie się z wynalazkami im bardziej jałowe tym gorzej szkodzi w późniejszym czasie. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z mają czasami was podglądam. Ja córeczkę karmie hipp combiotik 1 miałam kupić bebilon pro Futura ale cena... później w sieci zobaczyłam ze jest znacznie tanszy. A Rosmanie ponad 80 zł. Dziewczyny po cc jak się czujecie? U mnie mija powoli 4 tydzien i tak średnio myślałam że będę już fruwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Moja mala jest karmiona mieszanie. Probuje za wszelka cene rozkrecic laktacje ale malo mam mleka wiec glownie pije Aptamil, ang odpowiednik Bebilonu. Moj synek tez go pil i bylam zadowolona. Dziecka w tym wieku nie trzeba dopajac woda, nawet w upaly, mleko starczy, tyczy sie to zarowno mm jak i z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Nie trzeba dawac dziecku wody jak sie karmi piersia bo z piersi najpierw leci pokarm ktory gasi pragnienie picia. Ja po cc mialam tez nielatwo z pokarmem ale nie poddalam sie. Tez jestem 4 tyg po cc i myslalam tez ze bede fruwac ale niestety to jest operacja. Czuje sie dobrze lekow nie biore. Natomiast rana pobolewa. Nie ws tane szybko nie pojezdze na rowerze nie unyje okna i podlog. Jak sie duzo schylam to boli. Ale nie zaluje ze mialam cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrusek kiedy wgl można siadać na rower? Ja odkurzam ale nie myje podłogi jakiś mam leki by dusić mopa do podłogi. Nawet mam problem by się ogolic w okolicach blizny :/ próbuje położyć się na brzuchu ale jeszcze się boje. ja też nie żałuję cc ale już bym mogła dojść do siebie tak na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Bede w lipcu u gin i fizjoterapeuty to dam znac co mi powiedzieli w sprawie sportu. Kolezanka po 3miesiacach od cc zaczela lekka aktywnosc fizyczna uprawiala fitness. Druga zaraz po 6 tyg wrocila na basen. Mi polozna powiedziala ze z basenem mam odczekac na pewno te 6 tygodni. Na pewno nie chce dzwigac ciezkich rzeczy nie chce miec zrostow. Co do depilacji to znia zwlekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież cesarki są super. Nie wiem czego narzekacie. Przecież to lepsze od porodów naturalnych nic cię nie boli nie męczysz się a to ze kulka tygodni po operacji musisz na wszystki uważać i masz 100 tys ograniczeń podczas gdy kobiety po naturalnym funkcjonują normalnie praktycznie już dwie godziny po to kogo to interesuje najważniejsze ze poród nie był męczący i nie bolał po porodzie przecież są babcie i ojcowie a ja byle żebym tylko na fitness mogła szybko iść ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Nellshell jakoś się trzymam, bo nie mam wyjścia. Chociaż zdarzają się lepsze i gorsze dni. Na razie nie próbujemy. Ja się panicznie boję i mamy też ślub zaplanowany na wrzesień. Ale nie wiem czy szybko pokonam ten strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czerwcówka
dziękuje troll za odpowiedz- pediatra doradził mi bebilon comfort jak w ogóle nie karmie piersią a mam jeszcze pytanie do trolla lepiej takiego malucha dopajać w razie potrzeby wodą czy koperkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czerwcówka
do trolla - czytałam o tym mleku bebilon comfort ma on skrobie tak jak pisałaś wcześniej zrezygnowaliśmy z nana h.a 1 ale mam pytanie jakie mleko bebilon 1 jest najlepsze na początku gdy dziecko nie ma alergii ? czy na tym bebilonie comfort to dobra decyzja ? twoja rada o nanie jest trafna dużo mam pisze że dzici nie wypróżniają sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×