Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana jestem

Skrytykowana za stringi na plaży

Polecane posty

Gość gość
i tak tżymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringi bardzo ładnie się prezentują na zgrabnych tyłkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaswarzędz
Jest równouprawnienie idąc na plażę musisz się liczyć z tym że ktoś pokaże więcej ciała ktoś inny mniej. Z uwagi na wiek nie nosze już takich majtek bo ciało już nie takie ale nie mam nic do tego,że ktoś zakłada taki strój na plażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet w stringach odpada wolę nagich kobieta jak najbardziej z uwagi na budowę anatomiczną nie bulwersuje mnie to sama mężowi czasami pokazuje zgrabne kobiety bo to miły widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezowi pokazuje ;) moze chcesz meza sie pozbyc ? ;) fascynujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejcie wzgląd tez na dzieci glupie prukwy, facetom to moze nie przeszkadza a nawet pasuje ale nie tylko trzeba wziac siebie i facetow pod uwage ale tez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazuję mężowi bo my mamy inny pogląd na to niż co niektórzy druga sprawa przestancie się zasłaniać dziećmi ! Idąc na plażę nikt nie zakłada koronkowych stringów!Tylko z takiego materiału jak strój kąpielowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu co niektórzy nie mają pojęcia że czasami stroje kąpielowe zamiast klasycznych majtek mają opcję majtek typu stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek od czterech kół
Świetne ,na takim tyłku to uczta dla oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze pokazuje? Mi zona też wskazuje i mówi patrz jaka niunia albo jaka lala , popatrzymy pogadamy i nic więcej a tu piszą same zazdrosne p***y albo tzw. swietojebliwe cichodajki po ciemku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otusz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko na plażę zakładam stringi chodzi o opalenizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luluśka
Ja wolę nago wystarczy sivę parawanem dobrze zastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką sivę zastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam już na lato i widok zgrabnych pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też nie mogę ździerżyć że to lato takie krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście na naszych plażach robi się coraz swobodniej. Zdarzają się drobne "zadziorki" - komentarze. Ale to zupełny margines. Z zasady nie lubimy tłoku, jak popularna miejscowość, to choć trochę odchodzimy od głównych wejść, trochę luźniej i zawsze czujemy się swobodnie - toples i stringi. Może także dlatego że zwykle w towarzystwie 2 3 par. Lubimy ruch - pływanie i różne gry - piłka, ringo itp. Oczywiście zainteresowanie, ale to mi nie przeszkadza. Często ktoś dołącza do gry i wcale nie tylko panowie.Zdarza się że w trakcie gry dziewczyny też zdejmują staniki. Taka sytuacja zawsze sprawia mi satysfakcję - że ktoś poczuł się w moim towarzystwie na tyle komfortowo, że zdecydował się na nowy rodzaj swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stringi to zupełny standard. Nie przejmuj się droga autorko !!! Moja żona opala się w skąpym bikini od kilku lat. Nie ma znaczenia czy w Polsce, Chorwacji, Grecji .... nie ma znaczenia gdzie. Po domu często chodzi w samej bieliźnie (ja z resztą również). Mamy dziecko 4 lata i to nie ma znaczenia, to bielizna jak każda inna. Również na basen ma brazyliany i nigdy nikt jej nie zwrócił uwagi. Na plaży nigdy nikt nic nie powiedział, nie budziła zainteresowania innych. Każdy ma prawo robić tak, jak mu wygodnie. Osobiście problemem dla mnie są nagie dzieci na plażach, a nie kobiety opalające się w stringach. Gdyby jednak kiedykolwiek ktoś jej zwrócił uwagę, to podszedłbym, ze swoich kąpielówek zrobił stringi (a nie jestem tak zgrabny jak moja żona) i stałbym 1-2h przed nosem tejże dewotki. Nie dajmy się zwariować zgredziałym, zacofanym kobietą. Im nikt nie narzuca stroju, więc nie pozwólmy sobie zwracać uwagi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJu
A ja właśnie kupiłam sobie półstringi specjalnie na nadchodzące wakacje.Cały rok ciężko pracuję nad sylwetką i nie mam zamiaru teraz tego chować. Gdybym miała gruby obwisły tyłek to w życiu bym się na to nie zdecydowała,,, ale nie mam hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×